Nou stil de viata (263)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna seara!
Tzuni unde merg sa vad si eu pozele?
daca sora-mea a avut ieri o zi de kk...., eu am avut-o azi. Pe zi ce trece se adevereste ca treaba nu va merge mai bine, ci mai prost. Asta este, sper doar sa mai tina sa termin si eu masterul.
Azi am fost la sala, fara chef, dar trebuia. Voi merge si maine, sper doar sa nu fie la fel de aglomerat ca azi, de nu am putut sa fac mare lucru.
Va las acum ca merg sa ma odihnesc.
O seara placuta, o zi frumoasa maine si pupici la toate fetele

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna seara!

azi am fost la sala, dupa multe zile. La ora mea favorita de kick-boxing. Domnle, ma simt extraordinar la orele lu' baiatul asta, l-as lua acasa daca as putea

Ruxi, Claudia, eu nu mai zic nimic de soacra'mea. Ea traieste intr-o lume total diferita, n-are nici o treaba cu noi, cu nepoata. Claudia, ea zice ca ii e dor de Mara, dar cum spuneam, nu suna sa intrebe, n-a venit niciodata sa o vada. Ba chiar a venit in Bucuresti cu diferite treburi, dar la noi nu a ajuns, ca se grabea. Asta e. Cateodata ma enervez, in general le dau si eu ignore.

Tzuni, frumoasa interpretare a visului. Pai io plec luni dimineata cu avionul de 6 si te astept cu drag!

Anda, iti sta foarte bine cu noua tunsoare! Zici ca esti Carina... doar putin mai maricica!

Zuzi, pupam Isa!

Marioara mea e la Ploiesti la mama si e asa de rau fara ea acasa..

Doamnelor, in luna mai am intalnire de 20 de ani de la terminarea liceului. Va dati seama... 20 de ani. Nu imi vine sa cred. Ma pregatesc sufleteste (si nu numai ) sa dau ochii cu fosti colegi. Cand am avut intalnirea de 10 ani de la terminarea facultatii mi-a prins bine la self esteem, sa vedem acum cum o sa fie.

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna seara.

M-am intalnit cu Rolo imi pare rau ca nu s-a putut mai mult dar e bine si asa.Ca pot sa zic,Rolo o fata de nota 10 cu o tona de energie in ea ,sper sa ii fi placut de noi familia de nebunici si de Mara care i-a lins vreo 2 bucatele de ciocolata.Ca de obicei mie gura nu mi-a tacut .M-am umplut de energie sincer Rolo esti o tipa super.



Zuzi cum le simti tu pe toate,si Isa e super.

Anda arati prezentabil.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Tzuni
Nu am mai avut rabdare si am sunat-o pe sora'mea si am intrebat-o de poze. Asa ca le-am vazut de 2 ori.
Tzuni

Gabi ce minunat ca va intalniti. Noi nu ne-am intalnit nici de la terminarea liceului, nici a facultatii. Asta este am fost o generatie mai rece, in plus la biologie am fost numai fete, si putini in an.

Noapte buna si pupici la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Salutare,

Intru si eu noaptea ca vad ca altfel nu mai am cum. Incerc sa fac prea multe lucruri, sa ma impart in prea multe parti.
Am citit pe sarite...

Anda, iti sta bine cu freza, e "smechera" si iti da un look androgin.

Gabi, Ruxi, poza cu rochita n-am, ca am fost s-o iau azi si nu-i facusera modificarea pe care am vrut-o eu iar dupa ce au facut-o n-am mai probat-o iar cind am ajuns acasa am vazut ca s-a stricat simetria modelului asa ca miine o duc iar la modificat. Asa-mi trebuie daca n-am probat-o dupa ultima modificare.

Gusta, Rolo, sa va fie de bine "intilneala" - poze aveti?

Vio, am fost si eu la sala azi cam cu lene si oboseala ca deh, asa e luni, dar important e ca m-am dus si am muncit pina am ramas fara energie.

Tzuni,

Va pup, ma duc la


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Buna seara.

Vreau sa va zic de-acum, ca am sa pun cate un din seara aceasta fiecareia ca sa pot tine mai usor evidenta cand vine vorba de raportul de maine. Exceptie face Ancadragoman care mi-a zis ca are 81 kg.

Gusta sper sa-ti revi ca zau ca nu te recunosc. Hai ca un pic, un pic ti-ai mai revenit dupa intalnirea cu Rolo. Sper c-ai "furat" de la ea putina voie buna ca sa ne scrii mai des.

Vik din pacate nu prea are cine sa-mi faca mie poze, dar de ziua Bellei promit sa fac poze si sper sa se vada bine daca am dat jos. Ma bucur c-ai revenit si abia astept sa-mi spui cum a fost la dr. Ce alimente interzise ai in listutza si n-ai stiut de ele si daca ti-a spus cate ceva mai nou de care nu stiai.

Ruxi cum mai e la tine la servici? Sper ca te-ai mai eliberat.
In seara asta am alergat pe banda vreo 4 km in 30 min, si-am ars 260 calorii. Si-am urmarit o emisiune interesanta cu Dr. Gheorghe Mencinicopschi.

Gabriela cred ca tie ti-ar fi placut mult emisiune. Stii, vroiam sa te intreb, pana la urma ai postat semnificatia postului sau n-ai mai avut timp?

Violeta ce sa zic, tare dezorganizata pare sa fie actuala facultate. Sper sa fie bine si s-o termini cu brio.

Mephala . Cum mai sunt puiutii?

Claudia mai merge Luca la fotbal? Si da ai perfecta dreptate cand spui ca Acum sunt tare dragi copii, cand incep sa vorbeasca si sunt atat de inocenti ca-ti vine sa-i manaci nu alta. " Oglinda, oglinjoara"...

Anda cred ca abia astepti sa scapi de dentista si sa-ti revi la normal. Ti-am vazut si eu noua tunsoare si-i tare moderna dar sincer tu imi pari obosita. Poate ca mi s-a parut, tu stii mai bine cum esti.

Roxana bine c-a trecut lenea si ma bucur ca ti-a placut humusul. Si mie imi place tare mult. Si mai imi place salata de fasole mixta. Trece Rolo pe la tine la intoarcere din tara lalelelor?

Tzuni felicitari pentru "a job well done". Esti o MAMICA cu toate literele mari nu doar M. Sa-ti ajute Dumnezeu si sa-ti rasplateasca tot binele pe care l-ai facut si il faci pe lumea asta.

Dragutelor ca zic Noapte Buna! acum si v-astept maine la raport.




Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Neata,
Va poftesc la cafele si ceaiuri si sucuri.
Zuzi: eu dintotdeauna am avut cearcane pronuntate, dar cand sunt machiata nu se vad. Aum nu eram machiata . Hai ca pun una si cu make up on.
O zi frumoasa si cu soare (in suflet macar) sa aveti,

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Fetelor, vreau sa imi pun si eu la semnatura Emma invinge cancerul, dar nu stiu cum sa fac sa pun poza sub scris si cand dai click pe scris sa apara poza.
Ma ajutati si pe mine? Va rog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Neatza

Sunt in soc La noi a nins Dupa ce zilele trecute era un soare superb de ziceai ca vine vara, acum a nins.. Nu mult dar totusi..

Carina multumim de micul dejun si ceai.. Tare bun :)

Delia te inteleg.. si eu is la fel. Nu mai am timp de nimic.. Ieri am intrat in casa la 8 si am citit cursuri pana la 11, iar azi cred ca ajung la noapte ca plec dupa cursuri intr-un alt oras la un aranjament in legatura cu unul din joburi

Made vezi ca e un subiect la tehnice parca numai despre asta

V-am pupat si ne auzim maine seara

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput