Nou stil de viata (248)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Inainte sa merg la culcare:

La Multi Ani Maya de Happy!! Sa fii sanatoasa si bucuroasa! Si tie Happy, numai zile happy!

La Multi Ani sot de Vik!!

Lai si Violeta, n-am uitat promisiunea; o sa va scriu.

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Nu vad 2 si 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Carmen, esti super frumoasa si slaba!! Si puii minunati! Sanatate multa puiului bolnav!

Miha, sanatate si tie! Ai grija de tine, puiutii au nevoie de o mama sanatoasa!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Gabriela noapte buna.

Si sunt bucuros ca papi(olandezu) mi-a aranjat sa imi ia o bicicleta la mana a doua sa vedem ce spune spatele si daca o sa faca bine o sa iau una noua.Stiu ca poate ar fi buna una noua dar ma multumesc si cu asta ca daca hernia va spune nu atunci as arunca bani pe geam.

ula ula.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Noapte buna, merg la somn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Si eu inchei pentru seara asta.Noapte buna.

Ruxandra noapte buna.

Tzuni astept maine sa vad ce ai comandat si vizionare placuta.

La multi ani Maya.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

....cat ati putut scrie....

Lai.... si da cred ca mai degraba e pe sisitem nervos pofta de rontaiala...dar o sa imi treaca.
Puskin...stiu ce zici...dar o salata necesita preparare...si imi tb timp...pe care il folosesc la joaca cu copii, sau la nani.
Carina....ms pt link.
Aliclara...superba poza, esti superba!
Meph...sanatate multa la pitic!

Si cum vad ca pana terminai eu de citit s-a spart petrecerea....ma duc si eu sa vad un ep de Prison Break.
Va poop!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Ma duc si eu la culcare. Noapte buna, ne vedem dimi la cafea.

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Vine cafeaua!!! Buna dimineata!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

'Neatza....

M-am culcat aseara la 3.00 pt ca nuam rezistat pana nu am terminat de vazut toate ep din Prison Breack, deci...am vazut pana la 3.00 si apoi m-am culcat. Super serialul, abia astept sa apara urm ep.

In rest, am fost cumintica, dar am mai dat pe laturi cu un pic de paine si un pahar de cola zero, si seminte...pe care le-am rontzait la vizionarea de azi-noapte.

Azi am papat un cub branzica topita, o feliuta de paine cu un pic pate de ficat. La pranz intentionez ceva carnita cu muraturi, iar seara....cred ca ceva fructe sau o salata.

Acum va poop ca merg cu copii la biserica la impartasit si apoi la mamaitza mea la Cimitir.
Va poop si revin mai dupamiaza....sper sa nu ggasesc iar 2 cap de citit.....!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput