V-ati inscrie copilul la o gradinita periferica?

V-ati inscrie copilul la o gradinita periferica? | Autor: Ocsana

Link direct la acest mesaj

V-ati duce coliplul la o gradinita situata la 25km de Bucuresti? Gradinita este foarte frumoasa, mult spatiu de joaca,aer curat, mancare buna,supraveghere continua,camere video (inagini usor de accesat prin internet),cadre tinere si pregatite,dar departe de Bucuresti.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

De ce nu? E drept ca 25 de km sunt cam multi, dar daca voi, parintii (sau cine se ocupa de dusul/adusul de la gradi), aveti posibilitatea de timp, masina etc ... da. Daca sunt conditiile de care zici la gradinita aia ... poate e mai bine decat haosul Bucurestiului.

Bafta si sa faceti o alegere inteleapta!

_
Nessuno è perfetto ... ma chi vuol essere nessuno???
_
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Eu personal nu, pentru ca ar fi prea mult timp pierdut cu dusul / adusul si nimeni nu-l are. Gradi a mea e la 3 minute de bloc. Depinde insa unde stai tu, daca ai masina, daca ai timp sa-l duci, atunci de ce nu.

Mare e gradina lui Dumnezeu si multe animale sunt in ea :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Chiar si cu masina, chiar si cu ceva timp disponibil, a face acest drum de 2 ori zilnic (trecand inevitabil si prin Bucuresti in care stim cum se circula) mi se pare o corvoada prea mare. In materie de gradinite particulare cred ca deja in multe zone din oras exista oferte destul de tentante, inclusiv cu facilitatile mentionate de tine.

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput