Clasament final Concusul CLIPE 2008

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Bafta tuturor...superbe poze....Am votata si eu cateva...cand am tim p ma mai uit...
Si totusi mie mi se pare ok cu atentionarea!E normal ca fiecare sa vrea sa stranga cumva voturi...ce e asa gresit daca rogi prietenii sa te voteze?
Cum spunea cineva mai inainte sunt pagini care se cam sar..10, 20...


Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Votat si eu, cu maximul de stelute toate ... pacat ca mi s-au terminat punctele.


Citat:
citat din mesajul lui conchita

aa, sa nu uit: cine-i Ozi??? e o fetita superba superba, incredibil de frumoasa, pe la nush ce pagina.


Exact! Pot sa-mi exprim si eu preferintele ? Ozi si fiecare cu drumul lui (aia cu gasca si bb in funduletul gol). Sunt superbe, semnificative si sper sa castige ...

P.S. Multumim pt. voturi, prieteni sau nu ...



_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

ab2..super poza....5 stelutze....

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorellay

ab2..super poza....5 stelutze....

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]





_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

in afara de ce-ati mai zis,. cea cu downshifingul dupa gaste si leaganul...sunt extrem de frumoase, pe ML o suspectez:))



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sabina

in afara de ce-ati mai zis,. cea cu downshifingul dupa gaste si leaganul...sunt extrem de frumoase, pe ML o suspectez:))


ideeeem! si cred ca si aceea cu doi copilasi la fereastra, cu spatele. ale ei sunt cele mai frumoase, dupa parerea mea. sunt magice...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

Citat:
citat din mesajul lui Sabina

in afara de ce-ati mai zis,. cea cu downshifingul dupa gaste si leaganul...sunt extrem de frumoase, pe ML o suspectez:))


ideeeem! si cred ca si aceea cu doi copilasi la fereastra, cu spatele. ale ei sunt cele mai frumoase, dupa parerea mea. sunt magice...

Subscriu. Emana parfumul copilariei. Multa sensibilitate este in pozele lui ML. Mi-as fi dorit sa fie mai mult apreciate .

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ML spune:

Ce sa zic... multumesc... mi se face rusine. Preferata mea este "Un ochi de geam" ( a Dianei?!). Imi aminteste de vacantele petrecute la tara, in copilarie si de ferestrele asemanatoare ale bunicilor decorate cu perdele brodate, scrobite.
Imi place mult si bufleiul cu puful prizonier .


Take joy! (poze)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musetto spune:

ML, fetele au dreptate, iar tu ai face bine sa nu te mai rusinezi, ca n-ai cu ce .
Mult succes si sper sa iti fie apreciate pozele la adevarata lor valoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

al meu este frumos si sanatos insa...EMMA merita sa castige acest concurs fiindca ea ne-a invatat sa apreciem cel mai mult clipele din viata noastra in 2008 ! nu sunt ipocrita, asta cred eu!

poze familia mea

quod me nutrit me destruit

Mergi la inceput