Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (81)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Lumi ii poti baga iaurtel simplu, eventual il faci tu in casa

Lucutta ai rabdare sa ii treaca raceala altfel va respinge ceea ce ii dai sau mai rau isi face sila



fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Eco
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Musette, nu e cumva morcov? In kk ma refer.

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

Citat:
citat din mesajul lui tzitziri
Anamona, a mers cu quote....acum am facut ditamai carnatul la prima postare pentru ca nu 'oprisem' al doilea loc pentru lista...asa ca le-am pus la gramada.

felicitari:) eu chiar m-am bucurat ca sunt 2 in 1..am facut mai repede lista sarbatoritilor :))) oare de ce nu se agreaza mesajele mai lungi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Am verificat si eu acum, mi-au intrat 800 RON. La explicatie scrie numai alocatie desi luna trecuta scria alocatie+indemnizatie.
Astia pe mine ma baga de tot in ceata.
In decembrie am depus pentru cei 600 iar pe 14 ianuarie pentru 85%. Tare mi-e ca o sa iasa un talmes balmes si n-o sa mai inteleg nimic.
Ma rog, bine c-au intrat si astia.

Mami de www.flickr.com/photos/31848759@N02/sets/" target="_blank">Eduard-Gabriel (17.08.2008)
Ticker Edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Buna dimineata!

Monica

Eva


Sa va faceti puii mari si frumosi!


de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

La multi ani MONI!!!

La multi ani EVA!!!

FETELEEEEEE , AU INTRAT BANI DE 85% , EU AM DEPUS PT PRIMA DATA PT CEI 85 % PE 14 IANUARIE, AU INTRAT PT 2 LUNI , IUPIIIIIIIIII




de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Citat:
citat din mesajul lui laureta
FETELEEEEEE , AU INTRAT BANI DE 85% , EU AM DEPUS PT PRIMA DATA PT CEI 85 % PE 14 IANUARIE, AU INTRAT PT 2 LUNI , IUPIIIIIIIIII


s-or da alfabetic si pe sectoare?
Te cheama cu A si stai in sectorul 1, pe o strada cu A?

Felicitari, sa nu-i pe toti !

Ada, mama de baieti:
Teo (10 aprilie 2007) si Radu (22 octombrie 2008)
povestea nasterii ; my blog
Topic: mama... de mai multe ori! ; Topic: nu renunta! Informeaza-te!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

va pupam pe toti din mohorata Moldova.
noi venim de la EKG. avem puls 120 adica perfect normal pt un bebelus de varsta noastra. Ca atare o mai rarim cu digoxinul (3 zile da o zi pauza , doua zile da o zi pauza) si pe 31 mergem din nou la electrozii aia uraciosi sa vedem ce iese.

in rest.... am inceput diversificarea.... cu muci si marimer.... (deci mami iar a gasit motiv sa nu ma diversifice de adevaratelea- si-a propus 4 sau 5 aprilie si vrea sa vada daca ii iese)

tare va iubim pe toti (observati ce euforica e mami azi, da?) si ne ducem sa citim (unii din noi ca altii au chef de un nani) de unde am ramas-cap 77....uffff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

BUNA DIMINEATA!

Deci facem gasca la salina?? Andy, Ada, Simodina, Tzitziri si... eu; se mai baga cineva? .
Mai, da daca e asa mare cererea nu va mai spui la ce pensiune merg, ca raman io fara cazare .

Glumesc, evident. Astea sunt cele 2 contacte de care ziceam:

1. Casa de oaspeti Lorand, str. Tanorok nr. 1125, tel. 0722299840. lorinagy@gmail.com www.erelyiutazas.hu
Aici am fost cazati anul trecut. Nu sunt conditii de lux, dar e curat, gazda e primitoare, are 2 fetite, una mica in jur de 1 an, are o mica chicineta pt. oaspeti unde poti fierbe un ceai, o cafea, etc. ( are si vase, tacamuri, nu trebuie carate de acasa ), dar baia e comuna pe hol. Nu e mare problema ca are doar 3 camere pe palier si sunt 2 bai, curate, dar nu luxoase. Nu e recomandat pt. pretentiosi .

2. si... alt Lorand, am doar nr. de tel. 0742355919; asta are o cabanuta din lemn, pe care o inchriaza cu totul, am inteles ca pt. 1 mil./noapte. aici nu am fost, dar e cumnatul unei colege si zice ca e civilizat.

Deci, aprilie sau mai?

Mama lui Dragos (04.10.2008) si a lui Victor (12.09.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

La muuuulte si frumoase lunite pentru boboceii sarbatoriti astazi:

Mihnea de Corrina
Edi de _Giulianna_
David de Tzitziri
David de Pisik4ever
Anna de Piersicutza

si
MONICA !!!

EVA !!!

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Mergi la inceput