Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009(91)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Dragele mele, merge muzica ce am trimis? Mai pun? Am si Baby Einstein, sa pun? Mulg vacuta si revin, astept raspuns sa vad ce sa fac. Am pus si la pagina Luanei melodiile sa vedeti despre ce-i vorba, mai au sa se incarce putin.

_
I love you so much my tiny princess

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

monik..am intrat pe siteul tau..ascult acum din melodii.. sunt super



Cristina cu bebe mic 38+

AMR: cateva ore (12martie2009)

nasterea in apa

pozici dragute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:



Nu am apucat sa citesc din urma. Leeloo, succes maine!

Noi am intrat doar la raport, suntem ceva mai bine, am dormit 4 h azi-noapte (1 si 3), ca a mai stat mama de sase la potolit colici. Azi a inceput sa vina si lapticul, .



Monica mami de CRISTIAN

CASA LU' BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Hai Leeloo Suntem alaturi de tine!!!

Monnvas felicitari pt laptic

Olga 33+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

LEELOO
tinem pumnisorii stransi sa fie totul absolut perfect si sa ai o "intalnire" de nota 20. iti dai seama, de maine esti MAMI cu acte in regula . suna bine, nu???

diana 35+ David Gabriel
poze si filmulet 4D bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

CHATONEL (cum imi place mie sa-i zic lu' barbati'miu' cand nu sta locului) POTOLIZEAZA-TEEEEEEEEEEEE !!!! lasa fata sa stea acolo la caldurica, ca e bine !!! oricum, esti mare curajoasa daca-ti propui sa pleci la distractie cu burtoiul dupa tine. eu ma gandesc ca la stadiul de gandac rasturnat cu labele in sus, cum ma simt acuma, n-as plecaaaaaaaa..... nici la 1 km de casa. aaaaa, iar faza cu gandacu' chiar asa e, ca sunt penibila cand incerc sa ma ridic din pat de pe spate, dau din cele 4 labute pana reusesc sa ma prind de ceva. de obicei mai intai ma intorc pe burta, ridic fundul, si dupa aia cobor. arat ca un HUMPTY- DUMPTY

diana 35+ David Gabriel
poze si filmulet 4D bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas



Nu am apucat sa citesc din urma. Leeloo, succes maine!

Noi am intrat doar la raport, suntem ceva mai bine, am dormit 4 h azi-noapte (1 si 3), ca a mai stat mama de sase la potolit colici. Azi a inceput sa vina si lapticul, .



Monica mami de CRISTIAN

CASA LU' BEBE


Monicaaaa, vrem pozeee!!!!
Ma bucur mult ca esti deja acasa, si vine si lapticul.

_
I love you so much my tiny princess

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Am scris dupa amiaza un mesaj lung si cand sa-l trimit...subiect inchis. Cand m-am apucat sa scriu, nu era inchis. L-am pierdut, bineinteles.

Reiau mai incolo, acum vreau sa va intreb daca am motiv de ingrijorare sau am ramas panicata de ieri, de cand mi-a zis dr ca am prea putin lichid amniotic. Bebe misca de zor, mai face si ceva pauze si mie imi vine sa ma duc la spital sa fiu sigura ca e bine. Sotul zice ca in fiecare seara misca la ora asta, ca doar punea mana pe el sa vada cum face. Eu parca m-am prostit, nici nu stiu daca se misca mai mult sau mai putin decat in alte seri. Maine dimineata merg la eco. M-as duce de asta seara daca ar fi dupa mine. Si ieri si azi am baut constiincioasa intre 3 si 4 litri de apa. Cand a venit sotul de la serviciu m-a intrebat daca m-am dus mai des la baie si abia atunci am avut revelatia ca nu. Desi am turnat la apa in mine ca niciodata, n-am fost mai des la baie decat de obicei. Azi noapte am fost singura data, ca si pana acum. O fi semn bun?

Leeloo, curaj!

34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Dyana, esti adorabila.

_
I love you so much my tiny princess

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

fetelor! ma duc in pat..tati a dat telefon si a zis k se intoarce in 15 min..nu-l mai astept la comp..ma bag in pat..poate adorm cand vine el!

va de maine sunt MAMI cu acte in regula..asa cum ziceti voi!

sa fiti cuminti pana ma intorc!



Cristina cu bebe mic 38+

AMR: cateva ore (12martie2009)

nasterea in apa

pozici dragute

Mergi la inceput