Nou stil de viata (263)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Delia .

Carmen, iar?! Amandoi? Raciti sau ce?

Claudia, sanatate, si tie si sotului...groaznice mai sunt racelile astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Ruxi, da, iar....doar tuse si muci, sper sa scapam numai cu-atat.

sa aveti o noapte linistita, ne auzim maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Seara buna,
Carmen: nu prea pot vorbi de aia am stat deoparte
Roxa: la Real sau la Carrefour la sectiunea de asiatice.
Ma duc la somn si vad maine daca merg sau nu la serviciu: daca imi incape toata fata in oglinda ma duc daca inca da pe afara mai stau o zi acasa.

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

BUna seara!!!

Azi am avut o zi de kko...si mai mult am o stare de imi vine sa ma duc si sa nu ma mai intorc. Nu stiu ce m-a apucat dar am o stare proasta rau. La scarbici m-am mutat cu sediul si azi am fost sa aranjam birouri...si sa despachetam....dar cred ca ne va lua cam 1 luna sa despachetam tot. Acasa copilasii bolnaviori m-au depresat ca tare as fi profitat de ziua mininata pt a-i scoate in parc...
Stefan se face bine, deja s-au uscat bubitele....deci maine il spal bine si poimaine va merge la plimbare. Tudor in schimb, nu i-a trecut otita, inca ii mai supureaza urechea...si ma dispera ca nu stiu ce sa ii mai fac. Maine seara ma postez cu el la dr. sa imi dea trimitere la ORL-ist savedem cum putem face.
In rest...am mancat aiurea azi...adica am mancat chifle....dar ...sper ca de maine sa imi treaca starea asta de rahat si sa pot sa ma tin de WW. Deja imi pregatesc fripturica....ma duc sa o pun pe gratar, si salatica...etc.

Tzuni...unde ziceai ca ai pus poze??? Eu nu le-am gasit!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Fetelor.... ia uitati ce imi trimite o prietena din Canada?
O fi ceva de el? www.modemote.com Eu sincer nu sunt de acord cu aceste chestii...dar ...as vrea sa stiu pareri!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna dimineata!

Venit la cafea, fructe, ceai si cereale, apa si ce mai vreti.

Sa aveti o zi si o saptamana frumoase si fara prea multe calorii!


N-am apucat sa va citesc din urma, dar o s-o fac dupa ce vin de la munca.

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Neatza

Tzuni ce bine ca ne-ai asteptat cu micul dejun. Eu mi-am luat niste ananas, un iaurt cu seminte de floarea soarelui si un ceai verde cu lamaie

Dordia alea is pastile de slabit?? Daca da eu sunt total impotriva lor. Si am citit de curand, cum ca 2 tipe de la acelasi salon de coafura au murit (cea care a murit nu demult avea vrea-o 30 de ani si un opil mic si ar fi facut stop), si zvonurile umbla ca ar fi fost din cauza unor patsile de slabit. Altii zic ca era din cauza usor substante folosite in salor, dar.. Cauza exacta nu stiu daca s-a aflat..
La un moment dat citisem si aici din Dk despre unii care ar fi murit la fel din cauza unor pastile de slabit.
Eu nu le-as recomanda niciodata, si mai ales acum dupa ce am citit de cele doua.. NEVER!!
In caz ca vrei sa vezi unde am citit sa-mi zici ca-ti primit pe privat :)

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

'Neatza!

Tzuni nu stiam de actiunea asta...dar m-ai lasat cu gura cascata si cu lacrimi in ochi. Esti Mare si iti doresc tot binele din lume!
Luoisea...nici eu nu sunt de acord cu nici o substanta pt slabit...de nici un fel. Dar am primit acest link si voiam sa va stiu parerile.

Va poop ca tb sa plec la servici! Pe diseara!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui dordia2000

'Neatza!

Tzuni Esti Mare [/blue]



Stiu. Cat o vaca. Mare, grasa si f...ocoasa!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata,

Ce-as mai fi dormit...

Tzuni,

Carmen, sanatate puilor.

Carina,

O zi frumoasa va doresc!


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput