Nou stil de viata (263)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Buna dimineatza frumoaselor!

Crys te-am trecut in listutza. Ce mai face Dani?

Delidana cu intarziere ii spun si eu tatalui tau. Referitor la intrebarea ta as merge pe galben daca gasesti aceeasi nuanta ca satinul.

Tzuni multumesc de trandafiri chiar ca m-au facut sa zambesc.

Laura mi-e bine, mi-a trecut. Nu stiu ce-a fost atunci cu bine dar stiu ca nu mi-a placut deloc starea.
Mi-am luat niste vitamine www.cdnf.com/item3624.htm" target="_blank">"StressEase" si sper sa-si faca efectul scontat. Am gasit insa unelele c-o denumire care chiar m-au facut sa zambesc : www.nulifevitamins.com/categories/subcats.asp?Sub_Category=Sunshine%20in%20a%20Bottle:" target="_blank">Sunshine in a bottle

Mi s-a trezit "casa" asa ca merg sa pregatesc micul dejun si revin.

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Lou, Ruxi, multumesc, sunt mai bine, .

Delia, nu ma pricep la combinatii de X luate de Y ori, . De aceea sar peste intrebarile de 100 de puncte, :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Meph tare scumpa la vedere ai devenit. Cum a iesit inspectia? Si de ce ti-ai luat "palme" ? Dar inainte de toate spunemi cum te mai simti cu sanatatea? Mai iei antibiotice?

Lou nasol asa dar cred ca-n ultima vreme e foarte greu sa-ti iei rezidenta intr-o tara Europeana venind din Ro. Au avut grija predecesorii "satrari" sa ne defaimeze peste tot.

Tzuni ce program ai azi? Ai plecat la Mamaia?

Gusta cum se mai simte Mara dupa episodul de ieri?

Gabi si Isabella la fel e cu trezitul de dimineatza dar vad ca ieri si azi am avut noroc. S-a trezit pe la 8. Mai nou e ca de 3 zile sta imbracata in aceeasi rochitza pe care i-am luat-o vineri. Am imbracat-o atunci ca sa vad cum ii vine si numai in ea s-a cerut si ieri si azi. Voi ati avut episoade din acestea?

Roxa a trecut lenea? Ai facut humusul?

Ruxi azi ziceai ca mergi la innot?

Mi-am luat ceva de munca acasa asa ca am sa mai revin.



Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Delia, La multi ani tatalui si petrecere frumoasa. Pune o poza cu rochita sa te putem ajuta...

Zuzi,. Ma pregatesc sa plec la inot, da.

Roxa, poti face piure de hummus sau supa sau mancarica. Mie imi place oricum.

Gusta, cate cafele ai baut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna seara.

Ruxi am baut vreo 4 pana acuma si cred ca pana ma culc mai bag una.

Lou te inteleg cu cetatenia, fiecare tara cu pasarica ei.

Carmen cam rarut si nici nu zici nimic.

Am fost la mare azi si sunt franta serios si debea astept sa se faca seara mai bine sa ma bag in pat .Cu Rolo nu m-am intalnit ,si azi era singura mea zi cand putea olandezu sa ma duca ,asta e poate data viitoare.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salut fetele, ce faceti?
eu pe aici, ieri n-am fost niciunde fiindca barbatu-meu nu s-a putut scula din pat de rau ce i-a fost, a ametit dintr-odata si n-a mai fost bun de nimica...asa ca am facut pe asistenta! ametea cand intorcea capul intr-o parte, tensiunea e buna, cu inima nu are probleme, o fi racit putin, fiindca cu o zi inainte dupa dus iesise afara cu capul ud, cert e ca maine il trimit la dr! Azi a fost mai bine, insa tot mai ameteste putin.
Si eu sunt racita, desi nu imi permit sa fiu bolnava ca nu stiu ce s-ar alege de familion!
La noi e frig, nu mai vine primavara. Dimineata mi-am propus sa merg si eu in oras ca Marc face toti panalonii praf la gradi si iar mi s-a limitat stocul!
Delia suna fain rochitza, abia astept sa o vad, eu nu mi-as lua papucei negri in nici un caz, sa ne pui poza! vreau si eu rochitza, adica imi trebuie neaparat ca se apropie nunta si la noi si n-am ce imbraca!
Ruxandra spor la inot!
Zuzi la voi e frig?

va pupicesc, sa aveti o seara placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

tocmai am venit de la piscina unde am facut 16 bazine olimpice si ma simt super.

Doamnelor, unde sunteti?

Seara buna,
Ruxandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna seara!

intru si eu rapid, in pauza de la Harry Potter.
Azi am fost la biserica, dupa care am mers pe la nepotei, m-am jucat cu ei, apoi am mers un pic la plimbare (pe la locul de munca al sotului) si am revenit acasa.
M-am pregatit pentru maine si ma uit la TV.
TLaura
Tzuni cum a fost la Mamaia? Astept poze.

Va las acum ca incepe filmul.
O saptamana frumoasa va doresc si cat mai usoara.
Pupici la toata gasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Ruxi, felicitari!

Roxa, poti face humus si fara pasta de susan. Eu personal n-am simtit niciodata diferenta intre humus cu acea pasta sau fara.

Carmen, bine c-ai scapat...din pacate asa e uneori, incerci sa faci bine si o iei peste ochi.

M-am uitat la o comedioara timpitica, Role Models.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Zuzi, zau ca va simt lipsa, dar s-a intamplat sa fiu ft. ocupata la scoala. La inspectie am iesit ft. bine, de "palme" nu vreau sa-mi amintesc...
Nu mai iau antibiotice, ma simt bine acum. Durerea e in suflet ca-i am pe baieti raciti iar, .
Iaca, am raspuns scolareste, d-na Zuzi. D-voastra ce mai faceti? Isa e bine?

Clau, sanatate sotului.

Tlaura, sa ai o saptamana usoara. Andrei ce mai zice?

Anda, hai la o vorba.

Delia, te pup, sper ca ma lasi, .

Mergi la inceput