Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009(91)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Simina_Kin, cum te simti?

Gigelica +36 Victor-Andrei

Saru'mana de intrebare....super hapy...n-am nimic...am avut 2 zile niste ameteli, da acu n'am nimik
Abia astept sa ajung maine seara la doc

Acu ma loghez cu mart.apr sa fac cap nou, si sa umblu la lista dc este de umblat

4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

Ce buchetel frumos de ghiocei s-a adunat zilele astea!

Felicitari proaspetelor mamici: Greierash, Anncutza, Mihaelacg, Eseea, Alexa, Leeloo! Refacere usoara mamici, mult laptic, sa va traiasca puisorii, sa fie sanatosi si sa va faca viata minunata! Sa aiba parte numai de noroc si bucurii!

Cativ13, bine ai venit! Scrie repede 10 mesaje caci inca esti moderata!

mihaela

38+
Fii alaturi de noi si in saptamanile ramase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Intru rapid sa va salut ! azi am avut o zi superrr grea bebelina s-a trezit la 14 si nu a mai dormit pana la 21 cred ca are colici si cred ca e de vina apa minerala ce o beau !!!

mai bea vreo mamica care alapteaza apa minerala ???
de maine incerc sa nu mai beau dar nu stiu cu ce sa o inlocuiesc!!!

Mamica fericita de Alexandra

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

Am inceput sa experimentez ceva contractii, unele destul de dureroase, colul e moale, medicul mi-a zis ca e posibil sa se intample mai repede de data programata-16 martie.Merg si maine la control, e de garda medicul meu si luam o decizie in cazul in care bebe vrea sa vina mai repede! Oricum sigur nu o sa am nevoie de clisma ca de cand mi-a zis ca bebe a cam dat startul, am inceput sa ma "curat" naturelle!Emotii garla!

mihaela

38+
Fii alaturi de noi si in saptamanile ramase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Fetelor, sper sa va placa. Ghiocei 2009
Accept orice sugestie si reclamatie. Va urma, cu numele ghioceilor care se vor naste pe parcurs. Daca va place pun pozele pe Picassa sa le salvati. Daca am gresit ceva, atrageti-mi va rog atentia, ma uit in cruci la ora asta.
Acum sunt rupta de obosita, si bebelacii mei nu au somn, nici unul. Care se plictiseste si vrea program festiv?

_
I love you so much my tiny princess

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Novus, eu chiar ca nu ma pricep dar ce zici de apa plata? Sau ceva ceai bun, bagat la frigider si cu cuburi de gheata? Mie imi place asa cel de menta. Imi pare rau ca bebe Alexandra nu se simte bine si ca iti face viata grea

Gina 36+
Da DD sa termin cu bine si aceasta saptamina!

bebe Ian Alexandru

Poze

AMR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Intru rapid sa va salut ! azi am avut o zi superrr grea bebelina s-a trezit la 14 si nu a mai dormit pana la 21 cred ca are colici si cred ca e de vina apa minerala ce o beau !!!

mai bea vreo mamica care alapteaza apa minerala ???
de maine incerc sa nu mai beau dar nu stiu cu ce sa o inlocuiesc!!!

Mamica fericita de Alexandra

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Eu beau foarte multa apa minerala. E posibil sa se baloneze de la apa minerala, pt ca depinde si de toleranta fiecarui organism. Dar nu-i dai sab simplex, sau altceva?
la Alexandra

_
I love you so much my tiny princess

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mart.apr09 spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput