*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (216)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

bubu haioasa freza la Vlad, ii sta bine, iar Stef mi-a facut pofta de gem de afine de nu mai pooot

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

hello randunime

hai sa o iau in ordine inversa cu o scrisorica mica ...
Bubu am vazut filmulete cu baieteii balaciosi si jucausi......si eu am reusit in seara asta sa o tin pe Antonia in fundulet la baitza...exact ca Stef facea si ea ca i-am arata eu cum face clabuc spuma(i-am pus mai putina ca aseara)sa vedem daca o pacalesc in continuare in serile urmatoare.
Am vazut si cum papa Stef dulceata cu unt...este cumintel Stef...Antoniei trebuie sa-i dau ceva "de lucru" ca sa stea sa manance....este atat de energica ...nu stiu ce o sa ma fac cu ea??!!

si freza super moderna a lui Vlad...oauuuuu!!!!
l-am vazut si cum sta Stef in picioare...desi ai trisat putin!!!!
Si buburuza mea sta in picioare mai multicel acum in jur de o jumamate de minut fata de acum 2 cand statea cam 10 -15 secundesunt dusa rau nu??daca am cronometrat-o

Ioana si mie imi place mult Iarina...si Anastasia si Raisa....sa vedem pana al urma ce alege Sovi din toate propunerile.
CHiar m-am distrat cand a zis ca pe capra ei o cheama Cristina....hihihihih

Steluz cand incepi mami serviciul???

Cuscra????

Tuchiziceai de un restaurant....da detalii te rog!!!
SI cizmulite de la Musette vreau poza!!!!

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Bitzu, n-am trisat, mai! acum cateva zile l-am pozat si deja acum sta spre un minut singur, nesprijinit. Eu nu l-am cronometrat

Ma bucur ca v-a placut de ei!
Luny, papa cu o poftaaaa!!!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:


LA MULTI ANI CU MULTA SANATATE REBECA SI SOPHIE.SA CRESTETI MARI,FRUMOASE,ISTETE SI SA VA BUCURATI PARINTII.


Stela,
mami de TEODORA (1 apr. 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:


Cata,Cuscramercic ca v-ati amintit de mine.Suntem bine,doar ca am un sindrom preworkian si o aglomerare de stari.
Irina,luni incep.

Stela,
mami de TEODORA (1 apr. 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

pai mai Stelutz eu simt ca ai un amestec de stari...esti putin nostalgica.ai impresia ca o abandonezi pe Teea sau mi se pare mie?.....

Bubule glumeam cu trisatul...

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Stela, cunosc sentimentul, dar l-am uitat intre timp . O sa fie bineeee!! Chiar ma gandeam la tine!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

LA MULTI ANI CU SANATATE REBECA SI IOANA,
SA FITI SANATOASE SI CUMINTI!!!!


Blanka,mami de Eric si 11+ cu Ana????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Superbi copilasi,Oana
Sovi,dupa mine,MARIA e cel mai frumos nume !sa te hotarasti mai repede ca ne-am precipitat toate
Ca ziceati de tricicleta.Cand a cazut David de pe bicicleta direct in cap,si am ajuns sa ii facem tomografie era acolo o mamica cu un copilas de vreo 1,5 ani-2 ani care cazuse de pe tricicleta.cand l-a ridicat cu ea sa il urce pe o bordura,copilu s-a miscat si a cazut pe spate cu capul de ciment!era f speriata ca a fost cateva secunde inconstient si mai spunea ca a auzit si cum a pocnit ceva...sincer,nu era de bine asta!ca noi am avut mare noroc cu David ca nu a fost inconstient !si vomase copilasu toata noaptea....plangea de numa!mi-a fost tare mila de ei,desi nici la noi nu era cu mult mai roza situatia!si dr care facea tomografele a zis ca nu e prima mamica care pateste asa cu copilasul.a spus ca sunt cam 20 de cazuri din-astea!
cu toate astea i-am luat lui Sam din germania,o masinuta(ca mi s-a parut mult mai solida decat o tricicleta),are centuri,are suport de picioruse(care se pot da si jos)si are o bara mobila in fata (care de asemenea se poate da jos)!dar,nu cred ca o sa ies cu ea la plimbare pe afara.deocamdata il plimb prin casa,si cand va fi mai maricel i-o transform in masina sa se dea singurel!mai bine prevenim,decat sa suferim!!!!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Cuscra,hai,capul sus
Blanka ,cum mai iti e?????
Irina,

ma duc la nani.adormisem langa Samuel,cu laptele in mana,cand am auzit-o pe mama ca imi zice sa ma trezesc si sa merg langa Geo,ca a venit sa doarma ea cu Sam!si acum mi-a pierit somnul!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput