Mamici de Ghiocei Marti-Aprilie 2009 (89)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Eu pt afara mi-am luat un marsupiu insa in casa cat fac una alta voi incerca sa port bb in Warp daca ii va placea si va vrea sa stea .


34+ cu Maria-Natalia
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

WOW fetelor ce de noutati in 24 de ore

ADIRYS felicitari cuscra! Sa fie fata sanatoasa si mancacioasa iar tu mami sa ai o refacere rapida

PETRA chiar m-ai surprins cu un bebeu asa de mare. Dar stiu ca ai dospit bine. Clar la tine nu era rost de nastere naturala. Felicitari

MONICA am vazut pozici noi cu printesa in roz. Este o scumpa. Ma bucur sa aud ca si Alex este mai bine. Se vede ca ai ajuns acasa si ai inceput sa te mai relaxezi fiindca acum ai ajuns si tu sa simti oboseala. Asta este o dovada clara ca nu ti-ai permis sa fi relaxata pt. mult timp.
Profita de faptul ca este mami a ta la tine si dormi cat mai mult


Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Petru - 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

PISIK, NIKO am vazut pozici!!! Ce de ghiocei frumosi avemToti unu si unu!!! Vom avea un club al scutecelor de invidiat......

NOVUS bine ai revenit acasica

MARIA sper ca esti mai bine astazi

PISIGRI te asteptam cu pozici

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Petru - 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Vai din tot ce am citit stiu sigur ca am omis pe cineva dar chiar nu imi amitesc acum....dar scriu imediat ce imi aduc aminte.

ARIS imi place optimismul tau! Sper sa il pastrezi pana la nastere si mai ales dupa!

Pe mine ma ingrijoreaza ca MAYA nu a mai scris nici un cuvintel de asa de mult timp Mai mult ca sigur ca a nascut dar de ce nu da macar un semnsa stim si noi ca este bine???????

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Petru - 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

CHATONEL vad ca ai pus o poza noua!!! care de fapt este insumarea a mai multe poze. Ce burtica frumoasa...

ARIS am descoperit si la tine o pozica noua

Mai vanez sa vad ce a mai aparut nou! Se pare ca astea au fost noutatile......

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Petru - 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

OF! Uite cum am eu norocul asta .... aseara cand erau mai multe fete pe forum nu am avut cum sa stau eu iar acum ca sunt eu nu mai este nimeni

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Petru - 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia4 spune:

Gata fetelor! Am aparut si eu! Desi cam cu noaptea in cap, nu prea e nimeni pe aici...
Felicitari noilor mamici: Monnvas, Gina, Adirys, Petra! Sa va bucurati de minunile voastre! Refacere rapida si mult laptic!
In weekend am cam tras chiulul si acum am avut mult de recuperat..Bineinteles ca nu mai stiu cui ce aveam de spus..

Nu prea m-am simtit bine zilele astea, noaptea nu puteam dormi, imi era rau si apoi pe zi eram prea obosita si slabita, imi venea sa lesin din orice..A fost asa urat, credeam ca nu mai ies din starea aia..Dar vad ca de ieri e mai bine! M-au apucat fel si fel de frici, mi se parea ca nu o sa fac fata situatiei, ca nu sunt pregatita pt intalnirea cu fetita mea, ca nu o sa fiu o mama buna, ca nu o sa-i ofer tot ce-i trebuie.. Cred ca si voi aveti frici de-astea, probabil ca sunt normale, dar ma simt o mama denaturata pt ca in loc sa simt nerabdare si entuziasm, eu simt panica si dorinta de a amana momentul. M-am tot intrebat cum o sa-i spun eu fetitei cand va fi mare ca mie imi era asa de frica de intalnirea cu ea? Noroc ca de ieri au inceput sa revina gandurile bune si parca sunt mai linistita..

Am dureri foarte urate de burta si de spate, nu mai pot sta in picioare decat cat sa ma duc pana la baie..Asta cam de o saptamana. Probabil ca se apropie momentul! maine merg la dr si sunt tare curioasa daca isi mentine parerea de a ma tine pana pe 25.

Ma ingrijoreaza Maya ca nu a mai dat niciun semn! Ma gandesc ca daca nastea ne anunta si pe noi!

Pisigri, bine ai venit acasa! abia astept sa ne povestesti cum a fost si sa ne pui poze cu Ilinca!

Pisik, ai o minune de fetita! Si eu si sotul meu ne-am indragostit de ea!

Monica (Ayla) ma bucur pt tine ca esti acasa si ca poti acum incet incet sa revii la o viata normala! Tot respectul pt tine si pt familia ta! Ma bucur pt Luana si ma rog in continuare pt ea sa creasca si sa fie bine! Iar tati sper sa vina repede acasa langa voi si sa fiti o familie fericita! Ati trecut prin multe incercari si meritati din plin sa va regasiti linistea si fericirea!

Asa stiu si eu, ca Mititica naste azi! Asa ca haideti sa scoatem niste agitate!


Silvia 37+ Natalia (cred)
http://picasaweb.google.com/mart.apr09/Silvia4?locked=true#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia4 spune:

Aaa!!! si mai am o problema! Nu sunt hotarata cu numele! Nu pot sa cred ca nu reusesc sa fiu impacata cu un nume! Voua ce va place mai mult dintre Natalia si Amalia? Iar ca nume de sfant dintre Maria si Alexandra?

Silvia 37+ Natalia (cred)
http://picasaweb.google.com/mart.apr09/Silvia4?locked=true#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia4 spune:

Simina, nici nu stii cat m-am bucurat cand am citit ca au aparut liniutele! Imi dau seama ce e in sufletul tau acum! Eu am avut o banuiala de cand ai scris de scurgerea aia, pt ca stiam ca poate aparea la nidatie. Sa ai o sarcina usoara de care sa te bucuri din plin!
Sper ca o sa mai ai timp si energie sa mosesti si fetita mea!

Silvia 37+ Natalia (cred)
http://picasaweb.google.com/mart.apr09/Silvia4?locked=true#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Neata tufete!

IO n-am somn de la 4 tot patrulez pe-aci.


Shasa, merci pt aprecieri :)


Citat:
citat din mesajul lui silvia4

Aaa!!! si mai am o problema! Nu sunt hotarata cu numele! Nu pot sa cred ca nu reusesc sa fiu impacata cu un nume! Voua ce va place mai mult dintre Natalia si Amalia? Iar ca nume de sfant dintre Maria si Alexandra?

Silvia 37+ Natalia (cred)
http://picasaweb.google.com/mart.apr09/Silvia4?locked=true#


Silvia, amalia alexandra nu suna rau...

Fille du Sud 37 cu Dragonbella
J- 17
Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput