Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(45)
Raspunsuri - Pagina 19
DanaMi spune:
multumesc Ramona
, nu prea are ciene, sunt singur casnica in familie
, momentan,![]()
merg sa pap ceva si revin
29 +
Bianca Maria / Ema Andreea 
http://picasaweb.google.com/Dana.Maria.Mihalache
ertina spune:
ramona, ms muuuult pt ajutor. Esti o scumpa ! 

dana.mi, iti multumesc frumos, asemenea si tie si tuturor albinutzelor. Sa fim fericite si sa avem parte de case de piatra si bebei sanatosi, frumosi,la termen,ascultatori....si devreme acasa
( k sa nu stam pe ghimpi )
Va pup si va urez noapte buna, iar schimbului 3 logoree placuta !
26+ nada eugenia
Ramona.P spune:
Ertina...n-ai pt ce...placerea a fost a mea!
Ramona
25+ cu
Bianca Maria
http://bd.lilypie.com/WoLcp2.png
http://community.webshots.com/album/569750415cfoFqH
http://family.webshots.com/album/570304175bqFBSf
DanaMi spune:
ELI, BEBEBECA, MARIA am vazut ca dea ati fcut achizitii foarte frumoase pt bbii vostri, felicitari 
, eu am luatt doar comoda pt hainte si patutul, daca scap maine de drumul la spital fac poze si le pun
29 +
Bianca Maria / Ema Andreea 
http://picasaweb.google.com/Dana.Maria.Mihalache
maria_bunica spune:
DanaMi..imi pare rau ca te-ai chinuit atat...multa sanatate bunicilor tai si ai grija de tine si bebelina!!Pofta buna!
Ertina..multumesc pt urare!!Noapte buna!!
Am papat in sfarsit..credeam ca ma ridica sotul cu macaraua de la masa..ca eu nu ma lasam dusa asa usor!!![]()
27+
Darius Nicholas
Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi
DanaMi spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui maria_bunica DanaMi..imi pare rau ca te-ai chinuit atat...multa sanatate bunicilor tai si ai grija de tine si bebelina!!Pofta buna! ![]() Ertina..multumesc pt urare!!Noapte buna!! ![]() Am papat in sfarsit..credeam ca ma ridica sotul cu macaraua de la masa..ca eu nu ma lasam dusa asa usor!! 27+ Darius NicholasBuburuza noastra www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi |
multumesc Maria
, am incercat si eu sa pap dar nu a intrat, doar putina branzica si o limonada pt ca nu pot sa beau nici un suc cumparat.
29 +
Bianca Maria / Ema Andreea 
http://picasaweb.google.com/Dana.Maria.Mihalache
Ramona.P spune:
Am fost mai devreme pe la mami meu...ca iar a facut o achizitie...marturiile pt botezul Biancai...ne-a facut o surpriza...si sunt atat de frumoase...un biberon mic...cu o fundita roz si in mijlocul ei...un ursulet...si o pangliguta pe care scrie "it`s a girl!".
de fericire
Ramona
25+ cu
Bianca Maria
http://bd.lilypie.com/WoLcp2.png
http://community.webshots.com/album/569750415cfoFqH
http://family.webshots.com/album/570304175bqFBSf
maria_bunica spune:
DanaMi..probabil de la oboseala nu ai putut sa papi...
Ramona..te cred si eu ca te-ai emotionat..Sa le faci poza sa le vedem si noi..
,sunt sigura ca sunt dragalase foc
27+
Darius Nicholas
Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi
yioanna_s spune:
Va 

!Noapte buna la toate si kisss pt BB 

vostri!pe maine
Yioanna
24+
Stefania Alexandra
http://bd.lilypie.com/EMiQp2.png
http://picasaweb.google.com/yioanna
Ramona.P spune:
Gata Maria!Este in primul album.Vezi ce ascultatoare sunt....
Noapte buna si tie Yioanna!!!
Ramona
25+ cu
Bianca Maria
http://bd.lilypie.com/WoLcp2.png
http://picasaweb.google.com/Ramona.Petriman
