oare este fetita sau baiat?

oare este fetita sau baiat? | Autor: larysa_27

Link direct la acest mesaj

as vrea si eu sa stiu daca o sa am fetita sau baiat ptr ca al eco mi-a spus ca este baiat dar eu simt ca este fetita

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui larysa_27

as vrea si eu sa stiu daca o sa am fetita sau baiat ptr ca al eco mi-a spus ca este baiat dar eu simt ca este fetita

larysa


Intoarce-te putin spre stanga sa-ti pot spune cu exactitate!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80f52f8ec7a8d06e051edb" target="_blank">MERI a mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

io m-am abtinut.. dar tu Tzuni.. m-ai facut sa rad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:


Scuze, nu m-am putut abtine!
Ai rabdare pana la urmatoarea ecografie.Sa se confirme sau sa se infirme ce ti s-a zis acum.Noi cum putem stii?
Oricum, bine ai venit pe desprecopii si sa ai parte de nastere usoara si de un copil sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

eu as zice fetita!

Mami de fetita si de baietel 36 +

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

La cate saptamani de sarcina ai facut ecografia ?

Cand incep pariurile ?
Eu pariez ca e baiat



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Mi se pare ca esti la prima incercare....De la a doua, n-o sa mai conteze daca e baiat sau fata.Majoritatea spun:"Sanatos sa fie!"
Asa zic si eu.
Concentreaza-te asupra sanatatii copilului,indiferent daca e fata sau baiat.Va fi al tau oricum!
N-am inteles nici eu, cate saptamani ai?
As incepe si eu cu ghicitul....

Mariaanna
5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivanoiuadela9 spune:

Salut fetele ,
La prima sarcina am avut fetita ( am aflat la echograf chiar in ziua in care am nascut )si toti cunocutii imi spuneau ca o sa fac baiat pentru ca am avut burtica ,,tuguiata,, ziceau ei . Acum sunt iar insarcinata in 4 luni jum. si toti o tin ca ar fi baiat , la echo dr a zis ca i se pare ca e baiat dar nu e sigur 100% , culmea este ca eu visez numai flori albe noaptea si ma gandesc ca o sa fac fetita ... acum nu mai conteaza ce o fi .... de abia il asteptam . Va pupam pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

eu la prima sarcina eram convinsa k e fetiza si a fost baiat, iar la a doua invers...
Cel putin la a doua, am facut 3 echografii intr- saptamana la medici diferiti k sa fiu sgura k nu se inseala si k sa ma pot bucura din plin. Imi doream enorm sa fie fetiza....si a fost...

Madalina+Darius Cristian (14.12.2006)+
Briana Amelia (08.05.2008)

Crestem mari incet incet

Bazar pentru Mihaita

Mergi la inceput