Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

Buna mamicute de albinute!
Eu sunt o mamica de capsunel de mai-iunie 2007, si vreau sa va binedispun un pic. Ia uitati-va aici www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Un dar divin
Multa sanatate tuturor si sarcina usoara in continuare!

diana de IANIS STEFAN 14 mai 2007

Asa creste Stefan
Torturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexSiMatei spune:

Citat:
citat din mesajul lui dianalaura

Buna mamicute de albinute!
Eu sunt o mamica de capsunel de mai-iunie 2007, si vreau sa va binedispun un pic. Ia uitati-va aici www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Un dar divin
Multa sanatate tuturor si sarcina usoara in continuare!

diana de IANIS STEFAN 14 mai 2007

Asa creste Stefan
Torturi


Ce dragut slideshow!!! M-a binedispus pe toata ziua!

Alex

18+ Ari Victor sau David Victor sau...
http://picasaweb.google.com/alexandra.florea/PanaAcumPeScurt?authkey=OSg7SMV1YUU&feat=directlink
http://picasaweb.google.com/alexandra.florea/Bebel?authkey=69A5urjDRCw&feat=directlink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Ca tot vorbiti de dulciuri, ce credeti ca am facut eu azi pe ploaia torentiala din Bucuresti? Tam-taaaam! Am fost la cofetarie sa-mi iau mini-eclere, ca mi-era pofta tare. Apoi mi-am mai facut de lucru pe la posta/banca prin zona, asteptandu-ma sa gasesc dormind copilul lasat cu sotul. Nope, am gasit sotul spaland vase si copilul incaltat cu cizme, ca se udase pe botosei si sosetute .

Carla, s.19 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******poze 15-18 luni*******poze 12-15 luni
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Citat:
citat din mesajul lui dianalaura

Buna mamicute de albinute!
Eu sunt o mamica de capsunel de mai-iunie 2007, si vreau sa va binedispun un pic. Ia uitati-va aici www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Un dar divin
Multa sanatate tuturor si sarcina usoara in continuare!

diana de IANIS STEFAN 14 mai 2007

Asa creste Stefan
Torturi


Multumesc pt urari si mai ales pt filmulet!!Foarte frumos si emotionant!!


22+ Razvan Nicholas sau Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Citat:
citat din mesajul lui CarlaV

Ca tot vorbiti de dulciuri, ce credeti ca am facut eu azi pe ploaia torentiala din Bucuresti? Tam-taaaam! Am fost la cofetarie sa-mi iau mini-eclere, ca mi-era pofta tare. Apoi mi-am mai facut de lucru pe la posta/banca prin zona, asteptandu-ma sa gasesc dormind copilul lasat cu sotul. Nope, am gasit sotul spaland vase si copilul incaltat cu cizme, ca se udase pe botosei si sosetute .

Carla, s.19 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******poze 15-18 luni*******poze 12-15 luni
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"


yami..eclere!!
Frumoasa imaginea cu Saby si tati!!Fiecare s-a ocupat cu ce a putut in lipsa ta!!


22+ Razvan Nicholas sau Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

hihi Carla..fiecare cu preocuparea lui
apropo de dulciuri ...am papat si eu niste inghetata k mi-am facut provizii hihi i-a placut si bebelinei si mie
acu stau si ma gandesc ce sa pap in seara asta ..hihi ce dileme am si eu la ora asta

Anca..
22+
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Si eu ma gandeam ce sa pap, ca dupa eclere am simtit nevoia de suc de rosii si acum mi-e foame.

A fost dragalasa scena cu Saby si tati, plus ca acum, la baie, a inceput sa faca show cand si-a dat seama ca vrem sa o spalam pe cap. N-am scapat de urlete decat cand mi-am spalat si sotul pe cap, ca sa vada fata ca este chiar placut. Sotul se spalase si aseara, noroc ca e tuns de curand . Tot n-am scapat de urlete cand a trebuit sa o limpezim, cred ca pana pe la 3 ani tot asa o sa fie, cum zicea Bebe Beca.

Dicirstea, tu zici de twilight zone, pe mine m-a chemat la morfofetala nu la mama naibii, si la strabunica naibii, undeva aproape de Otopeni .

Voi va plangeti de cosmaruri legate de nastere si de bebe, eu am cosmaruri legate de Saby, ma trezesc plangand uneori si mai plang si ziua cand imi amintesc .


Carla, s.19 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******poze 15-18 luni*******poze 12-15 luni
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Si mie mi se mai intampla cateodata sa nu stiu ce vreau sa pap!!Mai ceva ca bebeii ,sunt cateodata!!V-as spune ce am pregatit eu pt cina...dar nu vreau sa va fac pofta si apoi sa va suparati pe mine!!Plus ca nu e ceva iesit din comun!!


22+ Razvan Nicholas sau Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Spune, pls! Daca-mi faci pofta e ok ca inseamna ca-mi dai idei. Daca nu-mi faci pofta e iarasi ok ca inseamna ca-mi satisfaci curiozitatea .

Carla, s.19 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******poze 15-18 luni*******poze 12-15 luni
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Citat:
citat din mesajul lui CarlaV

Spune, pls! Daca-mi faci pofta e ok ca inseamna ca-mi dai idei. Daca nu-mi faci pofta e iarasi ok ca inseamna ca-mi satisfaci curiozitatea .

Carla, s.19 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******poze 15-18 luni*******poze 12-15 luni
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"


Cartofi prajiti
Carnati proaspeti prajiti
Costita prajita
Muraturi



22+ Razvan Nicholas sau Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput