Nou stil de viata (259) - cu iz primavaratic

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

O primavara insorita, plina de zambete si bucurii.

Daniela, supebe freziile, sunt floriile mele prefereate, pacat ca nu le gasesc tot timpul aici .Sper sa-mi iasa ale mele in gradina.

Sabina, superb desenul, Sofia e tare talentata, dealtfel are cu cine semana.Am vazut-o si cantand.


"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Buna dimineatza fete frumoase.

Tututror va oferc cate un www.tkinter.smig.net/Romania/Gallery/images/Martisor.jpg" target="_blank">martisor ca sa v-aduca noroc primavara aceasta si-un buchet de ghiocei ca eu tare le duc lipsa aici. Inca n-am vazut in canada asa ceva. Cum n-am vazut nici acest tip de www.usefilm.com/images/5/0/1/7/5017/1284366-medium.jpg" target="_blank">narcise

Puskin multumesc de raspuns.

S-aveti ozi plina de flori si martisoare.

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna fetelor!

Afara este o zi superba, de inceput de primavara. Cum v-a spus si sora-mea, am fost la cumparaturi (unde mi-am facut mii de nervi, ca de obicei, am fost la Carrefour-Vitan). Acum vreau sa merg pana la mama, unde vom avea o masa in familie, ca doar azi se lasa sec, nu? Bine ca de maine incepe postul si-mi voi reveni la dieta mea normala.

Tzuni cum a fost azi in parc? nu am putut ajunge, dar daca mai este valabila duminica urmatoare poate reusesc si eu sa vin.

Va doresc, azi, de 1 Martie o primavara insorita, plina de bucurii si sanatate!

O dupa-amiaza cat mai frumoasa si o saptamana usoara!
Pupici la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

O primavara insorita si plina de dragoste va doresc si eu

Tumpi ai vazut mesajul cu retetele la sfarsitul capitolului trecut?

Zuzi ti-am raspuns la intrebare pe PM

Carmen multu de cap. nou!! Ce titlu potrivit ai ales :)

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Am descoperit un site interesant despre slabit. Exista si formule sa-ti calculezi rata metabolica bazala si de cite calorii ai nevoie zilnic in functie de nivelul de activitate. Daca vreti sa aruncati un ochi pe el, este www.quamut.com/quamut/weight_loss_basics/page/how_to_calculate_how_many_calories_you_burn.html" target="_blank">AICI.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

O primavara superba tuturor!

Am avut o baba super eu si printesa...asteptam ziua de 7...sa vedem baietii ce baba vor avea.


Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Carmen, iaca si io vreau sa-mi mearga bine

Delia, multumim pentru site.

pentru martisoare! Eu altele nu am primit, dar ma gandesc sa dau, si mai am ceva speranta ca diseara cred ca ne intalnim cu o colega bulgaroaica, din cate am vazut noi si bulgarii ce suntem cu martisoarele, asa ca poate, poate

Noi am avut dezmat culinar ieri, au venit in vizita niste prieteni si am gatit impreuna, o bucata imensa de porc pe care am gatit-o vreo opt ore la cuptor la foc mic cu fel si fel de mirodenii, si alte bunataturi pe langa. Totusi ma simt bine azi, am mancat cu masura si am facut si sport mult ieri, alergat prin parc plus mers cu bicicleta.
Vad ca escapade de genul asta sunt ok la mine; problema e cand ma arunc in junk food cu nesimtire

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

O primavara fumoasa!

Azi am vazut o Gabrielama SUPERBA, tanara si plina de viata si o fetita Mara mare si dulce foc! Meri va multumeste pt daruri



O sa scriu mai rar in urmatoarele zile. Sunt cu rusii pe cap si cu depresia aferenta. Si ma simt grasa, urata si batrana.

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

CINE VREA SI CINE POATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Tzuni, eu am vazut-o inaintea ta .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Pe Gabrielama frumoasa sau pe baba urata si grasa?

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

CINE VREA SI CINE POATE

Mergi la inceput