Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri12

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

La multi ani Mihnea, pui drag si frumos!Sa fii sanatos si fericit alaturi de parintii tai!Pup Teo si bebe Mihnea, de azi cavaler, ce mai!

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:


La Multi Ani ! MIHNEA!
Sa cresti mare si sanatos, cuminte si sa ai parte de tot ce e mai bun in viata!


Teo FELICITARI! pentru flacaul tau, sa va bucurati de el sanatosi, sa va umple viata numai de bucurii si sa mandriti cu el mereu!




Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
Lau-Meli si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Bine v-am regasit, dragele mele!
Vin si eu in clubul vostru cu o veste mare:sunt insarcinata.Avem 6 saptamani.Nadajduiesc ca va fi bine de data asta si primiti-ma in mijlocul vostru.
Imi era dor de voi, am intrat la Durerea....dar era slaba miscare.Abia dupa ce mi-a trimis una din fete raspuns sa dau pe aici v-am gasit...
Ma bucur enorm pentru ca n-am mai intrat de tare mult timp pe aici si vad deja burtici si mamici noi!
Va pup pe toate !

Mariaanna
5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

LA MULTI ANI, MIHNEA!!!SA CRESTI MARE, SANATOS SI SA AI NOROC!

Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Marianna, felicitari! Sarcina usoara si la termen!

Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Ma poate trece si pe mine cineva in listuta?
DN 16.03.1979,Um 30 12 2008 DPN 6.10.2009
Mai am un baietel de 6 ani si jumatate, un ingeras plecat la ceruri in decembrie 2007 si acum graviduta de 6 saptamani.
Multumesc.

Mariaanna
5+

Mamica de si in asteptarea unui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

Marianna ma bucur ca ai revenit.
Mihnea la multi ani sa cresti mare!
Fetelor ma bucur sa va regasesc. Dupa aproape un an de pauza de luna asta am de gand sa reintru si eu in cursa. Poate acum va fi cu noroc. Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

LA MULTI ANI MIHNEA!!! Sa cresti mare, sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate si mult noroc.
Teo felicitari, ai baiat mare de-acum.

Va pup,

Cristina, mamica fericita de Eva Maria
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

cu intarziere va poftesc la . va multumim muuuuult pentru urari, sa dea DD sa vi se implineasca toate dorintele, fete minunate, o meritati din plin!
flacaul Mihnea de un anisor are motul luat, cu tava in fata a procedat astfel: a pus mana pe carte, dar n-a luat-o, mai tarziu cu invatattura, a luat cheile de la masina, bunica mea zice: las' ca e bine ca deschide toate usile in viata... ce ti-e si cu filozofia asta! apoi a luat niste euro si apoi lei, p-aia nu-i cunostea si a zis uite ceva nou! apoi a luat intr-o mana acul si ata si in cealalta cartea, dupa aceea a luat tava cu totul in brate i-a rupt nasica turta (nu stiam ca si la baieti), apoi i-a taiat motul si arata mortal tunsulic. bine, o sa-l ducem maine la tuns ca sa fie aranjat. la tort a suflat si el in lumanarica, a fost mortal. am avut niste emotii groaznice, prima lui zi de nastere, prima petrecere... devin nostalgica si nu e bine ca e abia luni. va pup, fug la banca si revin maine, azi am un program.... de recuperat saptamana trecuta

Marina, mamica in de bebe Mihnea-Adrian
Poze noi cu bebe

www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe(adik POZE)
[b]Bebe,mami si alti copii
(adik POZE)
[blue][b]CUNUNIA CIVILA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Cu intarziere uram si noi LA MULTI ANI MIHNEA ! sa cresti mare si sanatos ,sa ai o viata minunata ,plina numai de bucurii!
Nu mai scriu atat de des,Teodora imi solicita tot timpul si in plus de asta in sarcina asta predomina lenea.O sa fie un copil total diferit de Teo.
Maine ma duc la doctor si desi nu eram curioasa ce detin in burtica saptamana trecuta m-am intalnit cu multe gravidute care se mandreau cu ce au ele si eu ....aseara i-am spus sotului ca eu imi doresc tot o fetita si nu m-a crezut ca eu toata viata mi-am dorit baiat,insa asa este vreu o fetita !Poate aflu maine.
Va si sper sa scriu mai des.

Mami de Teodora Ioana(29.09.2007) si 16+


Mergi la inceput