AZOOSPERMIE-cap 28

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Miki,am recitit mesajul ei si am modificat...se pare ca totusi asteapta CM,desi are oute muulte..nu stiu ce fel...probabil acum nu face nici inhibare,e doar ciclul natural,apoi asteapta CM-ul sa inceapa,probabil,protocolul scurt.

Eu sunt bine, astept ecografia de peste 10 zile sa mai vad bebelul.

Nusy 20+



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

A.... eco ala era inainte de inhibare, erau foliculi multi dar cred ca nu erau toti majori, toate facem multi dar doar 1 sau 2 devin majori.



www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Miki Anul asta pun de-un pui ........................ sau doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Super, poze nu ne arati??



www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Miki Anul asta pun de-un pui ........................ sau doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Am cateva poze cu burtica, insa nu le-am descarcat in calculator..in afara de asta, nu mai stiu sa le pun ca sa se vada aici,asa ca,daca vrei,iti trimit pe mail,mai bine, dupa ce le descarc.

Nusy 20+



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Yes,yes,yeeeeeees!!! Dc nu apuc sa le vad azi le vad maine. E ziua nepoticii mele astazi si tb sa plec.

Happy Valentine's Day !!! felicitare



www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Miki Anul asta pun de-un pui ........................ sau doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:


Amzu – am citit aseara la odisee la mamici cu FIV si v-am gasit pe toate acolo : Moniland, elenada, Bq, zisaCami si rami care a facut un fiv o data cu mine insa uite ca ea intre timp a ajuns sa-si implineasca visul. Si mi s-a parut ca acolo la voi e o alta lume … asa de frumoasa si plina de dragoste si sperante si emotie… Am plans aseara cand am citit toate povestile voastre.
Nusy, miki – incep pe 27, sper sa-mi ajunga Suprefactul pana atunci..Hai ca mai am putin ….
Copilutzu – déjà outze ???!!! Copilutzu nu se poate sa mergi asa pe burta sa nu zici nimik


AzooGirl -a.obstructiva
2007 Biopsie pozitiva
ICSI 1 & 2- 2007/2008 - Gynera -nereusite
ICSI 3 - Kinderwunsch Wels - fara ET(embrioni de proasta caliate)
In pregatire ICSI 4, la AZVUB Bruxelles -martie 2009
Vand 3 fiole Gonal F ( 75 lei/buc) valabile pana in august 2009. Bonus : 2 fiole Diphereline + un rest dintr-un pen de Gonal (unde cred ca mai e un shot de 75 iui)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Pisi cunosc sentimentul. E dureros dar te sfatuiesc sa citesti des ac sectiune pt ca sunt multe informatii pe care acum nu le stii si cand o sa ai burtica nu o sa stii ce tb sa faci.




www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Miki Anul asta pun de-un pui ........................ sau doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

mikilina - eu doar citesc si visez ... stii doar ca eu nu tin minte nimic
Toate la timpul lor

AzooGirl -a.obstructiva
2007 Biopsie pozitiva
ICSI 1 & 2- 2007/2008 - Gynera -nereusite
ICSI 3 - Kinderwunsch Wels - fara ET(embrioni de proasta caliate)
In pregatire ICSI 4, la AZVUB Bruxelles -martie 2009
Vand 3 fiole Gonal F ( 75 lei/buc) valabile pana in august 2009. Bonus : 2 fiole Diphereline + un rest dintr-un pen de Gonal (unde cred ca mai e un shot de 75 iui)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Dragutzele mele scuzati-ma ca nu prea am mai intrat la sub. Azoo.
Nu mai contenesc cu cititul … bashca mi-am pus si ochelari… sa nu imi stric ochishorii …. .
Citesc cu sarg despre FIV-ulet.
Am inceput inhibarea , pe 6 feb.
Si “bag” la Diphe . in colacelul meu cu shorici de la burtica… si CM nu mai vine…
Ma intreb acum… adica va intreb pe voi …
Pe 18 feb. sunt programata la Giuli la eco. ptr ziua 12 de Diphe. si z. 32 de CM.
Ce ma fac daca imi vine CM pe 16 , 17 sau 18 feb. ??
Mai imi face eco ??? Sau sa sun sa anunt ca inca mai …curge … si sa ma programeze in alta zi??
Despre injectat .. zici ca m-a nascut mama cu seringa-n mana …. Prima injectie a fost greu de facut , ca imi tremurau mainile … dar acum …. fluiera acushorul… intra ca-n branzaaaa
ZisaCami am vazut si eu frumusete de flacau. Sa va traiasca!!!
Mikilina eu te vreau de surioara ca esti o fata de pus la rana!!!
April pup fata vesela si optimista!!
Amzulica bestiala pozutza cu burtica … M-ai facut sa visez…Multumesc!!!
Andrutzabirni te pup si te imbratisez!!!
Nusyc burticutza am citi ca este bine… la eco … iti doresc tooot binele din lume!!! Pupa te rog si ginerele meu!!!
Bytzishor te pup si te urmaresc pe sub. cu donatori!!!
Pisix sar’naaa mult !!! Iti multumesc din suflet!!! Tu?? Ce mai faci??
Pai bine … draguticooo eu imi gauresc shuncile si tu te.. pufai????
Ella multa bafta !!

Acum sa va luminez… nu am facut nici un fel de stimulare dar la eco de dinaintea inhibarii aveam asa multi foliculashi. Am folosit decat supozitoare Carpicon din z2 de CM . Le-am luat impotriva durerilor menstruale… Pai nici cand am facut stimulare ptr. IAD nu am avut asa de multi foliculasi .
Sper sa conteze si linistea sufleteasca pe care mi-o inspira dr. Dracea.
Va zic sincer , nu am nici un stres , nicio emotie, parca .. nu stiu ce sa va zic ... nici eu nu ma recunosc.
Din fire sunt o fricoasa , panicoasa, dar acum.. CHIAR NU MI-E FRICA!! Nu stiu care-i cauza , dar nici nu vrau sa aflu...Mi-e bine asa!!
Va pup si va imbratisez pe toate!!!



PERLUTZA sufletzelul meu!


Copilutz'-> viitoare mamica de copilutzi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

ce m-am intins!!!
Aurel_Crisuletz !!!! Ce mai face Biencutzaaaa???? Dar tu???
Mai fetelor??? Mie mi-e doruletz de Avalon . Nu stiti nimic de ea???daca vb. cu ea pe mess sau pe privat transmite-i din partea mea ca am strigat-o !!! Si ca o pup!!!

PERLUTZA sufletzelul meu!


Copilutz'-> viitoare mamica de copilutzi

Mergi la inceput