Toate forumurile Sertarul albastru  Best of DC

Clasament final Concusul CLIPE 2008

(1 vot)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 17

membru veteran marius

18949 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marius Adauga semn de carte la raspuns Trimite marius un Mesaj Privat  Reply with Quote
Minunate poze intradevar . Le-am vazut, iar o parte dintre ele sunt impresionant de ... sincere.

www.marius.rdsor.ro" target="_blank">Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
www.romleas.ro/legi/juridic.html" target="_blank">Pagina legislativa
Mergi la inceput

RAMONELLA

5899 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite RAMONELLA un Mesaj Privat  Reply with Quote
Super pozele din concurs.Fiecare are ceva special.

Mie mi-a fost tare greu sa trimit doar 2 poze,din miile pe care le am.Toate mi se par speciale.Am trimis 2 poze,care m-au emotionat cel mai mult anul trecut.Craciunul cu bunicii si implinirea varstei de 1 anisor.

Cred ca se dau prea putine puncte,pentru ca toate pozele ar trebui votate,la cat sunt de frumoase.Si toate cu punctaj maxim.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Carmi

1992 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Carmi un Mesaj Privat  Reply with Quote
Votat

Carmi si Fabiano-om-mare, ca papa:D (20.10.05)

Mergi la inceput
maria_bunica
maria_bunica

3584 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite maria_bunica un Mesaj Privat  Reply with Quote
Bafta tuturor participantilor!!
Foarte multe poze frumoase si emotionante!!!Am votat..

26+ Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput
Qamar
Qamar

4013 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiQamar Adauga semn de carte la raspuns Trimite Qamar un Mesaj Privat  Reply with Quote
multumesc mult pentru voturile de pana acum
si eu am inceput sa votez

www.bebelissimo.com/" target="_blank">Bebelissimo
Mergi la inceput

adra_bell

3931 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui adra_bell Adauga semn de carte la raspuns Trimite adra_bell un Mesaj Privat  Reply with Quote
Data trecuta am dat cate 5 puncte fiecarei poze care mi-a placut si nu mi-au ajuns pentru toate. Acum am fost prea prudenta si am dat si cate un punct, ca sa ramana pentru toata lumea, si asa m-am trezit la final cu niste puncte ramase. As vrea sa ma intorc si sa mai pun niste stelute unor fotografii care mi-au placut mult

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
aventurile unei printese adevarate
jucarii cautam copii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=1" target="_blank">poze din concurs adra1 si adra2
Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce
Mergi la inceput

AnnaBaby

3239 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiAnnaBaby Adauga semn de carte la raspuns Trimite AnnaBaby un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mult succes tuturor! Intr-adevar foarte multe poze frumoase, nici nu ma pot hotari cum sa impart stelutele care mi-au mai ramas...

Anna de Ioana Maria 11.07.2008
Ioana povestea nasterii

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=4" target="_blank">poze in concurs ann1 si ann11
Mergi la inceput
MissParker
MissParker

3400 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite MissParker un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu am o nelamurire si va rog mult, nu dati cu rosii (sau mai rau).

Se considera spam daca am trimis la niste fete linkul cu poza noastra pe PM (inainte de a-i fi venit ideea unei colege de odisee sa ne punem linkul la semnatura ) cu rugamintea sa le vizioneze si sa le voteze daca le plac si considera ca merita? Una din ele chiar mi-a multumit ca i-am atras atentia, fiindca n-ar fi observat concursul.

Intreb fiindca nu am vazut in regulament sa fie interzisa chestia asta si stiu ca nici eu de exemplu anul trecut nu am observat concursul pana nu am primit la randul meu cateva PM-uri in care eram intrebata daca vreau sa votez, apoi au intrat niste fete si la odiseea noastra rugandu-ne sa le votam si - in cazurile unde mi-au placut pozele - am votat cu placere. Nu m-a deranjat cu nimic chestia asta si nici nu am considerat-o spam.

Deci din punctul meu de vedere nu este spam, dar una din fetele la care trimisesem linkul a raspuns spunandu-mi ca ar fi spam. Mi-am cerut scuze, imi fac mea culpa daca intr-adevar este asa, dar as vrea sa clarific aceasta dilema, mai ales ca am vazut ca am primit si-asa destule puncte (pe merit, dupa parerea mea subiectiva, fireste) si nu as vrea sa se interpreteze altfel si poza noastra sa aiba de suferit din cauza asta.

Va multumesc tuturor celor care ati considerat ca poza noastra merita voturile.

Felicia - cea mai fericita mama a celui mai iubit dintre Racusori - bebe David (24.06.2008)
Poze cu noi ***** Povestea nasterii ***** www.onetruemedia.com/shared?p=7248d8e682f97e03a2212a&skin_id=1602&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Slide show David
Participam si noi la concursul www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=17" target="_blank">Clipe de viata 2008 - mis1 si mis2
Mergi la inceput
april
april

4339 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite april un Mesaj Privat  Reply with Quote
frumos ar fi daca nu s-ar vota pe prietenii. parca e un concurs de fotografie, nu? sau ma insel?

anul asta inca n-am votat si o s-o fac doar dupa ce o sa studiez foarte atent toate pozele a. i. sa reflecte parerea mea asupra fiecarei poze. nu ma intereseaza care poza a cui e si chiar daca recunosc pozele o sa fac abstractie de acest lucru notand doar ceea ce mie mi se pare ca fiind cele mai reusite poze.

succes tuturor.
sunt poze f frumoase in concurs...de ce sa nu aiba sansa de castig doar pt ca voturile se dau pe prietenii?
Mergi la inceput
MissParker
MissParker

3400 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite MissParker un Mesaj Privat  Reply with Quote
april, ai dreptate, de interpretarea asta ma temeam si eu si de aceea imi fac din nou mea culpa ca m-am trezit prea tarziu, sper din suflet ca nimeni nu mi-a votat fotografia "din prietenie" (oricum, asa multe prietene nu am aici, sa stii ).

Stiu insa din anii trecuti ca multi au procedat trimitand si PM-uri, tocmai fiindca altfel lumea poate nici nu intra pe pozele de la concurs (nici eu nu as fi intrat la momentul respectiv daca nu primeam PM-uri). Sincer, pana cand o forumista suparata nu a pomenit cuvantul 'spam' (care e totusi prea dur, dupa parerea mea) mie nici nu mi-a trecut prin cap ca ar putea fi interpretat asa, doar nu am extorcat nimic de la nimeni, nici eu anul trecut nu am votat toate pozele la care mi s-au trimis linkuri, ci am votat pozele care mi-au placut.

EDIT: Mi-a cazut o piatra de pe inima, am gasit un topic despre concursul de anul trecut, unde Mirela scria clar:
Citat:
nu consideram frauda campania de publicitate desfasurata de PM, poze la semnatura, messenger. Se inscriu in atmosfera de concurs. Se chema lobby. Acestea sunt actiuni normale si optionale. Frauda inseamna INSA vot fraudulos. Creearea de membri falsi care voteaza o poza.

Felicia - cea mai fericita mama a celui mai iubit dintre Racusori - bebe David (24.06.2008)
Poze cu noi ***** Povestea nasterii ***** www.onetruemedia.com/shared?p=7248d8e682f97e03a2212a&skin_id=1602&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Slide show David
Participam si noi la concursul www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=17" target="_blank">Clipe de viata 2008 - mis1 si mis2

Editat de - MissParker on 24/02/2009 20:36:36
Mergi la inceput
Pag. din 17 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com