Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(45)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaMi spune:

multumesc Ramona, nu prea are ciene, sunt singur casnica in familie , momentan,
merg sa pap ceva si revin

29 + Bianca Maria / Ema Andreea

http://picasaweb.google.com/Dana.Maria.Mihalache

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ertina spune:

ramona, ms muuuult pt ajutor. Esti o scumpa !
dana.mi, iti multumesc frumos, asemenea si tie si tuturor albinutzelor. Sa fim fericite si sa avem parte de case de piatra si bebei sanatosi, frumosi,la termen,ascultatori....si devreme acasa ( k sa nu stam pe ghimpi )

Va pup si va urez noapte buna, iar schimbului 3 logoree placuta !

26+ nada eugenia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona.P spune:

Ertina...n-ai pt ce...placerea a fost a mea!

Ramona 25+ cu Bianca Maria

http://bd.lilypie.com/WoLcp2.png

http://community.webshots.com/album/569750415cfoFqH
http://family.webshots.com/album/570304175bqFBSf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMi spune:

ELI, BEBEBECA, MARIA am vazut ca dea ati fcut achizitii foarte frumoase pt bbii vostri, felicitari , eu am luatt doar comoda pt hainte si patutul, daca scap maine de drumul la spital fac poze si le pun

29 + Bianca Maria / Ema Andreea

http://picasaweb.google.com/Dana.Maria.Mihalache

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

DanaMi..imi pare rau ca te-ai chinuit atat...multa sanatate bunicilor tai si ai grija de tine si bebelina!!Pofta buna!
Ertina..multumesc pt urare!!Noapte buna!!

Am papat in sfarsit..credeam ca ma ridica sotul cu macaraua de la masa..ca eu nu ma lasam dusa asa usor!!

27+ Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMi spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_bunica

DanaMi..imi pare rau ca te-ai chinuit atat...multa sanatate bunicilor tai si ai grija de tine si bebelina!!Pofta buna!
Ertina..multumesc pt urare!!Noapte buna!!

Am papat in sfarsit..credeam ca ma ridica sotul cu macaraua de la masa..ca eu nu ma lasam dusa asa usor!!

27+ Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi



multumesc Maria, am incercat si eu sa pap dar nu a intrat, doar putina branzica si o limonada pt ca nu pot sa beau nici un suc cumparat.

29 + Bianca Maria / Ema Andreea

http://picasaweb.google.com/Dana.Maria.Mihalache

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona.P spune:

Am fost mai devreme pe la mami meu...ca iar a facut o achizitie...marturiile pt botezul Biancai...ne-a facut o surpriza...si sunt atat de frumoase...un biberon mic...cu o fundita roz si in mijlocul ei...un ursulet...si o pangliguta pe care scrie "it`s a girl!". de fericire

Ramona 25+ cu Bianca Maria

http://bd.lilypie.com/WoLcp2.png

http://community.webshots.com/album/569750415cfoFqH
http://family.webshots.com/album/570304175bqFBSf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

DanaMi..probabil de la oboseala nu ai putut sa papi...
Ramona..te cred si eu ca te-ai emotionat..Sa le faci poza sa le vedem si noi..,sunt sigura ca sunt dragalase foc

27+ Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yioanna_s spune:

Va !Noapte buna la toate si kisss pt BB vostri!pe maine

Yioanna 24+ Stefania Alexandra

http://bd.lilypie.com/EMiQp2.png
http://picasaweb.google.com/yioanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona.P spune:

Gata Maria!Este in primul album.Vezi ce ascultatoare sunt....
Noapte buna si tie Yioanna!!!

Ramona 25+ cu Bianca Maria

http://bd.lilypie.com/WoLcp2.png

http://picasaweb.google.com/Ramona.Petriman

Mergi la inceput