Licurici de ianuarie-februarie 2009 (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Noi am fost la controlul de 3 luni cu Sabinutza. Nu ma pot lauda cu kg multe la cantar, insa ce este important ca a crescut foarte bine, e sanatoasa tun si FF prezenta pentru 3 luni.
Avem 5100g/60cm/PC=38cm.
Suntem in grafic cu toate masuratorile, so nu ma mai sperii.

SABINA-MARIA (29 decembrie 2008)
ANA-ISABELA (9 octombrie 2006)
Mami de printesa ANA
Mami de printesa SABINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alina1976

Noi am fost la controlul de 3 luni cu Sabinutza. Nu ma pot lauda cu kg multe la cantar, insa ce este important ca a crescut foarte bine, e sanatoasa tun si FF prezenta pentru 3 luni.
Avem 5100g/60cm/PC=38cm.
Suntem in grafic cu toate masuratorile, so nu ma mai sperii.

SABINA-MARIA (29 decembrie 2008)
ANA-ISABELA (9 octombrie 2006)
Mami de printesa ANA
Mami de printesa SABINA


Bravoooo Sabinutza Nu tre sa te sperii, e ea mai maruntica, dar se dezvolta bine Creste fata mare, nu-ti fa griji Mai vrem poze cu fetele




Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008
POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Fetelor ne-am inscris la concurs la pampers, va rog sa intrati sa ne votati si pe noi si daca mai aveti prieteni care sunt draguti si vor sa faca asta....

http://concurs.pampers.ro/profile/30912

Mami puiutului Vlad Mihai


http://www.flickr.com/photos/33042663@N07/?saved=1

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Bravo Sabinuta....la mai mare

Mami puiutului Vlad Mihai


http://www.flickr.com/photos/33042663@N07/?saved=1

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Azi declar ca am stat cu bebe strumf afara de la 12.00 pana la ora 16.00. Am luat pranzul in parc, vedeti ce bine e daca avem laptaria dupa noi....La ora 16.00 am plecat in vizite. a dormit strumful meu dus.

Mami puiutului Vlad Mihai


http://www.flickr.com/photos/33042663@N07/?saved=1

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

DarkBendis, tati nu poate sa vina in Romania, prea e ocupat cu munca. dar cred ca ii vom face noio surpriza si vom pleca mai repede. initial ne gandisem sa stam pana pe 30 mai, dar mi se pare asa departe..

bebelusi, votat.

nasa pt botez a cumparat lumanare, trusoul bb, apus-o mama pe sora sa ia si scutece, prosop si sapun pt preot. tot ea a platit la biserica. a, a luat si hainele pt baia de a doua zi dupa botez. plus ceva parintilor. eu a trb sa iau ceva nasei. la baita am avut si moasa, i-am dat sapun si prosop.

intreba cineva de ceam acoperit-o pe Florence la baita. doar pt ca sa nu iifie frig. era apa cam putina. nu m-a lasat mama sa pun apa de la robinet, cica sa fie apa fiarta si neinadita (adica neracita)

bravo Sabinuta pt control.
cand aud ca toata lumea face/ a facut vaccinuri. noi cred ca suntem singurele nevaccinate. si-l si decalam pt ca nu vom fi in Jp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Bebelusi, votat si noi

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Buna seara la toata lumea

Fetelor, multumesc frumos pentru urari

Irina, frumos costumasul, imi place culoarea mult. Abia astept sa ne arati poze cu Ochila imbracat in el

Daiopri, sper sa treaca problema cu nodulul si sa mearga alaptatul bine in continuare. Neaparat sa intrebi un medic sa se uite la nodul, sa fii sigura ca e totul OK

Alina, important e ca Sabinuta pune in greutate si se dezvolta frumos, nu toti copiii cresc la fel, nu?

Eli, asa e si la noi, tati ocupat cu serviciul, de-aia nu reusim sa ajungem in Romania pana in vara. Poate vor ajunge bunicii din Romania pe la noi pana atunci o saptamana-doua. Deocamdata ne pregatim sa mergem in week-end la Londra sa vedem bunicii de acolo (planificari si strategii ca la razboi, ca doara mergem la drum lung si pentru 4 zile)

Bebelusi, eu nu pot vota de aici, da' am trimis link-ul la cativa prieteni sa voteze ei. Mult succes!




Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Porumbita, am vazut si pe aici un fel de aspirator nazal si o sa-l comandam. Pana una-alta, ne descurcam cu pompita mica... noroc ca nu a trebuit sa o folosim decat de vreo 3-4 ori.



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Poze noi cu Falconeti al meu:)))
http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/

Enjoy and take joy:))

Daiopri, multa sanatate, ai grija cu nodulul. Si eu am avut ceva probleme cu niste noduli cand eram mai tanara, s-au rezolvat cu medicatie.

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album

www.eklipsse.net/gallery/" target="_blank">FineArt gallery

Mergi la inceput