Nou stil de viata (261)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

neata fetelor,
revin cu meniul de ieri
- paine neagra cu seminte prajita cu unt light si lapte
- pastai cu telemea
- o banana si 2 expandate de grau
- ciorba de legume
- 10 fistici si 3 curmale

30 min. de mers pe jos si o ora jumate de tae bo


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna dimineata, doamne frumoase.

Raportul meu este stangare.

Aseara am fost la sala, dupa aproape 10 zile in care nu am ajuns. Se simte... dupa 25 de minute pe Treadclimber imi iesisera ochii. Dar tot e bine ca am ajuns si atata.

Delia, intr-adevar cand vezi cum se transforma cei care participa la The Biggest Loser este super motivant. Era o tipa care slabise vreo 60 de kg... adica, cam cat cantaresc eu cu totul. Iar felul in care arata inainte si dupa era socant!! Cu totul si cu totul alta persoana! Si pentru ca se slebeste nu numai cu dieta, ci si cu sport ii face sa arate super bine!

Si a fost foarte interesant sa auzi participantii povestind cum se simt, ce au simtit inainte si dupa, parerea lor despre ei...

Tzuni, lasa cana, gaseste un tanar domn atent, educat, bogat! Asta daca vrei, ca nu e obligatoriu...

Pupici Mariutei si multa sanatate.

Fetelor care aveti probleme cu spatele, incercati sa faceti streching si inot. Ajuta cel mai mult... Stiu si eu teroria, caci si spatele meu e cam varza.

Ma duc la sedinta.

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Raport stagnare.

Tzuni sa ii faci o poza la cana poate pun si eu ochi pe ea.

Mai revin azi sper.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Neata,

Raport: 63kg ( am uitat sa va spun ca mi-a venit intre timp si ciclul, deci nici vorba de bebe, dar sunt umflata ca un cimpoi).

Tzuni, ce raport .

Ma simt bine azi.

Revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ClaudiaH spune:

Buna dimineata!

Raport: 68,5 Sunt multumita. 500g in 5 zile... cam asa mi-am propus. Ma surprinde dat fiind faptul ca in week-end n-am mancat dietetic. Ce-i drept ca am mancat putin dar am gustat din multe si am si baut ceva alcool, nu mult ca nu mai am antrenament dar am baut si ceva vin si ceva bere. Ma rog, nu ma asteptam dar e o surpriza placuta.

azi voi manca:
MD- obisnuitele cereale cu lapte degresat
Pranz- ciorba deasa de legume cu o felie de wasa (knaekebrot)
Cina- ceva din ce gateste sotul (am ceva cursuri dupa-amiaza) asa ca sunt la mana lui.
Gustari: 2 portocale si 200g branza de vaci degresata.

Va urez o zi dietetica! Pe maine!



mamica lui Stefan din 03.04.2005 si a Luciei din 18.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yubi spune:

Buna ziua !Daniela Azi nu m-am cantarit pt. ca sunt cu rusii pe cap ,dar la ultima cantarire aveam 60.6 kg.Asa ca puteti sa ma treceti cu aceasta greutate la active.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Neata,
Felicitari pentru progresele facute.
Criss: ma bucur ca mergi spre bine.
Eu mai am un pic si mor. Dupa pulpectomia de joi, vineri dimineata eram deja umflata (vesnica reactie apicala a carui motiv nu il stie inca nimeni). Vineri seara am inceput antibiotice din cauza ca umflatura nu era concentrata. In loc sa fie mai bine e tot mai rau. De dimineata jumate de cap sta sa imi explodeze si sa imi ia foc in acelasi timp, imi e greata. La 2 jumate abia merg la stoma asa ca mai am de indurat un pic.
Meniul de azi:
2 crumpets integrale (http://farm3.static.flickr.com/2208/1671723301_c6c1403a91.jpg?v=0 - un fel de clatita dospita si mai densa) cu ton, rosii si castraveti, 3 biscuiti cu fulgi de secara
salau pe gratar cu risotto de legume si parmezan
diseara habar nu am - in functie de cum merge treaba la stoma o sa ma hotarasc

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

RAport: stagnare

Doina

www.flickr.com/photos/11093178@N02/page10" target="_blank">Album Oana si Doru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Salutare natiune!!!

Si raportul meu tot cu stagnare.
Anda: buna dimineata!(mi-ai adus aminte de un banc cu Ceausescu si cu 'buna dimneata Soare')dar nu am chef sa-l scriu acum ca e lung rau.
Delidana, da mai folosesc banda, desi saptmana asta cam din 2 in 4 din motive de un fel de raceala-viroza-gripa ce mama ei o fost care m-a bagat in pat si m-a tinutit acolo.
Ruxi, absolut fenomenal. Mi-a placut mult rochita si tu radiai. Esti sigura ca 30??? Arati de maxim20.
Lai, unde ai disparut?

Am mult de lucru pentru ca zilele astea nu am fost deloc in forma, asa ca promit sa revin mai pe seara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

stagnare

Ruxi, am vazut pozele, superbe, felicitari pentru tot!
Iti revii tu cu umflatenia si totu.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput