Gravidutze si mamici de Cluj - 114

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

Alex daca tin eu bine minte tu ziceai si ai pus la un moment dat o poza cu ceva grilaj la patut de bebe.daca o mai ai sau soite-ul il mai pui te rog o data!

Andreea , de Eric (31 Mai 2008)

Evolutia lui Eric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Neata

Ftelor, cateva poze

http://picasaweb.google.com/constantina.catalano/Martie#

Mi-a parut bine ca ne-am revazut ca atia copilasi frumusei si isteti :) din pacate nu apucam niciodata sa povestim si noi...asta e:P

Mi-a parut bine ca am cunoscut-o pe Elena si pe Edi, frumusel foc:)

Elenutza, bine ca e Dragos bine

Va pupam, o zi frumoasa

Co +Carina Alysa (13 noiembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

neata
ANCA -SOANSO pt astazi am facut ciorba de cartofi cu carne de vita si felul doi peste la cuptor iar desert cred ca voi face clatite

am vazut pozele puse de Andreea si Co super frumoase

fetelor peste max 2 sapt sa va pregatiti de o intalnire ,n aveti voie sa lipsiti da ???

ANDREEA nu eu am pus poza cu grilajul ,cred ca Ada

noi am platit ,dar numai pt ca i am amintit d soarei de la caserie ca nu ne a luat bani la intrare asa ca am dat 10 lei

ANDREEA-eladeea n am auzit de dr Tunde:(

ELENA ce i ai cump sotiorului?merita sa i cumperi un cadou frumos la cat te ajuta


INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007 ('');

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

SAlut!
Noi sintem treziti de la 7! A dormit P f bine, dar putin

Sa inteleg ca au fost frinti unii dintre voi?

Ar fi fain sa ne intilnim undeva unde nu sint atitea jocuri, sa stea mai adunati banditii astia mici, astfel incit sa putem si noi sa ne stam mai linistite. Sa fie 2-3 jucarii si sa se joace intre ei! CA dupa ce am descoperit topoganu... puteam fi numai noi acolo, ca tot distractie era.

Multumim pentru poze tuturor! Eu am uitat, toata ziua m-am gindit numa la asta!

a venit P

Edit: Velena bine ca ati venit si voi! Nu stiam de unde sa te iau! Niste frumosi amindoi! Tu ne-ai cunoscut pe noi dupa poze?

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutza24 spune:

Andreea Eladeea nu am auzit nici bune nici rele de dr Tunde,si nici nu am remarcat o prin clinica:-(

magda si victoras ( 31.03.2008)http://community.webshots.com/user/magdutza24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

fetelor cred ca o iau razna

am incercat sa trec peste cele intamplate sa ma linistesc cat de cat iar acum lui D ii merge burtica , a facut kk moale oare sa fie de la cazatura, sunt tare periculoase cazaturile direct in cap, de asta imi era frica

oare ce sa fac????????

Elena 12+ si Dragos Stefan


Pentru avea o viata fericita trebuie sa ai o minte linistita. Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Elenuta, era moale acolo, nu cred ca s-a lovit f tare.
Cit de moale a facut kk? Apoasa? Nu stiu daca are legatura cu ... cazatura. Linisteste-te, incearca sa nu te stresezi prea tare. Diaree au avut multi dintre copiii nostri, pune-l pe regim. Si P mai face citeodata de cred ca incepe diareea, dar nu se repeta.

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velenamaria spune:

buna mamici

Elena. daca vrei sa te linistesti mai bine mergi la doctor.nu cred, totusi ca trebuie sa-ti faci griji.

Ioana..am recunoscut pe majoritatea din poze..am mai si incurcat pe unele cu altele..sper sa fie ok. daca se face vreo intalnire doar cu mamici poate ne cunoastem mai bine.

Bex..multumim de aprecieri.Carinei..cred ca nu mai e cazul sa va spunem cat de frumoase sunteti..Edi e inca micut..nu stie sa aprecieze..dar mai crestem

Am fost afara..ne-am plimbat prin curtea bisercii in speranta ca nu o sa ne murdarim prea tare..da de unde...am sters toate scarile cand pe burta cand pe fund. asta e! spala masina.

weekend placut va dorim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Poze
http://picasaweb.google.com/RamonelR/IntalnirePolus5032009#

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Elena, nu cred sa aiba vreo legatura burtica cu cazatura. De obicei se urmreste daca vomita, ii curge sange din nas, isi pierde echilibrul. A plans atunci cand a cazut? Eu n-am prins faza...



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput