gemeni

gemeni | Autor: danastan

Link direct la acest mesaj

Buna ziua dragi mamici de gemeni si tripleti.
Sunt o tanara mamica de gemeni baieti: Antonio Mihai si Sorin Gabriel in varsta de 4 luni si trei saptamani.
Ce pot sa va spun decat ca sunt cei mai scumpi ingerasi de pe lume si decand au venit pe lume viata mea s-a schimbat la 360 de grade (in bine bineinteles). A fost un pic mai greu la inceput pt ca nu am avut de la bun inceput pe nimeni sa ma ajute, dar cand ma gandesc la perioada care a trecut parca nici nu zici ca am intampinat vreo greutate.
Acum sunt cei mai cuminti si frumosi copii si nu pot sa stau fara ei nici macar 1 minut.
M-ar interesa si pe mine pt inceput de unde v-ati cumparat voi carucior (pt Ploiesti si Bucuresti) si cat v-a costat.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Bun venit pe ! Sa-ti traiasca baietii! Te invitam la subiectul asta:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134600, unde cu siguranta vei primi multe raspunsuri si vei gasi multe subiecte de discutie cu celelalte mamici si viitoare mamici de gemeni si tripleti.



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=14" target="_blank">Clipe de viatza - gemei pupaciosi

Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput