Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (92)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

Joy de acum sofia s-a facut mare :)
la ce ora ati fost in parc?
noi intre 11:30 si 14:30. celelalte fete au ramas si dupa 14:30...de fapt babytza abia venise.

LE: eu ma retrag acum...sper sa nu ma mai trezesc si in noaptea asta cu sanul impietretit:) glumesc amar :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Ada, am vazut - . Da' amu te verificam la tabel, ca ai zis ca esti "decana de varsta" , de-aia am intarziat.

Mama lui Dragos (04.10.2008) si a lui Victor (12.09.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamona

Joy de acum sofia s-a facut mare :)
la ce ora ati fost in parc?
noi intre 11:30 si 14:30. celelalte fete au ramas si dupa 14:30...de fapt babytza abia venise.



Noi am fost de la 13 la 14.30-15.

Victoria, binecuvantata de Anna Sofia

mA fAc MaRe

"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Haideti fetelor, la culcare! Noaptea asta dormim mai putin cu o ora! Oare bebelusii stiu ca se modifica ora?



Noapte buna!

Mama lui Dragos (04.10.2008) si a lui Victor (12.09.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Teo era inainte de culcare stacojiu in obraji, infundat la nas si cu niste pete rosii pe burtica, maini si gat.
Cam suspect, asa ca am sarit cu nurofen (preventiv), picaturi in nas (ca sa nu-l supere peste noapte) si zyrtec 5pic (in caz ca e vreo alergie, Doamne fereste)...
Cred ca am cam exagerat, dar doarme tati cu el si asa de greu doarme... eu ma trezesc daca fosneste langa mine, dar el nu si am zis ca cine stie ce o fi...
vad ca acum nu mai e nici asa rosu nici asa fierbintel.

Ada, mama de baieti:
Teo (10 aprilie 2007) si Radu (22 octombrie 2008), poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Asta cu ora... sunt sechele de pe vremea cand mergeati la munca, da?!
Daca te culci fara ceas acuma si te trezesti tot fara ceas cand plange/se trezeste bebe se cheama tot ca dormi cat te-a lasat.
Ca si ieri.

Luni, cine se duce la munca, sa se culce devreme

acuma !

Ada, mama de baieti:
Teo (10 aprilie 2007) si Radu (22 octombrie 2008), poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Buna dimineata si poftiti la ceaiuri si cafelute!

Piticul meu s-a culcat cu o ora mai tarziu, insa tot la 6 mi-a dat trezirea
Si ... declar oficial ca ... am pus-o! A descoperit ca poate merge daca-l tin de subtiori si numai asta vrea! Pana nu s-o tine singur in picioare (adica pe la vreo 11-12 luni??), cred ca imi intepeneste spatele

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Hypnotic Parade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corrina spune:

neatza,

Nerantula uite:

www.superfood.ro/Produse-Categorie-cereale_fara_lapte-Tip-hrana.html" target="_blank">Cereale bio fara lapte

din pacate, toate contin si orez...

Trezirea la noi a fost la 6:45 (adik 7:45 dupa noua ora). Aaaaaaaa, acum m-am prins ma, ei stiau ca se va da ora inainte, d-aia se trezeau asa cu noaptea-n cap

fericita de Mihnea-Cristian - 17.08.2008
Ma fac mare

www.tamagochi.ro/pet-tzukitzu" target="_blank">VOTATI VIRTUALA multumim frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Neata

Si noi tot la 6 ne-am trezit adica 7 dupa ora noua

Anamona, Joy, multumesc mult pentru urari

SI Nikolici esti o draguta ca intotdeauna..azi cum m-am trezit am fost cu gandul la tine..stii tu de ce multumesc mult

Babytza cum mai e Valentina? Pupici multi sa treaca febra

Ramona i-au trecut mucisori Andei..sper ca da


LA MULTI ANI DYANIRA
Iti doresc numai impliniri si multa sanatate, sa iti aduca Andrei numai bucurii !!(Miss you)

Cristina , mamica de Raducu (7.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Neatza!!!!

Fi-miu tocmai a papat 180 ml de banana+para+branzica de vaci
Face mofturi mari la banana, a papat cam in 45 minute dar a terminat

Vreau sa va recomand un film care mi-a placut f mult, Revolutionary Road (Nonconformistii) cu Leonardo di Caprio si Kate Winslet.
Fff fain, cu un cuplu casatorit care se hotarasc sa ia o decizie surprinzatoare pt toti sa paraseasca US, sa o ia de la capat in Paris.Noua ne-a placut f mult, l-am vazut aseara.

vroiam sa va intreb: se uita careva la Kyle XY. E un serial f fain, e sunt fan si nu prea am auzit vorbindu-se pe aici.

Am mai citit din urma.

ce tare e Edi!!!
mananca foarte frumos, imi place de mor. Nu ii curge nici macar o picatura din gurita. Si ce atent e la desene.
Bravo lui. Imi plac copiii papaciosi!!
In faza cu sertarele parca il vad pe fi-miu. Acum trage de castile mele de la calculator, le-a pus in mijlocul livingului si se invarte in jurul lor.

Alexa, Salingers e libraria ta ? No kidding ? E franchiza sau cum? Ti-am facut ceva profit, inseamna…

O duminica frumoasa!


Eva, mami de Luca Noah (08.09.2008)

-----------------------------------------------------------------------

Welcome, my son!!!

Mergi la inceput