Redoutistele fidele La Redoute France (162)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Citat:
citat din mesajul lui nushulica
mikideci,te avertizez ca nu intri in gaska pt gratar baga rpd o comanda si vezi sa nu uiti de tenisi



de David
Poveste

Pai da, ca asa esti tu: bagi conditii eliminatorii dupa ce lansez comanda (aka ieri nu m-am putut abtine si am comandat perdele cu codul pt.cadou ceasul ala primit impreuna cu urarea "joyeuse -oare asa se scrie? anniversaire!")

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei


de unde sa stiu eu ca ai coduri"aniversare"? si in plus de asta ce-am vb noi la tel zilele trecute? te "laudai"ca nu te mai mananca dejtele pan'la vara...eu macar am fost sincera si am zis ca nu ma pot abtine

cred ca eu mai dau o comanda,,,te sun si iti pun in coletul meu daca vrei ca nu pot sa te las draga fara rokie si tenisi



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nushulica
de unde sa stiu eu ca ai coduri"aniversare"? si in plus de asta ce-am vb noi la tel zilele trecute? te "laudai"ca nu te mai mananca dejtele pan'la vara...eu macar am fost sincera si am zis ca nu ma pot abtine

cred ca eu mai dau o comanda,,,te sun si iti pun in coletul meu daca vrei ca nu pot sa te las draga fara rokie si tenisi



de David
Poveste

Mai am si codul ala cu trench si reducere 20 din 30 asa ca... ma poti numi de-acu-nainte miki RECIDIVISTA

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu nu am tricou, rochie sau tenisi si nici nu am de gand sa cumpar.... si nici nu vin la gratar cu voi ca sunteti prea departe, nah!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Eu nu am tricou, rochie sau tenisi si nici nu am de gand sa cumpar.... si nici nu vin la gratar cu voi ca sunteti prea departe, nah!



nici eu nu vreau rochia pt gratar

eu la gratar prefer pantalonii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Eu nu am tricou, rochie sau tenisi si nici nu am de gand sa cumpar.... si nici nu vin la gratar cu voi ca sunteti prea departe, nah!



Nu stau asa de departe, sunt doar 535 km de la Pitesti la Iasi, pe ruta Buzau, Bacau.

Eu mi-am propus sa ajung anul acesta in zona.Astept sa se mai incalzeasca timpul, sa ia vacanta copii.
Am sa va anunt inainte, poate chiar ne intalnim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Nu stau asa de departe, sunt doar 535 km de la Pitesti la Iasi, pe ruta Buzau, Bacau.

Eu mi-am propus sa ajung anul acesta in zona.Astept sa se mai incalzeasca timpul, sa ia vacanta copii.
Am sa va anunt inainte, poate chiar ne intalnim.

Macar tu sa vii! Clau a zis ca vine de Pasti la Iasi si s-a razgandit

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

Nushulica, cred ca ti-ai revenit f bine dupa nastere daca poti purta rochia aia gri, mulata.Eu am ramas cu o burta ca toata lumea ma intreaba daca sunt insarcinata.
Spune-mi te rog cat costa posta din rep m pana in Iasi.mercic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ama1357

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Eu nu am tricou, rochie sau tenisi si nici nu am de gand sa cumpar.... si nici nu vin la gratar cu voi ca sunteti prea departe, nah!



nici eu nu vreau rochia pt gratar

eu la gratar prefer pantalonii!!!

Avem si www.laredoute.fr/vente-corsaire-stretch.aspx?productid=324065443&documentid=545009&single=false&categoryid=23110316&pos=1_d_a_n&numberpage=1" target="_blank">pantaloni la fel Venim la tine la gratar?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Buna fetelor,

Scuze ca ma bag si eu in discutiile voastre.
Pana anul trecut prin vara am tot comandat de pe laredoute Franta. Acum mi-a spus o prietena cu nu se mai poate in Franta, ca e un site in Ro. Dar m-am uitat si produsele sunt putine si mult mai scumpe.
Am citit cateva capitole din urma sa vad daca se mai poate totusi comanda si din Franta si n-am reusit sa-mi dau seama.
De aceea va intreb: se mai poate comanda pe laredoute Franta cu livrare in Romania?
Multumesc anticipat


Ruxi cu Timeea aricelul, 21 dec 2006 si Clara pisicuta, 19 aug 2002
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Ba nu m-am razgandit. Dar la 40 milioane cat am primit oferta mai cumpar 2 dulapuri de LR (glumesc). Cautam inca pensiuni in zona dar la preturi mai normale si se pare ca am gasit la Bogdaneasa in Gura Humorului si mai avem o varianta in Manastirea Humor. Sotul meu e acolo pt cateva zile si merge sa le vada.

M-a sunat varul tau, ma duc eu maine la el la munca sa iau "pachetul". Problema e ca s-a prezentat omul dar am uitat cum il cheama... Dan.... Te rog, trimite-mi pe PM numele complet, ca sa stiu de cine sa intreb maine acolo. Multumesc, Cristina!

ruxi, nu se mai poate comanda in ro.

Mara si Matei

Mergi la inceput