Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (275)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Gata, ultima chestie. Jur
Sabina, La multi ani fericiti si tatalui tau si nepoticii. Sa le fie viata senina si inima plina doar de bucurii

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

filmulete Rares

Piticul se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

concurentul nr. 5 nu a fost ghicit, nu-i Mihnea .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui MamiciDe2007

concurentul nr. 5 nu a fost ghicit, nu-i Mihnea .



E Ghighi?


Care-i varianta ajutatoare care e pomenita in mesaj?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

La multi ani mishuta!

La multi ani mama Mariei!

La multi ani tatal Sabinei!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

6 - Ana de Bernix?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

Nr 9 este in concurs
Pana descoperiti...ma gandesc la premiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Afibebe, ma bucur ca ai mai trecut pe la noi. Imi pare tare rau pentru prietena ta.

Mami25, imi pare tare rau pentru pierderea suferita multa putere sa treci mai departe.

Roxana, ma bucur ca te-ai mai linistit cu Andrei.

Mi se pare buna ideea Laaviniei de a spune fiecare cum isi stimuleaza copii, cum ne jucam cu copiii nostri.

Antoniei ii plac foarte mult cartile, si ne asezam pe jos in sufragerie si ea imi aduce cate o carte pe rand sa ii citesc.Eu ii citesc povestile si ii mai arat ce animale, persoane sunt desenate. Si pe unele le stie si ea, si le recunoaaste in mai multe cati; bu hu e bufnita, picabei e pasarea, miau, ham, nene, coco -crocodilul, cai, bibi, etc.
Mai are un joc primit de la nas cu care construieste castel, de la Quercetti, si inca unul din lemn, cu astea ne jucam in principal.
Si cu un set de animale din plastic pe care le scoatem din cos si ii zic cum se numesc fiecare.
Intelege tot ce ii zic si imi arata unde vrea sa stau ca sa ma joc cu ea sau ce sa ii dau, ii place sa ne jucam cucu bau, sa ma ascund prin casa si sa ma caute, sa fie cocheta, sa se gateasca cu margelele, bratarile mele, sa spele vase, sa dea cu matura, cu mopul, sa sterga praful., practic imita ce ne vede pe noi ca facem.


Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

La multi ani Mishuta!
La multi ani mami de Bikmaria!
la multi ani tati de Sabina! si petrecere frumoasa la botez!

Jojo-miha, feliictari pentru sarcina!

Ma tot uit la pozele cu bebe mici, dar nu imi dau seama care sunt.

In schimb am admirat trandafirasul belgian cu noua frizura, e dulce dulce

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Buna dimineata dragutelor,
LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE pentru sarbatoritii zilei ,mishuta, mami de Maria si tatic de Sabina. Sabina sa petreceti frumos la botezul nepoatei.
Diwana, Rares este adorabil ! Cred ca ceilalti pretendenti la mana Mariei trebuie sa stea la coada.Sa te bucuri inca multi ani de acum inainte de prezenta protectoare a mamicii tale!
Alinus, felicitari lui Teo pentru ambitia de a fi in rand cu voi. Eu nu am vazut pana acum obiectul cu pricina, dar daca il zaresc pe undeva te anunt. Tinem pumnii sa vezi”pasarica” si sa fie analizele bine si te asteptam negresit marti la apel.



Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=22" target="_blank"> Clipe de viata 2008 - va1 si va2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

ghici 6 nu-i Ana mea. Sorry, Carpatina! Io am nevoie de PM-ul trimis de Erina Valentinei ca sa intru in joc.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=4" target="_blank">Clipe de viata 2008 - be1 si be2


www.flickr.com/photos/22336005@N05/sets/72157605291358063/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput