Strumfi de iul-aug 2007 (130)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Neatza!
Alina.a, am intrat special sa iti spun ca am aparat foto super, da' decat ca nu apuc sa-l iau si sa fac poze cu el, pentru ca nu il prind pe laur. Si asa abia sta, ca de obicei se repede sa-mi smulga din mana orice, inclusiv telefonul. Cu aparatul am incercat (ii facea sotul meu cand era mic si cuminte), acum nici vorba! Poate mai incolo cand s-o mai obisnui cu el... Nu stiu cum reusiti voi, restul, dar adevarul ca eu nici nu m-am zbatut cine stie ce in acest sens...

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Citat:
citat din mesajul lui violetan

Neatza!
Alina.a, am intrat special sa iti spun ca am aparat foto super, da' decat ca nu apuc sa-l iau si sa fac poze cu el, pentru ca nu il prind pe laur. Si asa abia sta, ca de obicei se repede sa-mi smulga din mana orice, inclusiv telefonul. Cu aparatul am incercat (ii facea sotul meu cand era mic si cuminte), acum nici vorba! Poate mai incolo cand s-o mai obisnui cu el... Nu stiu cum reusiti voi, restul, dar adevarul ca eu nici nu m-am zbatut cine stie ce in acest sens...

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash



Rusinica, rusinica....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

neatza..........
mai fetelor da' cat ati scris........abia am reusit sa va prind din urma, si eu alerg destul de repede ca am picioare lungi

violeta, no comment! nu mai zic nimik ca ma simt cu musk pe caciula. important e ca ma mai iubesti......

musso, potoleste-te cu tampeniile astea....of, ce ma enerveaza doctorii astia......stai calma ca nu poate fi nimik naspa. garantez! sa ma iei de perciuni daca n-oi avea dreptate.asta imi aduce aminte de nikole, cu japonezii ei tampiti. prin ce stress a trecut si ea .......

alina.a, am inteles. am vazut si orhideea.....am si eu una alba, inflorita.

timi, cine e jade si ce a patit?

cafera, spor la lucru cu proiectu!

"cand iti ajung banii de la o leafa la alta.....s-a dus caimacu' vietii!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Michishoaro, am vazut pozele de nunta si cea in care esti cra...ta. Ma gandeam cum poate sa treaca omul de la inocenta la ...alte alea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui cafera

Michishoaro, am vazut pozele de nunta si cea in care esti cra...ta. Ma gandeam cum poate sa treaca omul de la inocenta la ...alte alea.

Mamica de printese



hai ca m-ai starnit.......sa stii ca nu eram chiar inocenta la nunta. ma prefaceam doar ca sa impresionez audienta si soacra, care oricum avea varianta ei despre trecutul meu tenebrosuite aci. sper sa nu va schimbati parerea despre mine......hihihi. doar odata s-a intamplat. daca vede soacramea poza asta mi-am pus bomboana pe coliva.

"cand iti ajung banii de la o leafa la alta.....s-a dus caimacu' vietii!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Cafera, ce frumos povestesti despre Ilinca

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

neatza
multumesc din suflet pentru vorbe:alina,dana,carla,oanamada,mychy,timi,luna..sper sa nu fi sarit pe cineva ca nu se cade.
m-am trezit de parca m-a lovit trenul,dar am dormit,acum urmeaza perioada in care imi ridic scutul si nu ma mai gandesc...asa sunt eu,mai introvertita.o sa astept rezultatul si intentionez sa-i spun tipei,desi nu cred sa schimb ceva,sa ia niste cursuri de psihologie ca nu e de ajuns sa fi medic ci mai trebuie sa te pricepi si la om,acolo un pic.probabil ca nu a fost momentul potrivit sa merg la dr,dar chiar nu m-am gandit ca se va intampla asa,plus ca eu ma simt excelent,n-am dureri,sangerari,scurgeri,eco a iesit bine... eu stiu.in concluzie,ramane sa astept ca altceva n-am ce face,iar daca ceva nu o sa fie in regula mai merg la un medic apoi in bucuresti, sper sa nu fie nevoie.
multumesc vio de mesaj,exact asa cum am intuit de pe net esti o tipa jos palaria.
alina,n-am citit eu bine,millyy este insarcinata,asta a fost darul de ziua ei?la multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Vaiiiiiiiiiiii, esti supertare. Maiiiiiiiii, asta e poza de aratat ca putine ar putea sa arate ce am vazut eu. E un norocos sotul tau cu asa nevasta traznet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

multumesc ioana..stiam ca am sarit pe cineva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

musso, daca ar fi ceva naspa, in primu rand ar trebui sa ai scurgeri aiurea. asta e primu semn. ori tu te-ai dus pt un checking....oricum pana nu vezi rezultatu nu te linistesti. iar doctorita aia e o idioata. parerea mea! iar mi-am adus aminte de nikole..........

"cand iti ajung banii de la o leafa la alta.....s-a dus caimacu' vietii!!"

Mergi la inceput