Multumim! Votul s-a incheiat

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16
Dragelor, sa stiti ca am gasit blogul nominalizat si la sectiunile de microblogging, la urmatoarele categorii:
9. Microblogging - Cel mai informativ
14. Microblogging - Cel mai pop. ular microblogger
m-a derutat un pic pentru ca titlul este Infertilitate si nu SOS Infertilitatea ca la celelalte categorii. Asa ca daca va faceti cont, votati si la sectiunile de microblogging, acolo sunt chiar mai putini contracandidati.

Multumim pentru precizari. Este doar numele infertilitate pt ca se refera la contul nostru de pe twitter. (care nu este un blog efectiv, fiind limitat la mesaje scurte.)

Va rugam sa votati si la aceste doua categorii!

Nu pot da link-uri din cauza cuvantului pop.ular, care nu este acceptat, dar le veti gasi la microblogging


Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

:( Imi pare tare rau, fetelor, nu e vina noastra, asa e sistemul RoBlogFest. Ati facut contul, da? Va logati.

Apoi trebuie sa cautati in categorii blogul nostru (noi insene nu ne gaseam in listele alea lungi, deci am folosit edit –>search din optiunile browser-ului si am gasit imediat “infertilitatea” pe pagina - va recomandam). Nu uitati ca sunt doua categorii (”blog colectiv” si “cel mai popu.lar blog”), selectati blogul nostru in lista apasand pe butonasul din stanga numelui sau si apoi validati votul, in josul paginii, la fiecare din cele doua sectiuni.

---------------------------
New pics: http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

A scris si Ioana, nu trebuie sa dati click pe butonul ala "Apasa aici ca sa ma votezi".

Va duceti pe "Cel mai po****r blog" de exemplu si acolo e o lista mare de bloguri. Bifati casuta din dreptul nostru si apoi apasati butonul de vot din josul paginii.

La fel pentru Blog colectiv.



Meritam ca analizele si procedurile privind infertilitatea sa fie gratuite!




Infertilitatea este o boala


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

a, da, contul de twitter. "copilasul" lui psj!! :) cum de am uitat de el?! sa il votam, acolo avem mari sanse, ca nu e multa concurentza. (timp de cateva saptamani singurul care ne urmarea era omniprezentul senator Iulian Urban:) puteti sa vedeti ce scriem pe twitter aici: http://twitter.com/infertilitate

Deci, daca tot ati facut cont, votati si aici (edit: of, din cauza lui "pop.ular" nu merg linkurile directe, dar gasiti categoriile in meniul din stanga pe site-ul roblogfest):

Microblogging-Cel-mai-informativ
Microblogging-Cel-mai-pop.ular-microblogger

(userul acolo este "infertilitate" nu "sos infertilitatea")

Deci avem de votat (cu acelasi cont, nu trebuie sa faceti altul) la patru categorii, nu la doua!

(ps: blogul nostru a depasit 350 views azi, si e abia ora zece. oare care sa fie explicatia?!:)

Edit: Fetelor, va rugam sa confirmati daca ati reusit sa votati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Am votat si eu.
Cele care nu ati reusit sa votati: ati primit 2 mailuri - unul (cerere cont) cu link pt confirmare, apoi unul (Creare cont) care sa zica ca aveti cont? Daca da, v-ati logat? Ca eu cautam sa bifez, si nu gaseam niciun buton, ca nu eram logata!


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_prea spune:

Salut!
Gata fetelor, am reusit si eu sa votez la toate cele 4 categorii.
Nu este chiar facil, insa se poate.
Spor la vot!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Eu nu reusesc sa votez. Ma logai , gasii si blogul la sectiuni dar nu gasesc cercul ala de care zice Ioana ca tb bifat.



www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Miki Anul asta pun de-un pui ........................ sau doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Gasii cerculetul. Ma duc sa votez si la celelalte sectiuni.



www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Miki Anul asta pun de-un pui ........................ sau doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

A meeeeer ticnologia! Votat! Votat! Votat! Votat! La 4 cetegorii votat. Oare poci sa votez si de acas pe acelas user?





Pot ... pentru ca eu cred ca pot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

felix, trebuie sa-ti faci altul. E perfect daca poti vota si de acasa.

miki-miki ai ajuns la lista aia enorma de bloguri? Si sus in dreapta paginii scrie "salut miki-miki"?


Meritam ca analizele si procedurile privind infertilitatea sa fie gratuite!




Infertilitatea este o boala


Mergi la inceput