Mamici de Ghiocei Martie-Aprilie 2009 (80)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Inca ceva: credeti ca s-ar supara Aalina daca il trecem si noi pe bebe Fabian pe prima pagina? Putem "fura" datele de la grupa mare de ianuarie-februarie.

Monica Elefantica 38+ CRI

CASA LU' BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

M-au luat emotiile!!! cred ca o sa avem o noapte alba!!
Facem galerie pt fete

MARIA SI NIKO

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adirys21 spune:



MARIA_K

Nastere usoara

37+ Andrada Teona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

OO fetelor ...deabea m-am intors de la medic, a intarzaiat 2 ore a avut urgente .
Am intrat si am vazut ca ne-a scris Pisik, pupam fete frumoase..sa fiti bine sanatoase!
Am inteles ca Niko a plecat la spital .
Mariatinem si tie pumnii stransi .
Petravad ca ai aparut.
Fetelor vestile sunt bune, colul s-a mai scurtat, dar este inchis, bebe e bine,...luni pe 16 martie cezariana la Polizu, vine bebe.



Florinela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Mesaj de la Maria_k :"incerc sa intru pe forum"
uite de ce-i arde ei printre contractii!!!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Chatonel,

cred ca la dilatatie 10, cand m-am urcat pe masa, medicul mi-a facut injectie cu xilina [asa parca l-am auzit cerand asistentei, dar nu sunt 100% sigura], in ambele margini ale iesirii vaginului, nu dor deloc injectiile, si cum am scris deja, in timpul expulziei am simtit doar ca ma screm, nicicum ceva mare/gros care ar trece prin vagin... A fost f ok.

La dilatatie 6 asistenta mi-a facut injectie cu ceva ce semana cu cuvantul litiu, dar asta chiar nu mai imi amintesc. oricum, pe 12 martie merg la medic si il intreb excat, dc si-o mai amintit procedura aplicata de el in acei ani si o sa scriu pe forum ce aflu.

:)

30+ si fratiorii mai mari Veronica 11 ani, Tudor 8 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

a plecat si niko la spital????

olga - eram precisaaa!!!! esti o femeie f frumoasa

36+
poze

AMR 4 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Florinela pentru vestile bune. Mai ai si tu putin si iti vei tine bebelusul in brate.

Ilinca nu-ti fa griji ca o sa stingi tu lumina la odisee. Mai sunt candidate, printre care si eu

Olga 31+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Shasa se vede ca sotul se pricepe! Oricum, si tehnica, dar si modelul conteaza Al meu nu se pricepe asa tare, am mai varat si eu vreo 2 poze la semnatura, i-am zis sa nu imi mai faca poze de jos ca par mai mare decat sunt!

Ma bag si eu sa mai vad si alte fete frumoase

Monica Elefantica 38+ CRI

CASA LU' BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

florinela - felicitari pt eco, dar mai ales pt stabilirea datei

monnvas - eu nu vad de ce s-ar supara...poate treci in dreptul ei "mamica de ian-feb" sau ceva de genul asta

36+
poze

AMR 4 saptamani

Mergi la inceput