Mamici antistress si licurici de ian-feb 2009(136)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

felicitari pyc si edinutza pentru bebelusi! sa fiti sanatosi si fericiti cu totii!!!
Aalina, hai, 5 minute, da? zice mama omida

Citat:
citat din mesajul lui deliafairais

sunt cam stresata...nepotul sotului meu, care vine in fiecare zi la noi dupa scoala, are multi prieteni cu varicela, iar el nu a avut inainte. sotul meu nu a avut, eu nu, si bebe nici atat. daca luam si noi...ne-am fericit. e grav oare la bebe varicela?

puiutzul meu are 7 saptamani!

nu se face varicela inainte de 1 an, a reluat de la tine anticorpi ce sunt activi pana la acea varsta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

FELICITARI PYC SI EDINUTZA!

AALINA

LA MULTI ANI CIUFIK!

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008)

NOI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

"Se pregatesc de epidurala, senzatii vagi...pup gasca, sotul cauta semnalul de la net"

HAI AALINA , hai cu bebele!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns damiana spune:

HAI AALINA!!!!!! OLE-OLE, VINE-VINE BEBELE!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Hai Aalina, curaj mamico, o sa-ti vezi bebelul imediat



Noi am avut o noapte un pic cam agitata, ne-a durut burtica. A mancat mami ieri niste salata boeuf si un pic de fripturica de porc la cuptor, sa fie de la asta????

In rest se mareste productia de laptic

O zi usoara la toate mamicile si multa bafta la burtici

Crisspy mamica fericita de Razvan Andrei


http://picasaweb.google.com/cristina.pereteanu/Bebe#5305286512475982930

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

bee am citit povestea, ai mare talent la scris, e tare frumos spusa! Am vazut si pozici, sunteti o familie superba!

Am mai vazut un bebe tare frumusel, de bpaula.

Si pozele lui miere -superbe ca de obicei.

Noi am primit ieri bouncer-ul! E super!

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008)

NOI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingrid70 spune:

Felicitari, Aalina si fetelor care nasc astazi!Eu asa am o pofta de dulce, dar nu stiu ce sa fac? O fi rau daca bag o ciocolata mica?Mami de bebe Alexandru, 05.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

ingrid si eu as manca dulce non-stop.
Si chiar am mancat muuulte dulciuri dar de azi am hotarat sa nu mai mananc fiindca vad ca in loc sa slabesc m-am ingrasat juma de kil.

Am si eu o intrebare putin off topic - se insoara varul meu si noi vom fi nasi. Deocamdata face pe 13 martie numai casatoria civila, urmata de o petrecere la restaurant (pe la pranz). Cu ce sa ma imbrac la o asa ocazie?



Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008)

NOI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Am pus si eu poze noi in albumul februarie 2009 de la semnatura.

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008)

NOI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Naty am o prietena care a trecut prin acelasi eveniment ca si tine acum o luna si s-a imbracat intr-un costumas mai deosebit cu o bluzita de danteluta finuta pe sub. Daca vrei iti trimit poza (e avocatica ca si tine)

Mami de Vlad Mihai


"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput