Clasament final Concusul CLIPE 2008

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Minunate poze intradevar . Le-am vazut, iar o parte dintre ele sunt impresionant de ... sincere.

Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Super pozele din concurs.Fiecare are ceva special.

Mie mi-a fost tare greu sa trimit doar 2 poze,din miile pe care le am.Toate mi se par speciale.Am trimis 2 poze,care m-au emotionat cel mai mult anul trecut.Craciunul cu bunicii si implinirea varstei de 1 anisor.

Cred ca se dau prea putine puncte,pentru ca toate pozele ar trebui votate,la cat sunt de frumoase.Si toate cu punctaj maxim.



Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Votat

Carmi si Fabiano-om-mare, ca papa:D (20.10.05)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Bafta tuturor participantilor!!
Foarte multe poze frumoase si emotionante!!!Am votat..

26+ Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

multumesc mult pentru voturile de pana acum
si eu am inceput sa votez



www.bebelissimo.com/" target="_blank">Bebelissimo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Data trecuta am dat cate 5 puncte fiecarei poze care mi-a placut si nu mi-au ajuns pentru toate. Acum am fost prea prudenta si am dat si cate un punct, ca sa ramana pentru toata lumea, si asa m-am trezit la final cu niste puncte ramase. As vrea sa ma intorc si sa mai pun niste stelute unor fotografii care mi-au placut mult

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
aventurile unei printese adevarate
jucarii cautam copii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=1" target="_blank">poze din concurs adra1 si adra2
Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Mult succes tuturor! Intr-adevar foarte multe poze frumoase, nici nu ma pot hotari cum sa impart stelutele care mi-au mai ramas...

Anna de Ioana Maria 11.07.2008
Ioana povestea nasterii

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=4" target="_blank">poze in concurs ann1 si ann11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Eu am o nelamurire si va rog mult, nu dati cu rosii (sau mai rau).

Se considera spam daca am trimis la niste fete linkul cu poza noastra pe PM (inainte de a-i fi venit ideea unei colege de odisee sa ne punem linkul la semnatura ) cu rugamintea sa le vizioneze si sa le voteze daca le plac si considera ca merita? Una din ele chiar mi-a multumit ca i-am atras atentia, fiindca n-ar fi observat concursul.

Intreb fiindca nu am vazut in regulament sa fie interzisa chestia asta si stiu ca nici eu de exemplu anul trecut nu am observat concursul pana nu am primit la randul meu cateva PM-uri in care eram intrebata daca vreau sa votez, apoi au intrat niste fete si la odiseea noastra rugandu-ne sa le votam si - in cazurile unde mi-au placut pozele - am votat cu placere. Nu m-a deranjat cu nimic chestia asta si nici nu am considerat-o spam.

Deci din punctul meu de vedere nu este spam, dar una din fetele la care trimisesem linkul a raspuns spunandu-mi ca ar fi spam. Mi-am cerut scuze, imi fac mea culpa daca intr-adevar este asa, dar as vrea sa clarific aceasta dilema, mai ales ca am vazut ca am primit si-asa destule puncte (pe merit, dupa parerea mea subiectiva, fireste) si nu as vrea sa se interpreteze altfel si poza noastra sa aiba de suferit din cauza asta.

Va multumesc tuturor celor care ati considerat ca poza noastra merita voturile.


Participam si noi la concursul www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=17" target="_blank">Clipe de viata 2008 - mis1 si mis2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

frumos ar fi daca nu s-ar vota pe prietenii. parca e un concurs de fotografie, nu? sau ma insel?

anul asta inca n-am votat si o s-o fac doar dupa ce o sa studiez foarte atent toate pozele a. i. sa reflecte parerea mea asupra fiecarei poze. nu ma intereseaza care poza a cui e si chiar daca recunosc pozele o sa fac abstractie de acest lucru notand doar ceea ce mie mi se pare ca fiind cele mai reusite poze.

succes tuturor.
sunt poze f frumoase in concurs...de ce sa nu aiba sansa de castig doar pt ca voturile se dau pe prietenii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

april, ai dreptate, de interpretarea asta ma temeam si eu si de aceea imi fac din nou mea culpa ca m-am trezit prea tarziu, sper din suflet ca nimeni nu mi-a votat fotografia "din prietenie" (oricum, asa multe prietene nu am aici, sa stii ).

Stiu insa din anii trecuti ca multi au procedat trimitand si PM-uri, tocmai fiindca altfel lumea poate nici nu intra pe pozele de la concurs (nici eu nu as fi intrat la momentul respectiv daca nu primeam PM-uri). Sincer, pana cand o forumista suparata nu a pomenit cuvantul 'spam' (care e totusi prea dur, dupa parerea mea) mie nici nu mi-a trecut prin cap ca ar putea fi interpretat asa, doar nu am extorcat nimic de la nimeni, nici eu anul trecut nu am votat toate pozele la care mi s-au trimis linkuri, ci am votat pozele care mi-au placut.


EDIT: Mi-a cazut o piatra de pe inima, am gasit un topic despre concursul de anul trecut, unde Mirela scria clar:

Citat:
nu consideram frauda campania de publicitate desfasurata de PM, poze la semnatura, messenger. Se inscriu in atmosfera de concurs. Se chema lobby. Acestea sunt actiuni normale si optionale. Frauda inseamna INSA vot fraudulos. Creearea de membri falsi care voteaza o poza.



Participam si noi la concursul www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=17" target="_blank">Clipe de viata 2008 - mis1 si mis2

Mergi la inceput