Copilarosii martie-aprilie 2004 - 2 -

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Cat pe ca sa trecem pe pagina a doua, asa ca m-am grabit si am incarcat si eu niste poze sa ne vedeti ce mari suntem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibuga spune:

multumim pt poze lauraflo-sint tare draguti copii tai!sa va creasca sanatosi sa va bucure zi de zi!daria pare sa fie tare poznasa,nici ochii nu-i stau bine!am sa pun si eu niste poze in curind...

claudelu-ce mai faci?asteptam vesti de la tine...

mamicutele




bibuga17+ mama lui luca-thomas 6.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Multumesc, Bibuga. Astept pozele.

Luminita a nascut ! Felicitari iubita ! Sa aiba noroc bebelusul tau ! Sa fie mancacios si papacios !

Clau, ce faci ? Ela, ce fac copilasii tai ? Lavi, ai promis poze !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

Salutare, va salut din fuga, ca-s intr-o continua agitatie. E si sotul plecat saptamana asta, am de rezolvat destule obligatii, serviciu, gradinita, acasa, mancare, joaca, spalat, culcat...
Si la mine la munca e o atmosfera de toata jena, o tensiune continua. Asta e, din pacate multi incompetenti incearca sa conduca tara asta, parca a tunat si i-a adunat.
Laura - am vazut pozele, cat e de scump bebelinul! Cum te descurci cu ei, cum reactioneaza Daria?
Bibuga - ce face burtica ta? ma uit ce repede mai trec saptamanile! ai programat vreo eco morfologica in perioada asta?
Clau - ce mai faci?
Pupici, fug sa o culc si pe Cristina, ca e tarziu!

Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Buna fetelor
Daca tot ati facut apel la chiulangioace m-am simtit si eu .
Alexandra e o scumpa , am mutat-o la o gradinita particulara la cea de stat nu mai erau conditii normale , intr-o grupa erau 36 de copii , intr-o singura sala in care se jucau , dormeau , mancau , in schimb acum parca am alt copl , spune poezii este vesela .Eu sunt bine , munca multa, timp putin .
Clau imi pare rau de cele auzite , stiu cat de activa esti si tocmai de asta o reusesti sa faci ceva si mai bun pentru tine
Va salut pe toate si mi-e dor de discutiile noastre

Va pup promit sa revin


Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)
Martie-Aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

Un martisor de la noi, insotit de ganduri bune!
Sper sa va placa!


Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

Bibuga - LA MULTI ANI flacaului, sa fie sanatos si voios toata viata lui!


Ce-mi place, au inceput petrecerile! Ce cadouri planuiti la 5 ani? Ca mie imi vin idei nenumarate in timpul anului, dar in preajma zilei de nastere parca mi se sterg cu buretele

Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe2004 spune:

LA MULTI ANI!!! SA FITI FERICITE, IUBITE SI SANATOASE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibuga spune:

va multumesc pt urari!!!!!!!!!!! all of U
da,sapt.trec repede,am fost la eco de 20 sapt,deci luni si am aflat
insfarsit cauza starilor mele de bine.am o putulica mica in burta,nu degeaba se zice ca femeile se simt bine cind poarta baietei si ar fi si mai bine daca n-as fi racita,am facut o trahetita de toata minunea ...dar e mai bine azi.bb se misca,il simt extrem de bine,dar e mai linistit decit fratele lui .
am si petrecut sapt trecuta din plin,zilele de nastere ale prietenilor ,ziua lui tomi,1 martie,8 martie,onomastica si totul s-a incheiat cu
vizita soacrei.am fost epuizata,am facut singura cu sotul totul.
tomi si-a ales o enciclopedie din selgros, cadoul a fost dinainte stabilit de el.oricum datorita salii in care am organizat petrecerea ,au putut veni multi copii si a avut cadouri din belsug.a fost o reusita,n-am lucrat degeaba.
scuze pt missing pictures,dar in curind,acum ma hasaie sotul de la computer.
un we placut!




bibuga +21 si tomi 5 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibuga spune:

o poza ,doua
http://thumb14.webshots.net/t/62/662/0/20/52/2845020520101488374kxkLqH_th.jpg
http://thumb14.webshots.net/t/66/766/2/74/94/2829274940101488374JnfsDY_th.jpg

Mergi la inceput