*LMA*Puiuti de Randunici 2008!! (198)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:


LA MULTI ANIIIIIIIIIIIIIIIIII NATY!!!!!!!!!!!
Sa ai parte de realizari personale si profesionale in viata, Iulia sa va aduca numai bucurii si impliniri,mult noroc si multi bani!!!...asta iti doresc!

aaaaaaaaaa si sa primesti ce cadouri iti doresti si multe flori!!!!!!









Multi ani traiasca, multi ani traisca....la muuuuuuuuuultiiiiii aniiii!!



IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Naty, LA MULTI ANI!!! draga mea, tot binele din lume. Sa fi sanatoasa, iubita si fericita. Multe bucurii, impliniri de vise si realizari pe toate planurile.



Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Am imbarcat corabia si plecam ...
Pe maine astept filmul cu titirez intr-un picior...ghici ciuperca ce-1
Noapte buna randunici

Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PIDANA spune:

LA MULTI ANI, NATY! SA FII SANATOASA SI IUBITA ALATURI DE CEI DRAGI TIE!

Dana, mamica de Ana-Teodora(25.04.2008)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PIDANA spune:

Iar v-am pierdut, sunt in capitolul trecut...

Am gasit o carte cu retete de paine, poate nu o stiti si intereseaza pe cineva. M-ati innebunit si acu iar mi s-a pus pata sa luam si noi masina de paine.

Gata ca mi se raceste ciorba. Mananc sa produc lapte. Deja Ana a luat 4 mese de la ora 10 pana la 1. M-a stors pana la ultima picatura.
Am observat- si daca ma insel sa ma corectati- ca toti puiutii cu probleme de trezit noaptea sunt cei alaptati. Eu sunt convinsa ca nu se satura dar se mai si alinta. Sper totusi sa nu suga pana o face 18 ani.

Noapte buna!


Dana, mamica de Ana-Teodora(25.04.2008)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

ramo_cata din pacate nu se vad pozele:(

mimo esti mortala cu POMU ala :)) de ce tocmai pomul? de dieta eu ti-as sugera sa incerci sa devii vegetariana putin. In saptamanile acelea de "trial" ale mele am obs. ca incepand din a 2-a saptamana se topeau Kg-mele. In afara de carne e voie de toate. ...cu moderatie desigur.

ralucaspm vrei sa spui ca SI acum tu il tii pe Iorgos 8-10 ore la san??? Musai tre sa faci ceva. Pai cred ca tu si Clau sunteti mame eroine...pe bune.

naty ce simple erau visele noastre cand eram copii, acum visam la ...betzi:)

gecko cat ai slabit??? Vezi ca poate s-a cadorisit bursucul cu vre-un virus din ala patimas...of of of

sovi BRAVO QUELLE!! Pai cum sa nu meritzi...of of

Lyvy sanatate la fete cucuiete. De ce zi-ci ca e vina ta?? Eu nu cred ca este vina ta, cat despre scosul la -20... nu cred sa aiba ceva cu virusii.


BUBU
cand iti deschizi restaurant??? Sau firma de catering...pacat de asa talent. Esti extraordinara si faci asta CU O PLACERE de ma uimesti...


Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

DA DA DA DA ...DA iti ies TOTI deodata. Deja au scos capul si azi am avut parte timp de 2 ore de niste urlete ingrozitoare. Nu i-am pozat ca mi-a fost mila de el saracutzul sa-l mai necajesc. pastilutze pt asta nu vrea, le scuipa desi nu au nici un gust...papa imi mananca doar din bibe. Acum pe seara vad ca s-a calmat. Nu a mai zis nimic, la 8 era deja adormit, a papat si fructele si lapticul si un iaurt.
A dormit pe masina si in carutz la festival vre-o ora. Sper ca de acum in colo sa creasca linistiti faslocile. E fantastic cum azi dimineatza erau numai gingiutele umflate si acum deja se vad coltzucii.

Tac-su zice ca dimineata ii are ca si la vampiri :)))

Noi ne-am plimbat, ne-am dat in leagane, am mers pe la un magazin de lucruri de interior design si iar m-am otravit nitzel..., si cand am ajuns acasa deja se inserase. Vremea a fost de vis.

Va doresc o zi placuta, bebei fara muci si febra.

Si plzzzzzzzzzzzz sa-mi puneti si mie un pahar de sampanie si o bucatzica de tort de-o parte...bine??? Naty, inca o data LA MULTI ANI!!


Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:



LA MULTI ANI NATY!!! sa fii sanatoasa, voioasa si fericita cu Iuliutza scumpa si dl Inginer!! si tot ce iti doresti!

ete ca aparu si Olgutza si Liana.. asa un pic.. dar bun si atat..

Bubu ma dadusi de gol .. initial am citit Mihaitza si ma gandeam eu de ce pui link cu Mihaitza al lui Zoze .. apropo de asta am o buba cand fac link la poze.. daca pun mai multe una dupa alta pe toate mi le leaga de ultima la care fac link-ul.. intelegi cam ce vreau sa zic? (scuze de off-topic)

Mimo bun asa cu POMUL
Gecko imi pare rau de noii muci din dotare..uff..

Citat:
citat din mesajul lui adriuta

Daca e doar alarma falsa si asa tre sa fie ma iertati da' asta e primul copil:)))


iti dau si eu dreptate cu mesajul ala cu "meaning" .. in principiu si eu ma feresc sa ii dau multe (ca asa ma enerveaza treaba asta cu organic/neorganic de mor ), dar daca vede la mine si vrea si ea cum sa nu ii dau? macar un pic de gust si tot ii dau sa vada si ea ce mananc eu..

Cleme bv pt Diana plimbareata!

Cuscra bv de plimbareala.. mama mia chiar au dat buzna dintisorii.. bine ca au spart..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

uitai bre de pt cine pofteste.. dar nu va imbulziti ca e duminica si sa mai leneviti si voi!

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

'neata!
Multam de , Mihutza!

LA MULTI ANI, NATY! SA FII SANATOASA SI IUBITA!
SA TI SE IMPLINEASCA TOATE DORINTELE!!!!


Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput