FIV 211

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florela30 spune:

Buna dragelor. Eu am trecut la numarat zile pana la testsi mi se pare ca timpul trece cu incetinitorul
eleny, felicitari ptr floricele si sa dea Dumnezeu ca de luni sa se cuibareascaa la tine in burtica ptr 9 luni . Cati vei transfera luni?
daniela, merci si pupici
Fetelor va doresc un week-end frumos.
Gravidutelor,( moniland, muffinuta, ralucapaun ) va pup pe burticile voastre frumoase , poate vin si eu in curand cu voi.
SA DEA BUNUL DUMNEZEU SA FIE BINE SI SA AVEM REZULTATE POZITIVE !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffinuta spune:

Buna dimineata,fetelor!

Vad ca sunteti si voi in weekend..
Florela 30..rabdare..vorbesc euma stii numai prostii am facut..dar trec zilele repede..pe urma incepe adevarata nebunie,crede-ma..pot sa iti confirme Moni si Elena..ele sunt mai linistite..deja-s la genunchiul broasteiadica peste 12 saptamani!!!asa ca ia aminte de la ele si stai cumintica..da Doamne sa veniti toate la odisee..

Fireyes..crede in sansa ta,te tot citesc si pe la UE..esti o luptatoare pana la urma vei obtine ceea ce vrei..

Maria08..si tu esti in pregatiri..mult noroc

fetelor va doresc un weekend linistit cu planuri marete...si multa iubire!la toata lumea..

Muffinuta

Ai reusit?Continua!Ai esuat?Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Eleny, Florela va tin pumnii sa fie pozitiv testul Si eu si mugurasul meu:)

Girls, sa fiti relaxate, sa beti multa apa si sa active. Dr meu mi-a zis ca la 3-4 zile de la transfer pot sa ma reapuc de sport usor ( ma rog, nu ca as fi facut inainte), ne-a dat si liber la sex:) si in general sa am o viata normala, fara efort prea mare.

Si mai spun inca o data: suportul si optimismul Ioanei si Elenei au fost de mare-mare ajutor !

Va pup,

Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Ralucapaun esti o draguta!
Si apropos de apa, eu chiar am baut cate un bidon de 5L de apa/zi in primele 2 zile, cat am stat acasa. Aveam o sete de parca eram in desert...

"Unii se plang ca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini." W. Shakespeare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Florela sa te ajute DD ca puiutii tai sa se lipeasca.

Ioanatugs si eu am baut multe lichide, dar ceai verde cu lamaie si vanilie. Am inteles ca nu este indicat dar am aflat ceva mai tarziu

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Bafta multa fetelor. Sa veniti cu rezultate pozitive. Dar pana la rezultat asa cum zicea si Raluca relaxare fetelor cat cuprinde o viata normala lipsita de stres si mult mult optimism. Daca va stresati nu veti face nimic bun.
Asa ca stati cumintele si gasitiva activitati placute.
Eu una a doua zi dupa ET m-am apucat de colindat viena de dimineata pana seara. Am papat tot ce mi-am dorit am baut chiar si un paharel de bere si unul de vin.Intr-un cuvant am dus o viata normala.
Bafta multa inca o data .

elena +12

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Buna seara,
Multumesc fetelor care m-au pus pe prima pagina
Florela sunt cu ochii pe tine, da Doamne sa fie bine.
Eleny iti tin pumnii ca luni si apoi 9 luni sa fie totul ok.
toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Eleny si Florela pregatim majoretele, da?Sa inteleg ca bautul apei este unul din secrete?In cazul asta sa imi fac provizii.
Hai cu bebeii fetele!Tin pumnii stransi1

Doamne,da-mi un pui sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Fetelor, am emotii mari. De maine incep inhibarea si in plus o sa am o saptamana super grea. Sotul pleaca de luni la Oradea, la tatal lui care este operat, iar eu ramane sa ma ocup de copil care este bolnavior si sa fac din cand in cand schimb cu mama ca sa mai ajung la birou. In plus am 2 contracte importante si nu stiu cu ce sa incep si ce sa termin....Oricum e bine ca am alte activitati si nu am timp sa ma focusez pe tratament ca sa imi pun prea mari sperante.


Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Betty78 sa fie de bun augur acest inceput!

"Unii se plang ca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini." W. Shakespeare

Mergi la inceput