Vine Sf. Valentin...

Vine Sf. Valentin... | Autor: aliclara

Link direct la acest mesaj

Ma gandeam ca mai sunt 3 saptamani si o sa fim cu totii mai mult sau mai putin indragostiti. Ma gandeam sa propunem cadouri pentru noi, si de ce nu, pentru ei...
Eu nu stiu niciodata ce sa ii iau de Sf. Valentin. Aveti idei...?

Fiecare sut....e un pas inainte!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

eu nu tin valentine`s day...eu ma serbez de Dragobete. e sarbatoarea noastra pur romaneasca pt indragostiti. asa ca sf valentine

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Delphins, ai dreptate. Nu m-am gandit ca unii nu tin Sf Valentin. Ideea subiectului era totusi, ce cadouri dorim si ce cadouri oferim, cu ocazia acestei sarbatori, autohtone sau importate.

Fiecare sut....e un pas inainte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

am inteles ideea ta. nu stiu ce o sa-i cumpar cadou. ceva simbolic va fi caci deja a fost ziua lui si in curand va merge si la operatie. si cum creza financiara e in plina floare....asta e.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucutza77 spune:

Pai un cadou mai mult pentru amandoi, adica sampanie, trufe de ciocolata, spuma de baie/ulei de masaj ... si restul vine de la sine....Poze:
http://good-times.webshots.com/album/563179628WAusaK
http://picasaweb.google.com/grigore.raluca/Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Ne cinstim cu o Pizza ca pe sotzul il cheama Valentin :))

Ingrid si Cristi 5 ani si 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Noi nu tinem aceasta sarbatoare. Mi se pare o chestie importata ca sa nu moara de foame magazinele in februarie.

Daca vrei ceva mai special ia o excursie la Venetia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Sotul meu isi serbeaza ziua de nastere pe 14 feb, asa ca el primeste cadou de ziua lui...mie imi ia ciocolata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

Citat:
citat din mesajul lui anya

Noi nu tinem aceasta sarbatoare. Mi se pare o chestie importata ca sa nu moara de foame magazinele in februarie.

Daca vrei ceva mai special ia o excursie la Venetia.

Anya


Deacord ! E o strategie de marketing a magazinelor sa-si vanda marfa. Poti face cadou, iesi in oras la cina, sau sa faci o surpriza frumoasa sotului (lumanari aromate, muzica, baiec cu spuma etc) in orice alta zi, sau mai bine chiar dupa ce trece ziua de 14 fembruarie, atunci toate chetiile gen inimioare sunt la reduceri Sau doar de 14 februarie iubesti si poti fi iubita?

Anastasia, mamica de Mario-Fabian (25.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliya spune:

Citat:
citat din mesajul lui tasia

Citat:
citat din mesajul lui anya

Noi nu tinem aceasta sarbatoare. Mi se pare o chestie importata ca sa nu moara de foame magazinele in februarie.

Daca vrei ceva mai special ia o excursie la Venetia.

Anya


Deacord ! E o strategie de marketing a magazinelor sa-si vanda marfa. Poti face cadou, iesi in oras la cina, sau sa faci o surpriza frumoasa sotului (lumanari aromate, muzica, baiec cu spuma etc) in orice alta zi, sau mai bine chiar dupa ce trece ziua de 14 fembruarie, atunci toate chetiile gen inimioare sunt la reduceri Sau doar de 14 februarie iubesti si poti fi iubita?

Anastasia, mamica de Mario-Fabian (25.09.2006)





Sunt de acord cu tine, dar trebuie sa existe o zi in care sa "sarbatorim" (mai mult sau mai putin), ziua indragostitilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

iuliyaO sa exagerez daca o sa spun iubiti-va si sarbatoriti in fiecare zi. Alege o zi a saptamanii si sarbatolreste sau o zi a fiecarei luni (poate ziua in care v-ati cunoscut, v-ati casatorit)

Anastasia, mamica de Mario-Fabian (25.09.2006)

Mergi la inceput