Cel mai usor regim de slabire *5*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Ehe... ! Ehe, ehe, eheeeeee! Imi amintesc eu. But so be it!

Valiiii, de cand n-am mai auzit de tine! Si uite ca vii cu vesti bune si cu o noua floricica. Congrats!

Feteloooooooooor, care mai doreste, care mai pofteste la poze? Am gasit si eu UNA in care arat mai sunculoasa dintr-un set de poze facut de fostul, o sa o pun pe aia. Si o sa ma "pitzipongesc" daca vreti si intr-o poza sa va arat cum sunt acum . Dar poate nu ne rezumam doar la poze cu colacei... eu voiam sa va arat si Vaca mea de caine, spre exemplu .

Rianna, am vazut si eu pozutele tale... esti super dulce!! Imi place cum iti statea parul la cununia civila, mai scurt si in scari; dar si asa, lung, te prinde bine.

, ma duc sa-mi uploadez si eu suncile si sa vad ce poze mai gasesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Musette79 spune:

Si mie imi placea ft mult cum ii statea la Rianna cu parul pana la umeri, mai in scari. In poza aia de la cununia civila esti mortala!

www.flickr.com/photos/29781476@N03/?saved=1" target="_blank">Botzoflete al nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Eu am o crema de la Dior pentru fermitate, tonifiere etc. De fapt, e mai mult un fel de crema-spray, ceva in genul asta. Imi place ca are un miros placut... insa uit mereu sa ma dau cu ea dupa ce ies din baie . In general uit sa-mi dau cu creme... imi place sa-mi cumpar, sa stiu ca le am, le folosesc un pic si constiincios la inceput si pe urma uit de ele .
Se uploadeaza pozele... 5 mb sin 70 deocamdata, mai am ceva de asteptat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Pus poze noi. Se vad doar daca intrati in cont . Revin ca vrea tata la laptop!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madachan spune:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary


Eeh, dar sa va zic stire de stire... dimineata... 59.8. Eram ... . M-am cantarit in toate camerele din casa doar ca sa vad daca ramane asa.. pe toata gresia din casa . Si tot atat arata. M-am si speriat naibii... cum sa scad asa brusc sub 60? 700 de grame de ieri pana azi? Sau de-abia acum s-o fi vazut dansul de sambata?


I love you in the way I understand love.
I love you in my own peculiar way


Wow,felicitari!!! Ai schimbat cifra,acum o sa fie mai usor cand o sa vezi 5 in fata.

EDWARD 29.11.2004

http://community.webshots.com/album/567249926cDDpJr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Madame, completeaza si la mine caolo la masuri
90-67-96 , si la data nasterii 5 ianuarie 85' .


F faine pozele, ai o fata de model :)

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rianna_stef spune:

eiiiii,mai fetelor si mie imi place cum imi statea cu parul aranjat la cununia civila,dar ganditiva voi ca acolo aveam 65 kg si altfel se aranja parul pe o fata mai trasa,nu rotunda cum sunt acum;plus ca ma chinui de anul trecut sa ajung si eu la coafor sa dau o forma parului;
ehee....fosta-i lele cat ai fost....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madachan spune:

Buna seara!

Vad ca slabiti nu gluma,felicitari!
Rianna ,chiar acum ma uit la pozele tale,esti scumpa foc!
Si eu am o nunta chiar pe 14 februarie poate dau macar 2 kg jos.
Eu recunosc nu prea credeam in dieta asta,dar vad ca tot slabiti .Si la mine parca s-ar cunoaste ceva - la burtica,dar de cantait ma cantaresc vineri.
Maine pun si eu poze in album.Dar n-am inteles ,sa intru pe adresa comuna si sa pun acolo???

Meniul de azi:
Ora 9- 2 clatite mici (ca am adormit cu gandul la ele)
Pranz- cativa cartofi prajiti cu o juma de pulpa la cuptor si salata si o banana.
Ora 17 -un iaurt de 100calorii si o juma de porto.
Atat. Ce credeti e bine cam ce mananc eu??Exceptie cartofii,dar n-am mai mancat de vreo 2 saptamani .

Spor la slabit si o seara minunatta!

EDWARD 29.11.2004

http://community.webshots.com/album/567249926cDDpJr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Xio, sarumana . Am modificat la tine, scuze ca nu ti-am trecut data nasterii de cand ai zis prima data.

Mada, da... am belit ochii cat cepele cand am vazut ca incepe cu 5 . Sper sa nu fi fost doar o chestie de o zi si atat.. dar oricum, prea rau nu are cum sa fie, cel mult 60 sper sa am maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Am pus si eu o poza in album, e facuta anul trecut in vara dar si atunci aveam tot 68 kg, o sa mai pun o poza cand ajung la kg dorite. Poze de cand eram slaba nu are rost sa pun ca era tareeee demult, acu vreo 10 ani
Eu am inceput de sambata sa merg la bazin iar de azi merg si la fitness asa ca tineti-va bine vin tare din urma

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput