Gravidute&Mamici de IASI (80)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Citat:
citat din mesajul lui moldoveanca

Auzi la Michelle ce facem de sf.Valentin.Da ce mai te mai crezi de 20 de ani sa umbli lelea cu iubitul?Ti pup

mami fericita de Vladut Dominic


pai ce draga, la voi nu mai sunt fluturasi?

Bineanteles ca la mine nu se intampla nimic de Sf. Valentin, nu sarbatorim, dar intrebam si eu sa vad cum sarbatoreste lumea.
Uneori ieseam la restaurant cu prietenii, dar inafara de faptul ca nu gaseam locuri nu se intampla nimic deosebit.
Nu prea suntem romantici

Michelle si Dominic



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui moldoveanca

Alynta cu siguranta voi fi acolo sa-ti fac galerie daca promiti ca ma lasi sa tin in brate un Matei mic mic.Noapte buna si tie si sa va fie de bine plimbarea prin Copou
mami fericita de Vladut Dominic




Cu mare drag! Multumesc!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 26+] cuMatei
Concediu la mare 2008

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Neata!
Lacramioara multumim pt cafea; ce bine ca aveti dantura completa, ati scapat.

Michelle noi aveam de gand sa mergem la munte singuri fara fata, dar s-au schimbat planurile. Acum nu mai stiu ce facem, de obicei mergeam in oras dar cum ziceai si tu e f. aglomerat.

Teo ce bine ca veniti in tara, abia astept sa ne intalnim; stai linistita nu cred ca-i tund carliontii Amaliei pana atunci

Oana multumesc pt inf.; cred ca am sa merg sa ma interesez la cresa de langa Racovita ca e chiar langa socrii mei si ma vor ajuta cu fata.

Alynta mai e putin si vine Matei.

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Lacramioara multumim de cafea! La cata incredere aveti voi in mine, nu am voie sa fiu altfel, decat luptatoare!
Ani ma bucur ca a dormit puiul! Si acum o curiozitate: tu ai carnet de sofer?! Stii tu de obicei cizmarul nu are cizme, croitorul nu are haine etc!
Mihamora multumesc de incurajare!
Monica ce mai face nemtoaica mica?! Cred ca e o dulcica!
Ce vreme!!! Nani si iar nani!!!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 26+] cuMatei
Concediu la mare 2008

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Da , Daniela!
Pentru tuse si muci e foarte bun siropul de patlagina. E ieftin si isi face efectul imediat- 6.5lei. L-a testat ieri si sora mea cu nepotul si a ramas uimita de rezultat! Dar trebuie dat de la primele simptome!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 26+] cuMatei
Concediu la mare 2008

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Teo sanatate lui Vladut

Anilansa stiu cum e cu trezirile astea; pana sa o intarc pe Amalia si ea se trezea de 4-5 ori pe noapte. La fel, nici sotul nu prea se trezea noaptea si mie imi era mila sa-l trezesc; si el munceste de dim pana seara pe la 8-9



Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Monica la multi ani finutei!

Inmormantarea a fost f. trista. Fetita avea doar 4 luni.

Ce vreme urata, chiar ca e de facut nani; Amalia a dormit pana la 10.30 dupa ce a fost f. agitata toata noaptea.
Azi n-am chef de nik.

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Daca tot e vremea asta poate aveti chef sa vedeti un film. mie mi-a placut f. mult The curious case of Benjamin Button, cu Brad Pitt care arata intr-un mare fel in film. Mie in general nu-mi plac blonzii, dar el are un farmec aparte

Aseara am vazut Australia, si asta e dragut.
Nu stiu ce am , in ultimul timp ma tot uit la povestei din astea de dragoste.

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Saluty!

Mai, ce vreme!

M-as uita si ue la filmele astea, ca sotul le-a vazut si mi le-a recomandat si el, dar cine sa stea cu Victor??? Seara pic franta. Aseara am adormit cand ii citeam lui Stefan. Ma tot trezea el,ca de acum inventam eu povestea cu Vrajitorul din Oz. Victor, cica, a adormit pe la 12. Cica, pentru ca a ramas cu sotul si au avut impreuna rutina de seara. Eu am terminat de citit pe la 9 si de atunci soooomn pana dimineata la 6.45. Se cheama ca am boierit, nu???

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)


Sonia are nevoie urgenta de noi



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Oana chiar ca ai boierit.
Eu ma uit la filme cand face Ami amiaza si am noroc sa doarma 1-2 ore sau seara dupa 22 cand adoarme ea. Eu am noroc ca dimineata doarme mai mult, pana pe la 10 ( si eu cu ea).

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput