Leoaicele DC *(29)*-Alaturi de EMMA!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai...
O duminica frumoasa si numai bine...

poftiti la si

Astrele spun:
Emotia provocata de o intrevedere surpriza te va extenua, dar bucuria va fi mult mai mare.

Banii nu sunt o problema in aceasta perioada pentru tine, asadar ideea unei seri in oras cu prietenii iti surade.






Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2-80% EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

fetelor e promotie la domo.ro cu 0.19 lei poza.

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

salutari si din tarile calde

Dodo uite ca la deochi nu m-am gandit , azi s-a potrivit horoscopul la mine, am iesit cu o pretenaa si am luat masa ... pupi pt Bodo si bb Edy!

Adi, Isa..sanatate multa la puiutzii vostrii

Cata, cum mai e bia la gradi ?

Dany, era cat pe ce sa te intreb de ce nu te duci la scoala azi, dar am uitat ca e duminica...m-au dereglat astii rau de tot De catrea :barbatii sunt de pe Marte, si femeile de pe venus" am auzit si ma chinui sa o citesc, dar o am format pdf si nu pot sta la calc sa citesc, ma plictisesc groaznic ... sau o am audio book, sau amandoo, tre sa cercetez

Lilia te asteptam cu post mai lung, eu una m-am obisnuit sa citesc posturile tale

Daria, nota zece

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Intru si eu sa va urez o duminica frumoasa in continuare
Noi am stat aseara pana la 11 cu fetele, ca am mintit io cand ma intrebau cat e ceasu`
Iar azi am fost la teatru, apoi la McShit sa mai lungim intalnirea. Adevarul e ca eu nu ma satur, neavand familie, neamuri, frati, eu resimt foarte tare singuratatea in acest sens, asa ca eu ador iesirile si vizitele lor, cred ca ele cred ca sunt dusa cu pluta, dar pt mine conteaza enorm

toate trupa, ne vedem la dimineata ... brrrr ... deja va fi luni




Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

hello!

dragele mele nu mai apuc nici sa va citesc dar sa mai si scriu nu am ajuns nici acum in contul comun sa vad pozici noi dar sper sa le mai gasesc acolo cand intru.

Isabela , ma bucur ca e mai bine puiul tau sa treaca bubitele de tot!

Daria , ce bine ca ai avut un we cu prietenele la cat mai multe !!!

Dany , sa porti cu placere noile achizitii si sa le stapanesti sanatoasa mi-ai facut o pofta cu pestele tau la gratar

Katty , voi ce a-ti facut in we asta?

Gabi , -ici la bebelici activ si la Bogdan

Adriana , multa sanatate si tie si Catalinei tale

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

noi suntem binisor, Bia maine cred ca o tin acasa ca e putin mucoasa si a facut si putina febra azi Mihai marti incepe sesiunea si maine ar trebui sa mai invete...eu am mult de munca la servici si vin tarziu.
va si va urez o saptamana placuta!




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai...

O zi si saptamana frumoasa si fructuoasa.

Noi suntem acasa caci din cauza tratamentuluiDonu' nu s-a putut trezi,dar nu-i nuci un bai ca nu pierde nik de la gradi

Poftiti la si .

Astrele spun azi:
Astazi este o zi a negocierilor.

Proiectele de la serviciu iti ocupa din ce in ce mai mult timp si trebuie sa faci un pact cu tine insati pentru a le putea finaliza la timp.

Perioada urmatoare poate fi ceva mai stresanta, iar munca de birou va juca un rol important.


si revin.



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2-80% EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata din mohoratul Bucuresti!
Sunt si eu pe baricade la munca!
Noi am avut un weekend linistit in casa 90%, sambata am avut program administrativ, curat, gatit, seara iesit un pic la mama, la sora mea si la Carrefour. Ieri am petrecut dimineata asambland un puzzle cu un tigru din care am facut cam jumatate, iar pe seara au venit finii la o saratica si un pahar de vin, si cam asa a trecut timpul!
Lilia si Daria, vad ca ati avut intalneli cu prietenele, ce frumos!
Dany, sa porti sanatoasa ce ti-ai luat! Adevarul ca pe unde te intorci numai reduceri! Bani de-ai avea peste tot! Vad ca si tu (de fapt toate am avut) ai avut un weekend casnic, ce de-ai gatit, mama-mama!
Catutza, sanatate multa Biei, sper sa-i treaca repede mucisorii, noi putem sa-i ducem daca sunt un pic muciosi la gradi, important e sa nu tuseasca sau sa aibe febra!
Gabi, multam de horoscop! Deci vin negocieri, munca stresanta?
Isa, m-am bucurat sa citesc de bb ca e mai bine, si a scapat destul de mult de chinuri! Sper ca e si mai bine acum!
Adriana, tu cum te mai simti?
Daria, Leditia, Annie, Emma, Aurorra, Copilutzu, Lilia, va asteptam la apel!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Buna dimineata de la Iasi!

La noi ploua si e totul gri si plin de noroi..

Duminica am fost dimineata putin pe la casa si prin Carrfourre si apoi in casa,la filme,portocale si floricele de porumb.
Nici mancare n-am facut decat o salata de vinete pe care am mancat-o cu painea cu cartofi facuta de sot.Foarte buna,deja am mai luat un kg de faina ptr paine ,sa-l mai pun la treaba.

Sotul meu e racit,nu-i bai ca lui ii trece in doua trei zile insa a inceput Catalina sa se muceasca de dimineata,si eu,(bineinteles cnu ratez nici o ocazie)insa pe noi daca ne prinde ne tine..cu saptamanile.Vad ca degeaba mancam cate 10 kg de portocale pe saptamana..
Apropo! Poti pati ceva de la prea multe portocale?


Daria,sa-ti fie de bine intalneala si n-o certa prea tare pe Giulia ,eu as prefera sa fie Catalina cea care mai trage una din cand in cand decat cea lovita..

Cata,cu cine sta Bia acasa?

Annie,sa inteleg ca va simtit bine si ca v-a trecut boala?

Lilia,parca te-am mai rugat odata,zi-mi te rog blogul Nataliei.

Dany,mie-mi plac pastravii prajiti in unt,cu lamaie si patrunjel verde tocat..mmm...tare buni insa cam greu cumparam,de obicei am peste in conge ca sotul e pescar.
Anul asta a facut o pauza de la pescuit si a scazut stocul de peste,mai am doar o stiuca de vre-o patru kg pe care o tot ocolesc .Fiind ultima nu stiu ce sa fac din ea,as vrea si piftelute si umpluta ..si rasol..nu ma hotarasc..

Sa-mi spui unde ai stat vara trecuta cu 80 ron,am pe cineva care cauta o pensiune unde sa poata merge cu copil,adica sa fie conditii mai bune.

Sa porti cu placere cumparaturile.

MAi,am pus si eu o carte pentru parinti in contul comun,se numeste totul se intampla inainte de sase ani, s=o luati de acolo s-o cititi,e interesanta.

VA pupicesc pe toate si va doresc o saptamana placuta!

Azi e eclipsa de soare..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Ce zi urata de luni

Am fost la gradi sa vad ce s-a intamplat ... educatoarele au fost chemate la directoare, s-a intamplat incidentul, n-a zis nimeni nimik pana n-=au vazut ca se umfla baietelul la fatza ... Giulia a fost pusa la colt, mamica baietelului n-a ripostat deloc ca cica il stie pe f`su`. Dar toate astea nu justifica nimic, putea sa-i scoata ochiul Giulia n-a zis nici pas din toate astea ...
Tptusi unde gresesc cu educatia ei ? ...



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Stai frate,nu gresesti nicaieri..se mai intampla.
Cine stie ce a fost intre ei,ar trebui in loc s-o acuzi sa o iei cu blandete si s-o rogi sa-ti povesteasca si versiunea ei,poate baietelul a meritat un branci ceva,mai ales ca ai spus ca mamica baietelului n-a spus nik ca il stie pe fiisu'.
Si cum spuneam mai sus,mai bine imbranceste ea decat sa fie ea cea pocnita.
Banui ca nu se intampla zilnic sa loveasca copii..,nu?

Si chiar daca nu trebuia sa-l loveasca,asta e,sa-si cerara scuze si sa incerce sa nu se mai intample.
Nu cred ca e cazul sa te intrebi unde ai gresit..deocamdata

Multi pupici sa-ti treaca supararea!!

Mergi la inceput