Miresele anului 2006 (103)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Pai si asa e bine, ca puteti vizita multe locuri, numa ca mi se pare obositor sa te tot muti de colo-colo

Poze Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi suntem bolnaviori, marco de sambata cu febra, duminica la urgente ne-a zis ca e angina acuta. eu de ieri dim. am inceput cu putina febra, tuse, . asa ca o ducem cum putem....piciul vad ca nu mai face febra in timpul zilei, dar azi noapte mi-a facut. eu sunt mai ok, dar ma omoara spatele. azi am inceput sa mananc si eu ceva...
Aaaaa....si de sambata suntem la Alba, azi trebuia sa ne intoarcem acasa, dar am mai amanat pana maine, ca sa ma mai inzdravenesc putin.
Au venit si finii din Spania, azi ne vedem...are burtica mare, ea zice ca e micuta, dar la ce burta nu avea ea...era de asteptat.

Vorbiti de concediu...la ce bine ii merge la Clau la firma...nici nu vreau sa ma gandesc. la noi se simte rau criza asta, si daca o mai ducem bine o luna pe urmavine catastrofa: trebuie sa concedieze baietii, sa reduca la minim cheltuielile....groaznic e in constr./proiectare. mai ales daca ai lucrari cu antreprenori straini, care au blocate creditele in banca.
Asa ca eu oricum concediu nu voi avea la vara, dar speram sa mearga macar baietii mei undeva la mare.....

va si sa ne auzim cu bine.

_
Gio18+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Pai si asa e bine, ca puteti vizita multe locuri, numa ca mi se pare obositor sa te tot muti de colo-colo

ne plictisim in acelasi loc prea mult timp.
si daca suntem cu masina, de ce sa nu profitam si sa vedem cat mai multe locuri?
plus ca noi suntem tineri si nelinistiti. N-avem stare in acelasi loc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, imi pare rau sa aud despre vesti asa proaste.
Mai ales in ceea ce priveste activitatea lui Clau :(
Cam peste tot e la fel.
Nici pe aici nu e tocmai roz situatia.
Dar deocamdata noi, cel putin visam la vacanta. Sa treaca timpul si sa depasim mai usor problemele.
Sa va faceti bine, repejor!

Va pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio saracii de voi.... la Marcolino sa se faca bine repede, un si pt tine sa te inveseleasca si uite si o
Si un pt bb mic
Nasol rau cu criza asta, de peste tot aud tot felul de chestii....
Ralule tineri si nelinistiti? tareeee

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata

ce faceti fetelor? amreusit sa citesc ce a-ti mai scris, e drept nu a-ti "exagerat" prea mult
Vad ca incepeti cu concediul...offff si eu visez la concediul din vara, probabil in iulie...in Tenerife, dar inca nu e sigur , mai este atat timp pana atunci...

Gio imi pare rau sa aud ca aveti probleme, stiu ca nu te consoleaza dar si pe aici s-au stopat toate constructiile

Ralu, e fain si turul prin tara...

Aly spor la munca!

Kitzy cum merge proiectul bb2?

...eu tot prin delegatii, maine iar plec...dar cred ca daca nu as mai avea o activitate atat de sustinuta m-as plictisi...vezi ce face obiceiul din om , de atatia ani a devenit o obisnuita, doar ca mai obosesc din cand in cand si eu


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Ralule tineri si nelinistiti? tareeee


doar vorbele sunt de mine, sper ca nu m-ai luat in serios

'Neata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana
ce faceti fetelor? amreusit sa citesc ce a-ti mai scris, e drept nu a-ti "exagerat" prea mult

ne-am gandit sa nu te chinui tu prea mult, ca esti obosita de la job destul
Citat:
...offff si eu visez la concediul din vara, probabil in iulie...in Tenerife, dar inca nu e sigur , mai este atat timp pana atunci...

mda, nici nu mai zic nimic
Citat:
Ralu, e fain si turul prin tara...

facem schimb?
ce-ti pasa, tu acusi decolezi la Paris...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralule era cat pe ce sa te cred
Oana fata cu delegatiile ce-ti pasa, Tenerife....ma iei si pe mine in valiza? numa pana acolo ca ma descurc eu, dorm pe plaja sau ceva
Proiectul bb2 intarzie sa apara, cand prind barza aia inaripata o smotocesc rau

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Tu, Ralule, inca n-au ajuns berzele din tarile calde. Ce grabita esti

Lasa, nu ma lua in serios, ca... e mai bine.

Mergi la inceput