Prietenie la plesneala *31* - Alaturi de Gabitza!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

kari pai si de ce nu apare pe monitor bebelache meu?aaa???
poate i-o fi rusine...ptiu...
oricum nici de prestat nu cred ca am prestat pe perioada...eu nu am dozarile hormonale facute si e probabil sa nu ovulez.
pastile v-am zis...iau doar utrogestan....nu vad ce rau sa imi faca.
pai daca pt voi endo-vaginala e eco cand iti baga sonda aia in fofoluca si te miscoreste....mie imi place....numai ca nu imi place cand apasa....oricum ieri doftoreasa a fost super ok....m-a "filmat" linistit...cred ca la fufuluca ii era dor de sonda aia.
fetelor....am decis sa cumpar o coroana sa o duc la capela unde e depus tatal gabriele. o sa scriu ca e din partea noastra, "Prietenele de pe DC". cea mai rezonabila ornamentica a culorilor mi se pare verde cu flori rosii. cele care sunteti din Ro si vreti sa puneti bani...ok. daca nu....va inteleg. nu e o suma mare...5lei de fiecare. am intrebat-o daca are nevoie de bani si mi-a zis ca are.


poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa
www.pulsmedia.ro/index.php?page=event_vote&url=premiilecaroldavila&articleid=67" target="_blank">Votati Organizatia EMMA la premiile "Carol Davila"





delphi,unde depunem 5 lei de fiecare?

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui umflatel

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Delphinto, asculta la mama acile, ca-ti spun io proaspat si sigur, "embrionul care se dezvolta isi semnaleaza prezenta prin substantele placentare si hormoni, oprind menstruatia mamei intre zilele 10-14 de sarcina!" VERSTANDEN??? (intelegi?)

so, am sosit acasa...ce bine e!!! mei, io am mai facut endo-vaginala....Tanzo, sa vezi tu ce placere, dupace faci una de-asta! sunt bine, fibromul-nodul e acolo nemiscat, adica in acelasi stadiu si asta e bine! adica, nu-s pe moarte...(dreak mort).

revin, vb la telef.




*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************






kari,bine ai revnit acasa...ma bucur ca esti mai bine si ca ti-ai pastrat tonusul....!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M


te umflatelule dulceata! normal ca mi-am pastrat tonusul, ca atunci cand sedeam la "club" (clubul e spitalul) ma gandeam ce pertioasa e viata cand nu ai nimik, cand esti sanatos si nu te'apasa durerile (alea genitale).
am bagat si un raspuns la subectul cu masturbarea

fetelor, multam de ganduri bune! sanatate si voua, cautati-va din vreme la fofoloanca , nu la cap (la cap e ireversibil!).
a, si uitasi ce-i mai important, m-am uitat pe rezultatul de la echo si acolo scrie ca nodulul are 1, 5cm, are si poza. deci, a scazut!!!!!!! io am luat in toamna, Aloe Forever, multe suplimente....poate ca asta m-a ajutat. am comparat cele doua rezultate , ala de asta vara si asta de acuma si diferenta e de 1cm!
deci, imi revin!!!
hai ca v-am impuiat capul....

condoleante Gabito! ma rog sa ramai tare, sa treci cu bine peste durerea asta....ma rog sa-ti dea DD un copil, care sa fie o binecuvantare pentru tine, sotul tau si sa va umple viata!




*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Delphi, sa ne zici unde putem sa viram 5 lei sau mai multi .

Kari, deci ti-a placut cu sonda inauntru, ah? Nebunatica mica!! Va anunt oficial ca am terminat cele 40 de chestionare si 1471 de intrebari ... si acum ... le iau inca o data de la inceput . E foarte distractiv, va zic eu! Trussst meeee!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Delfinuto, am si io o intrebare la matale. vad ca patronezi regimul ala disociat, zi si la mine, are efect? am luat vre-o doua kg in conditiile in care n-am halit prea tare zilele astea, probabil de la perfuzii...
deci, astept informatii seriose, eficiente ( eventual sa si slabesc in timp ce le citesc!).
ma bate gandul sa incer o cura de-asta...




*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Mai zapacitelor, eu atat va zic, nu va mai bateti capul cu kg, e o lupta pierduta daca va concetrati pe kg, eu de cand am renuntat sa ma mai cantaresc zilnic si sa nu mai imi pese ce mananc, daca nu slabesc macar ma mentin, daaar slabesc... doar v-am zis ca sunt slaba, frumoasa, desteapta, modesta, lista poate continua.... o fi de la dormitul cu mama in pat pana la 22 de ani am sarit dintr-un pat in altul

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami

Mai zapacitelor, eu atat va zic, nu va mai bateti capul cu kg, e o lupta pierduta daca va concetrati pe kg, eu de cand am renuntat sa ma mai cantaresc zilnic si sa nu mai imi pese ce mananc, daca nu slabesc macar ma mentin, daaar slabesc... doar v-am zis ca sunt slaba, frumoasa, desteapta, modesta, lista poate continua.... o fi de la dormitul cu mama in pat pana la 22 de ani am sarit dintr-un pat in altul

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!


stilatelor, io n-am probleme cu greutatea, nu am tinut cura niciodata. nu ma ingras de fel, oricat si orice as manca...dar ma gandesc sa dau jos cateva kile pe care le am de la nasteri. hasbandul zice ca nu-i necesar...dar mi s-a pus asa o pata pe mine....(o fi de la perfuzii? sunt convinsa ca mi-au bagat ceva de dormit ca asa am dormit la spital... )
hai ca va , ca m-a mancat undeva si m-am bagat pe la neste subecte...
o noapte cat mai buna!




*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Al nostru-i mai bun, Kari!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Noapte buna, Kari! Si mie ar trebui sa mi se inchida ochii de somn, azi noapte fetele mele m-au pus de planton, faceau randul la baie, vomita cand una, cand cealalta dimineata dadu diareea peste ele, la ora 9 eram cheauna, daca am ajuns sa merg sa-mi cumpar cafea, EU, prefer sa nu beau cafea decat sa o fac eu, so.... nu mi-e somn! Fiti pe faza, cochetez cu un posibil amant, inca nu m-am hotarat pe care sa-l aleg. Zau ca mo afectat dormitul cu maica mea

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

ba al nostru-i cel mai bun

io am rezolvat-o cu cei 5 lei, nu stiu cit a inteles Delphi dar macar a zis DA



****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde" target="_blank">Curiosilor

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Si noi nu trebuie sa stim? Sau se descurca fiecare cum stie.

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput