Mamici si burtici din BAIA MARE (23)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Slabanoagelor, uitati-va www.krtshop.ro/index.html" target="_blank">aici un magazin fain de haine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_mun spune:

'neata
mersi anca de cafea. oare cand vine si primavara cu soare? oare chiar nu o sa putemn iesi azi?


Mami Ana si Alexandru (04.11.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_mun spune:

tu anca si pentru noi sunt, chiar daca aratam mai facute, dar de fapt suntem si noi slabute

Mami Ana si Alexandru (04.11.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Care mai Ana, n-ai vazut ca toate modelele is pana la marimea 42? Mie-mi trebuie 48-50. Si mor cand vad ce preturi au!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_mun spune:

da tu bine zici ca si mie imi trebuie 46-48, acuma m-am uitat la marimi, ai dreptate, cand am vazut modelele, am crezut ca ne sunt bune si la noi

Mami Ana si Alexandru (04.11.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_mun spune:

sunt foarte faine, si preturile la fel

Mami Ana si Alexandru (04.11.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

Buna dimineatza de la noi!!!moama da ce liniste pe forum!ma gande-am ca o sa imi beau cafelutza citind cu paginile dar.... mno sa va pove ce am facut noi prin weekend!!!deci....vineri seara am avut pe la noi un preten si a plecat pe la 12 noaptea dar am stat in povesti ca in vremurile faine!si acolo se plangea sotzul ca el n-are niciodata timp de relax si ca ii stresat de job si apoi mai vine acasa si il stresam si noi.... si asa ca sambata cand a venit domnu' acasa de la job i-am zis ca plec si il las sa se relaxeze!si am luat pitica si am sunat pe mama, tata, sorela cu her fiance si cu nepotzica si ne-am dus la Pastravaria din Mara de peste Gutin!Binenteles ca nu i-am zis ca m-am dus asa de departe ca iar incepea cu masina...dar dupa ce am ajuns acolo l-am sunat si spre surprinderea mea n-a zis nik ca de ce m-am dus si cum am trecut gutinu, ca n-am mai condus atata de 2 ani... dar s-a comportat impecabil!la fel ca si piti a mea!toata era un zambet la totzi apoi era acolo un pui de pisica si era ffff fascinata de ea! ce sa mai o zi super!am ajuns pe la 9 seara cand m-am pus si i-am facut baitza si somn apoi asa sa nu-i stricam nici ziua de relax lui tati! dar statzi voi linistite ca a avut grija piti sa ne strice noaptea!avand in vedere aerul curat, plimbarea, joaca noi speram ca o sa doarma tun...mneam.. toata noaptea nu a dormit! a adormit pe la 10 si la 12 s-a trezit apoi la 1 apoi la 2.30 apoi la 4 era sus de tot gangurea, avea chef de joaca!si pan la 7 asa a si stat treaza!apoi a dormit pana la 10 !dumineaca am mers pan la tzara si acasa!ca eram ruptzi dupa noaptea de sambata!si stand asa si scriinduva mi-am inundat casa!furtunul de la masina de spalat a ramas jos! si strange melinda sub mocheta in hol peste tot!

revin cand gat!

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Melly amu-amu ai inundat? Spor la treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Uitati www.hainedecopii.ro/" target="_blank">aici un magazin cu hanute de copii. Arata acceptabil si preturi la fel.

Dupa cum va dat seama, n-am ce face pe vrenmea asta si bantui pe net.
Melly sa vin sa te ajut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

pfuiiii....ma dor selele de mor!!!ancaurn multam de ajutor dar n-ai avea ce face ca e mocheta si e lipita si apa se strange si sug
si amu tot pun prosoape si sar ca si capra dar nici pitica asta nu ma lasa!mi-o venit sa o arunc pe geam pe bune dar am mers in bucatarie si am tras o gura de aer.....

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele



Mergi la inceput