Pregati-va copertile ...copilul tau pe coperta

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

alba, verificam si rezolvam.

In curand se incepe o votare si facem un top de unde se aleg cele mai frumoase si mai copertabile poze!



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba_ca_zapada spune:

Admin, multumesc ... in sfarsit pentru o postare.

Oricum, nu mi se pare corect ca invitatia pe care o lansezi pentru concurs sa fie pe prima pagina, iar problemele sesizate de cei care ar dori sa participe sa fie postate la coada forumului.

Cred ca ar fi trebuit sa fie in aceeasi zona, nu de alta dar ca sa verifici daca au si rezultat sesizarile.

Daca insa te multumesti ca pe prima pagina sa fie numai floricelele de mutumire si eventuale critici, constructive dupa parerea mea, le dai la coada, esti "invitata" sa porcedezi in continuare la fel...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

alba, nu inteleg ce vrei sa spui. vrei sa schimbam ordinea forumului pentru tine - ca sa apari prima la topic?
O primavara frumoasa.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Tocmai am incercat sa pun o coperta si la fel: mesaj cu 8 coperti, pe care bineinteles ca nu le am..
Admin HELP!!

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia28 spune:

Nici eu nu pot sa pun o coperta, imi spune ca am deja 8 incarcate, dar eu nu am niciuna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba_ca_zapada spune:

Draga admin, cred ca ai obosit si de aceea interpretezi eronat mesajul meu. Crezi ca daca vroiam sa imi arog pozitia paduchelui din frunte, nu as fi gasit un alt moment si alt topic?

Oricum, nu am postat eu prea mult pe acest site, dar daca asta este POZITIA ADMINULUI, cred ca cel mai bine este sa intru in STAND BYE...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Trebuie sa scriem si niste titluri pe coperta???Si asta se va lua in considerare???
Si putem pune poze si cu parintii pe coperta,adica un parinte sau amandoi plus copilul.Saau numai copilul???
Va fi tare interesant acest concurs.Cu atatia copii frumosi.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Ramonella, voi sunteti cei care propuneti vedetele pentru coperta. Sfatul meu este sa alegeti o poza clara, si expresiva - asa cum arata copertile de revista.
Da, ideea este sa folositi aplicatia complet - inclusiv cu titluri. Ideea este ca trebuie sa ne convingeti ca poza voastra e ideala pentru coperta DC.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Nici eu nu pot face vreo coperta ... desi ar fi prima incercare, imi scrie ca am deja 8 .



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Cum pot sterge, sau modifica, (in sensul adaugarii de titluri pe coperta) fotografiile deja trimise? Sunt trimise de anul trecut, acum nu pot nici eu adauga nimic, primesc acelasi mesaj, ca am deja 8, desi nu am.

Mergi la inceput