Michelle poate mergem si noi la teatru
Am dat si eu cafea
Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)
http://community.webshots.com/user/karateka_10?vhost=community
http://b2.lilypie.com/23Iqp2.png
buna diminata si de la noi....
multumim de cafelee.
azi mergem la nasi... e ziua lui nasa
....

dar nu stiu ce cadou sa ii luam

... ma ajutati si pe mine...
ma duc ca am putina treaba si revin
Alina
cu
Darius Gabriel
http://community.webshots.com/user/Anilansa
| Citat: |
| citat din mesajul lui ella10 Michelle poate mergem si noi la teatru ![]() Am dat si eu cafea ![]() Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008) http://community.webshots.com/user/karateka_10?vhost=community http://b2.lilypie.com/23Iqp2.png |

