Dulceturi si papansi de sept-oct 2007 (271)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Luy, am admirat de-a lungul timpului cadourile tale minunate facute fetelor si celor dragi lor! Te-as ruga sa-mi mai spui inca o data denumirea programului, te rog! Vreau si eu o pozica asa cu dedicatie dar pana in luna mai este cale lunga!


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=19" target="_blank"> Clipe de viata 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

In primul rand La multi ani Melania! multa fericire, sanatate si impliniri!

Ana, ce frumosi si harnici sunt micutii gradinari! Sanatate si refecere rapida veveritei frumoase!

Am admirat-o si pe sara cea cocheta si pe Miruna dulce cu batic de Danuta.

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Azi am fost la piata cu Antonia si in timp ce eu plateam fructele, s-a servit singura cu o rosie si a mai si gustat-o(ii plac tare mult). Si am plecat de acolo cu cateva rosii cherry bonus, pe care le-a mancat pe drum pana acasa.

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Am intrat sa ii urez LA Multi Ani Melaniei! Sa fi fericita, sanatoasa si ai cat mai multe bucurii de-a lungul vremii.

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Mandarinuta sa-i fie de bine Antoniei rosia

Noi abia ce ne-am intors de afara, azi am iesit mai tarziu dat fiind faptul ca s-a culcat tarziu copilul meu, si a si dormit doar 1 ora jumate. Am stat o ora afara, pe intuneric, a cazut cu fata in zapada si s-a zgariat putin, nimic grav, o julitura superficiala, dar vizibila, si acum face baie cu tat-su'. Ma duc sa vad ce fac copiii mei

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

filmulete Rares

Piticul se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Betty, zi scurt ce mai faci, cum te mai simti

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

filmulete Rares

Piticul se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea1002 spune:

La multi ani, Melania! Multa sanatate si noroc in viata!

Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

La multi ani Melania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Citat:
citat din mesajul lui diwana

Ana ma bucur ca Miruna e mai bine. Am vazut pozele, sunt deliciosi de-a dreptul . Foarte frumos ca le-ai dat asemena activitate, abia astept sa facem si noi din astea, si multe altele.

Luy, sa stii ca nu seamana Rares cu mine, eu cel putin nu vad sa semene defel (si nici nu vreau de altfel sa mosteneasca nimic de la mine, in afara de noroc ) Eu nu vad sa semene in mod evident cu niciunul dintre noi, parca acum incepe totusi sa semene cu tati.

Roxana, numai in chef o tineti, ce greu va este

Valentina "La multi ani sotului tau!" Se pare ca februarie e o luna plina in aniversari . Sa-ti traiasca toti aniversatii!

Erina, nu m-am suparat, doar mi-ai iscat curiozitatea , io mi-s mai baba de felul meu

Cecilia tine-o mai mult pe mama ta daca poti, profita sa faci ceva pt. tine Ileanda e presupun pe ruta Baia-Mare - Dej, nu?
Eu cred ca stau in una dintre cele mai frumoase zone din Cluj , dar mai sunt si altele.

De la ora 1 il tot pun la somn pe zmeu si nu vrea. Ma duc sa-l iau din patut.

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

filmulete Rares

Piticul se face mare


Da, acolo este. As vrea sa o tin eu mai mult, dar nu are rabdare sa stea prea mult, ea sta la casa si nu-i place la bloc, iar daca Cristi nu vrea sa stea cu ea(cu nimeni, nu e vb de obisnuita cu persoana respectiva ci frica ca plec eu), zice ca mai mult ne incurca, adevarul ca tot nu pot sa ma misc, parca nu pot nici sa-l las urland...., oricum marti ramane cu ea, plec cand doarme el, iar daca iese atunci o tin macar pana vineri.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentina_22

Ana, i-am admirat pe micutii gradinarii! Dulci foc , sa-ti traiasca si sa-ti impodobeasca casa cu o multime de flori!
Andrei este intr-o forma de zile mari! Dimineata a papat un castron plin cu cereale din punga sora-sii, si-a facut siesta pret de vreo 2 ore, apoi s-a trezit su o pofta de mancare... A dat gata la pranz un castron plin cu ciorba, apoi un borcanel de branzica de vaci cu fructe si a terminat cu o banana intreaga. Sper sa-l tina apetitul asta! Acum este intr-o sesiune creatoare cu sora lui, fac intrecere care sa-mi deseneze mai frumos. Deja da semne ca ar vrea la somnic, il mai las putin apoi il bag la nani. Ma laudam ca ma apuc de invatat, ei as, m-am apucat de curatenie, si am lasat-o moale cu invatatul.
Cecilia, maine sunt cu Alex la logo, dar de marti o mai comitem inca o data cu plimbarica prin parculet? Am achizitionat 2 carucioare, asa pentru orice eventualitate! Poate reusesti sa te pui de acord si cu Andreea sau cu alta fata care sta prin imprejurimi si sa ne vedem! Te rog sa-mi dai de stire!
PS. Mai esti supi pe Cristi!


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.


Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=19" target="_blank"> Clipe de viata 2008


Saptama asta este destul de greu, vreau sa profit ca e mama la mine si sa-mi mai rezolv cate trebusoare, sper doar sa stea cu mama, ma rog la DD sa stea, iar marti merg cu el la control. Daca stabilim ceva innainte si e vremea ok vin.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput