Nou stil de viata (255)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata,

Ninge intr-o veselie da' e un frig, brrr. Las' ca ma incalzesc la sala.

Gusta, spor la exercitiile de scris!

Tzuni, n-am de ce sa zic ceva rau de tine. Ai ramas la fel de simpatica, chiar daca un pic mai pufoasa.

Zuzi, frumoase rochitele, mie-mi place prima, cu alb si negru, e mai delicata.
Puskin, poti sa te uiti si pe www.nordstrom.com, au si acolo rochite frumoase. Eu imi caut una pentru nunta.

Gabi, mersi de incurajare, aveam nevoie. La sala unde ma duc, 90% sint barbati si cred ca si din cauza asta ma simt un pic aiurea, chiar daca nimeni nu se holbeaza la mine.
Ma bucur ca te simti mai bine.

Devoska, nu stiam ca ai o fetita. Daca vrei sa ne spui cind e nascuta o pot trece si pe ea pe lista cu "Zile de nastere".


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaera spune:

Neatza, neatza!
Ce frumos ninge!
dar, totusi, eu astept sa vina mai repede primavara. Nu-mi place frigul.

Devoska, bine ai venit si spor la slabit!

Ruxandra, mersi pentru meniul postat acum doua zile. O sa incerc sa ma inspir din meniurile tale, daca mai postezi. Ieri am reusit, dupa mult timp, sa mananc seara mai putin: o salata bulgareasca (dar fara ou si sunca), un morcov crud si o portocala. Ma felicit pentru asta, ptr ca la mine pericolul de mancat mult si prost apare mai ales seara.
Acum doua seri, tot asa, mi-am facut o salata de cruditati, dar pe langa ea am mai papat si paine cu iaurt (chiar vreo 3-4 felii).

Anda, gatesc rar si pentru ca nu ma pricep, dar si pentru ca nu-mi place. Pur si simplu nu am rabdare sa studiez o reteta si sa pregatesc tot ce scrie acolo. Din cand in cand mai gatesc si eu cate o chestie super simpla, pe care o stiu de cand lumea. Poate dupa ce va veni primavara, o sa-mi gasesc si eu ceva inspiratie la gatit.

Nu am reusit inca sa scad la kg, dar de cand merg la sala ma simt un pic mai supla, mai ales dimineata, cand mai scade burta. Sper ca in curand sa incap intr-o pereche de blugi pe care nu-i mai pot purta din toamna

In weekend vreau sa dau o raita prin magazine, poate imi gasesc ceva dragut de imbracat, cu toate ca mi-am zis ca mai imi cumpar ceva doar dupa ce slabesc. Vad ca unele dintre voi va comandati haine on-line, dar unele dintre site-uri mi se par foarte scumpe.
Eu mi-am luat acum o luna niste haine de iarna super dragute la un pret foarte bun (erau la reduceri).

Happy, ti-am admirat pozele de la Niagara. Sunt foarte reusite si ai niste fetite minunate, adevarate domnisoare. Iar tu arati de milioane, nu se vad kilogramele in plus!
Succes mult in continuare, vei slabi cu siguranta foarte frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Neata,

Eu m-am trezit bine dispusa...nu stiu de ce.

Delia, m-ai omorat cu linkul ala...sunt super rochitele .

Gabriela, m-ai ghicit cu stilul .

Petrecerea va fi intr-un club, deci rochita trebuie sa fie oarecum casual, nu foarte eleganta, de aia mi-a placut cel mai mult numarul 2 din cele puse de Zuzi.

Revin...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna dimineata!

Fetelor, multumesc pt cuvintele frumoase.
Nu amenda in sine m-a dernjat si m-a intristat, ci NEDEPTATEA!
Cand gresesc, platesc fara suparare, dar asa....

Delidana, multumesc

Revin mai tarziu.



_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80f52f8ec7a8d06e051edb" target="_blank">MERI a mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

TZUNI


Acu , cica, daca ninge ...vine si Mosul
Sper sa scap de brad ...cu Mosu o scot eu la capat

Doina

www.flickr.com/photos/11093178@N02/page10" target="_blank">Album Oana si Doru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Gabriela frumoasa Mara si vezi ce faci poate primeste si cizme mov.Si eu uit de toate cand scoate cate o prostie.

Doina vezi cum faci cu mosu.

Ruxi o zi buna.

Tzuni si pe mine nedreptatea ma omoara,dar nu ai ce face asta e.Sa inteleg ca te-ai vazut cu Delia si nu spuneti nimic.

Delia sa inteleg ca joci rol important la nunta.Cand alegi rochia sa imi arati.

Hope si eu la fel mi-am propus ca la 1 martie sa am 62,5 sunt mai indulgenta.

Onitza o zi buna si tie in oras.

Devoksa bine ai venit.

Eu sunt rau cu raceala ca de acuma cred ca am amigdalita ca numai pot,mancare sa nu vad ,debea pot sa inghit si am buzele super umflate.Scrisul in olandeza e greu dar vreau si stiu ca pot si atunci de asta am si zis aici.


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Gusta, mersi. Ai facut gargara cu apa cu sare?

Onitza, nu se vede bine rochita...si mananci putin, prea putin!

Mihaera, seara mananci de pofta sau de foame? Se pot face mancaruri foarte simple, de dieta ( carne la cuptor, pui la capac, salate, ghiveci de legume)...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:


CURA DE SLABIT IDEALA:


Luni mananci un ou fiert tare
Si faci sex 3-4 ore

Marti un morcov, poate doi
Si faci sex pe dinapoi

Miercuri doar un pic din toate
Si faci sex intreaga noapte

Joi iti fierbi carne de pui,
Sex pe dunga patului.

Vineri iti prostesti barbatul
Si faci sex numai cu altul.

Sambata colac cu nuci,
Si faci sex cu cine-apuci.

Duminica mananci gratar
Si da fuga la cantar.

Daca vezi ca cura-i buna
O urmezi macar o luna.


Gusta, da, m-am intalnit duminca cu Delidana si m-a facut un tur de lac Herastrau!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80f52f8ec7a8d06e051edb" target="_blank">MERI a mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Tzuni, mers sau alergat?

Mergi la inceput