Teledon pentru DAN

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

sper sa ma inzdravenesc repede si sa pot face ce trebuie pentru ai da speranta lui Dan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Am mai dat si eu un telefon, nu e mare lucru dar poate pina la urma se aduna banii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Multumim mult Natasa!!!usor si cu rabdare , credinta si vointa "se muta "si muntii din loc.Si noi speram ca sa reusim .Pentru moment nu sunt semne inca , dar noi avem credinta caci exista minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Cine mai vine alaturi de noi? singuri si fara ajutor nu vom reusi.
Dan isi doreste atat de mult ca starea lui de sanatate sa se imbunatateasca, macar...se gandeste la cate ar putea sa faca daca ar putea...dar si la vremea cand noi , parintii nu vom mai fi sa il ajutam.Timpul trece..tic...tac...
DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:



Lora, mami de Iustina
Teledon pentru Dan

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Lora, iti multmim pentru suport!chiar nu stiu cum sa mai fac...de luna aceasta trebuie sa platesc si ratele la bicicleta, asta inseamna cate 200 euro pe luna.Solutii nu avem e greu si asa in viata de zi cu zi, dar cand ai pe cineva in famile bolnav, e groaznic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Doina, mai aveti ceva noutati?

Lora, mami de Iustina
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8" target="_blank">ratuste in concurs, lo1 si lo2

Teledon pentru Dan

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :
858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone
www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Lora, nu am noutati.Am cerut reprogramare, trebuie sa o primim caci cel care e persoana de contact in Romania este in concediu cateva zile, dar ...la capitolul donatii stagnam de ceva vreme.Chiar nu stiu unde si ce sa fac...

Mergi la inceput