LMA Clopotei de ian-febr 2008 in sarbatoare (191)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Elle imi pare tara rau ca nu mai puteti merge la petrecere. Imi vine sa ma bat cu virusii astia. Off si ce te-ai mai chimuit cu organizarea. Evita sa ii treca cat mai repede. Fa-i o baie la 37 grade sa nu faca convulsii. Asta e singurul risc. Repede ii scade febra si trece temperatura critica.

Ven accidente se pot intampla. Nu te mai invinovati

Stancuta imi pare rau de noaptea alba, dar nu intzeleg de ce nu ai dormit tu. Vlad nu adoarme la tzatzica de fiecare data...il pun in pat si gata. Si daca protesteaza ii trece...sincer nu m-as vedea obligata sa ii tin companie...mai ales ca nu se simte rau...noapta e pt dormit. Tu aprinzi lumina cand te duci la ea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

Elle draga mea ce mila mi de voi,mama ei de treaba,sanatate Evei si tie sa nu te prinda si pe tine,off si cat te-ai mai chinuit cu organizarea petrecerii,asa e de fiecare data si la noi ,cand planific ceva face Sara sa nu iasa planu,nu ma pot baza deloc pe ea

acum asa a fost sa fie ,fapta e consumata si sanatate multa Evei ,bine ca vine doc la voi si sigur o sa primeasca tratament si va linisti si febra
curaj mami si

Sara Ioana 15.02.2008
**************************
am un anisor
*************************
POZELE NOASTRE
INGERUL MAMI CRESTE MARE
22.10.2008
7.11.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=74ab4ff8f981e0e0705358" target="_blank">clip SARA IOANA
**************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Offfffff Elenutza cat de rau imi pare pt Evita!Sanatate multa puiutei!Da-i picaturi de algocalmin (1picatura pt fiecare kg al Evei)si sosetele unde in picioruse!
Poate facem in vara un alt party cu burtici maricele si bebelusi sanatosi si jucausi!

Grati sanatate multa Ozanei!Poate Dudu scapa de data asta.





Madalina & Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...
www.petitieonline.ro/petitie/semneaza/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html?msg_ok=1" target="_blank">Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Buna ziua si de la noi.Multumim pt cafea!ELLENUTA imi pare rau ca EVA a facut febra.Multa sanatate!VEN cum ti-au spus si fetele nu trebuie sa te simti vinovata desi stiu ca e foarte greu.Accidente se pot intampla oricat de vigilenti am fi. lui MATHIAS. AJ

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 33+ DARIUShttp://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shose spune:

Happy Birthday AJ!
O viata frumoasa, plina de bucurii si realizari alaturi de parintii tai!
si sa cresti baiat mare, cuminte si la fel de frumos cum esti acum.

Elle, sanatate multa Bitzilinei noastre scumpe, imi pare rau din suflet cand ma gandesc la virusii astia nemernici care ii chinuie cu febra pe clopoteii nostri. Refacere rapida si o imbratisare de la noi.

Mada, pupa Shose pe Sofiuca imbuinata. De la asta era nenorocita de febra. Ufff! Macar mai bifati o boala a copilariei de care a scapat domnisoara pufosel.

Grati, cum e Ozi, mai bine? Sper sa ii treaca si sa nu se lipeasca virusul si de voi.

Ven, sanatate pentru micutul tau. Cum Doamne a venit nebunia asta de gripa, sau ce o fi peste toti clopoteii nostri, nu stiu.

Cat despre noi, ce sa zic, suntem bine si fara febra. Ieri ne`am intalnit si am stat numai una in sufletelul celeilalte. Mai mult eu, ca ea mai voia sa se si joace. Am scos`o 20 de minute infofolita bine sa vada zapada. Eram cam circumspecta, o atingea cu grija si se uita in jur tare mirata. Acum s`a cam topit si parca`mi pare rau. N`am apucat si noi un saniushi.

Stancutz fetele si imi pare rau ca ati avut acctiune noaptea trecuta. Stie fata ca e we si vrea activitate nocturna... asta e partea plina a paharului, caci cealalta parte ar fi ca ai si tu nevoie de odihna, macar in we.

Shose si Pipetzica (12.02.2008)

Poze si www.youtube.com/view_play_list?p=17800CD9A2531E0C/" target="_blank">Filmulete
Sunt mare
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina28

Offfffff Elenutza cat de rau imi pare pt Evita!Sanatate multa puiutei!Da-i picaturi de algocalmin (1picatura pt fiecare kg al Evei) si sosetele unde in picioruse!
Poate facem in vara un alt party cu burtici maricele si bebelusi sanatosi si jucausi!

Grati sanatate multa Ozanei!Poate Dudu scapa de data asta.





Madalina & Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...
www.petitieonline.ro/petitie/semneaza/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html?msg_ok=1" target="_blank">Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!



algocalmin fiola?? pot sa-i dau imediat dupa murofen/panadol sau novocalmin?

i-am facut impachetari si i-am pus sosete. are 38,3 acum ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 7+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Participam la concurs ell1 si ell2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Buna, tuturor.
Imi pare rau sa aud ca sunt clopotei bolnaviori, ,le doresc insanatosire grabnica si bineintele sa poata ajunga la petrecere.
grati.ela ai intrebat de danybv, am sunat-o m dvm si nu mi-a rasp, nici pe mess nu a m intrat de mult timp, sper sa fie bine cu totii.



LA MULTI ANI,ANDREW JOHN! sa fii sanatos, cuminte si sa iti bucuri parintii toata viata!

LA MULTI ANI, GABRIELA (PLOSCARIU)! sa fii sanatoasa, sa te bucuri de copii tai si de sot toata viata si tot ceea ce iti doresti sa se implineasca!

Am fost acum 2 sapt la Dana ( danybv), am facut cateva poze, iar aici cateva poze cu Ioana (m recente), va dorim vizionare placuta, pt cine le va vedea.

Pana s-au uploadat pozele, am vb cu danybv pe mess, au fost copii bolnavi, Maria a avut 3 zile febra 40, nu scadea deloc, acum copii sunt bine, dar sunt raciti ea si sotul.. off.. sper sa isi revina..


ALBUM

1 de sus - 18.01.2009 , 2 de jos - 28.01.2009 ,3 de sus - 04.02.2009, 4 de sus - 13.02.2009
ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 8+ IUSTIN sau IUSTINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Citat:
Irlandeza,papucei se gasesc in Center si la magazinul Ginette.Am mai vazut si in alt magazin,pe Unirii,dar nu stiu cum se numeste.De facut,se fac in Baia Sprie ,dar nu stiu exact adresa.Pretul e intre 45 si 65 lei.Marimile sunt 11,5 12 12,5 si 13 adica lungimea piciorusului in cm,in caz ca-ti cumpara cineva din Ro.


Mersi mult, in 2 sapt. mergem in Ro. si o sa-i cumpar pe probate.



Ellenuta, FELICITARI pt. bebe nr. 2 , sarcina usoara si fara greturi.

MARINELA


Patty - la 1 an

PATTY - petrecerea de 1 an


Craciunita
......www.dancingsantacard.com/?santa=448223" target="_blank">dansatoare

www.onetruemedia.com/shared?p=446deee9a0928e410b8c0a&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......


PATRICIA ALEXIA

Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

tocmai am gatat de vizionat 2 randuri de poze,ma eu nu stiu ce sa zic dar avem niste ingerasi de copii,mau vrajit ca de fiecare data ochii lui Pati ,D-ne cate inimi or sa franga ochisorii aia albastri,iar apoi pe Ioana carlionatata si ea cu ochisori ca doua stelute .......clopotele dulci dulci

Sara Ioana 15.02.2008
**************************
am un anisor
*************************
POZELE NOASTRE
INGERUL MAMI CRESTE MARE
22.10.2008
7.11.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=74ab4ff8f981e0e0705358" target="_blank">clip SARA IOANA
**************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Eu iar am intrat in panica ptr ca o alta mamica de la odisee a nascut inainte de termen.Azi vreau sa pun si hainele la spalat ca am tot amanat dar vad ca e mai bine sa fiu pregatita.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 33+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Mergi la inceput