Redoutistele fidele La Redoute France (160)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

pe bune?i-ai zis direct ca speri sa dea faliment?

ce bine ar fi sa ma sune si pe mine....

de unde aveau nr tau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

De pe contul facut pe lr.ro...probabil. Daca si voi dati datele reale?

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Karra e din gasca de nebune d-aia le-a raspuns pe masura,si eu am dat date reale,abia astept telefon

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

de pe contul .ro...ca atunci cand au aparut...m-am bucurat , initial, ca am crez ca vor fi preturi la fl....si mi-am facut cont....cand am vaz realitatea.....m-am rugat sa le mearga "din ce in mai bine".

Cat sa ma mai abtin de la mancare???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui karra80

Fetele eu am primit serile trecute un tel de la reprez LR.ro, imi zicea sa-i dau adresa mea completa ca nu o au...vrajeala... sa imi trim catalog si ca asteapta sa vizitez site-ul lor LR.ro...i-am zis ca imi pare nespus de rau dar la ofertele ce le au si la ce preturi au fatza de .fr nu ma intereseaza si ca in situatia mea sunt multi fosti clienti .fr care sunt nemultumiti , si care cu siguranta nu vor comanda de pe site-ul lor.......nu a mai zis nimik...i-am "muktzumit" pt deranjul de a ma suna personal...si i-am urat sa-i ajunga criza.....adica sa intre in faliment
Ce nervi am pe ticalosii astia......

Ce pui mare are mama


Cat sa ma mai abtin de la mancare???


da Doamne sa ma sune si pe mine! Ooo, ce o sa le urez...si ce le voi dori..si le dau si meil cu linkuri pe laredoute.fr cu preturi si link la banci cu rata de schimb valutar si link pe laredoute.fr sa isi cumpere un calculator ca sa priceapa...

pana atunci, imi admir hainutele comandate via intermediar.



o soarele din viatsa noastra mamica natanga de pe 9.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Eu continui sa sper ca in curand vom avea acces pe LR.fr ... am ochit o gramada de hainute dragute

Iriss mami de Yvonne-Maria (05.02.2007) si David-Alexandru (08.08.2008)
www.dropshots.com/iriss277" target="_blank">Poze
Aventurile strengaritei Yvonne

Bazar pt Sonia si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!


Mama Cleo ce luptatoare de gherila ai devenit!

Azi l-am imbracat pe Cri cu tricoul in dungi galben cu indigo...arata super...pana si barbata-miu care e anti-fashion a remarcat ce bine ii sta


Va pup!

www.aventuratrasnita.ro/aventura/103/" target="_blank">Votati-ne va rugam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


neata

nici un ziua de azi n-au tras banii pt comanda din 22.01. evident nu este nici livrata (ungaria). apare in curs de pregatire, nu am ramboursement...
sa dau mail sa le amintesc ca trece iarna?


O minune de bazar - Sonia si Andrei /
Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui ChrisDun

april, suuper raspuns !

anne, esti tare, LOL

Apropo de faptul ca s-au terminat soldurile, au scos de pe site o groaza de produse dintre cele pentru copii - eu bagasem una-alta in cos, si acum imi apare "desole, l'article n'est plus disponible" ... nu cred eu sa se fi epuizat de ieri pe azi, ca doar au fost dispo pe toata perioada soldurilor.

O seara buna !

Christina


le-ai cautat si dupa nume? e posibil doar sa fi schimbat oferta si din cauza asta sa fi modificat si linkul care duce spre produs si din cauza asta sa iti apara indisponibil. Eu zic sa incerci sa cauti dupa numele produsului.

Mergi la inceput
Mergi la inceput