Clasament final Concusul CLIPE 2008

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

[quote]
Este o problema cu paginile 10, 20, 30, 40 etc sunt usor de ratat. O problema semnalata la fiecare concurs de pana acum si tot ramasa nerezolvata.

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete


asa este...eu am ratat pagina 10, desi am rasfoit tot albumul, aceasta pagina mi-a scapat!

Ana - mami de Stefan - (august 2004) si Matei - (iulie 2008)
micul artist


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

eu n-am problema asta. cand apesi pe 10-19 se deschide pagina 10. daca apas pe 20-24, prima se deschide pagina 20 si apoi trec mai departe. nu mi s-a intamplat sa sar vreo pagina.

************************************************************************************

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

posibil sa nu fi fost eu suficient de atenta....

succes participantilor!
Toate pozele sunt frumoase!
Imi pare rau ca nu mi-au ajuns punctele si mai ales ca nu am stiut ca am un numar limitat de puncte.

edit: poza "fiecare cu drumul lui" mi-a placut si mie la nebunie! Insa nu mai aveam destule puncte sa-i dau 5 stelute.


Ana - mami de Stefan - (august 2004) si Matei - (iulie 2008)
micul artist


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_a

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

[quote]
Este o problema cu paginile 10, 20, 30, 40 etc sunt usor de ratat. O problema semnalata la fiecare concurs de pana acum si tot ramasa nerezolvata.

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete


asa este...eu am ratat pagina 10, desi am rasfoit tot albumul, aceasta pagina mi-a scapat!

Ana - mami de Stefan - (august 2004) si Matei - (iulie 2008)
micul artist




Problema asta a fost primele 10 zile de votare. I-am scris admin-ului si a rezolvat problema intre timp!

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

hihi! am desoperit personajul uneia dintre pozicile mele favorite: Timeea!!! Sa cresti mare scumpici mic si frumos!

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Grati.ela multumesc frumos! Felicitari ptr minunata Ozi, si eu si sotul meu am fost impresionati de frumusetea ei!

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geo_ionita spune:

Avem si noi nevoie de voturile voastre tot pentru un concurs!

Un vot pentru frumusetea asta de fetita ...nu va costa nimic ...este foarte usor ...

http://concurs.pampers.ro/profile/18695 va multumesc
Multumim!!

Georgiana,
mamica clopotelului Bianca Maria (25.12.2007)
UN VOT VA RUGAM SA NE DATI SI NOUA!
http://concurs.pampers.ro/profile/18695
MULTUMIM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Eu stiu ca trimiterile catre concursuri spre alte site-uri nu sunt permise (candva am primit si avertisment pt. asta). Sau daca e vorba de pampers, sponsorul site-ului, se schimba regulile???

_
Nessuno è perfetto ... ma chi vuol essere nessuno???
_
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

este adevarat ca pampers este partenerul DC - insa nici decum nu se accepta mesajul lui geo ionita in cadrul unui topic care nu are legatura cu acel concurs. - deci: geo ionita - avertisment!



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

mirela - eu chiar nu am intrebat cu rautate, nu am vrut sa insinuez nimic ... pur si simplu curiozitate pt. ca am mai vazut fete cu astfel de mesaje de la concursul pampers.

_
Nessuno è perfetto ... ma chi vuol essere nessuno???
_
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput