Puiuti de Randunici 2008!! (192)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

ce credeti ca face David ???se da cu Atv-ul prin curte si incearca sa niveleze gazonul,ca nu am scapat de cartita!si-a facut de cap si avem 8 ridicaturi de pamant cu zapada in varf de toata frumusetea!vai de noi!!!!!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Gata , am luat 10!

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI CLODUTE, VARUNA, SOTZ DE SOVI!!!

in rest,multi pupici fetelor

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
Oamenii maturi nu pricep singuri nimic, niciodata si e obositor pentru copii sa le tot dea intr-una, lamuriri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Vladut la joaca
Sunt 4 filmulete, daca aveti timpul , rabdarea si placerea sa-l priviti in diferite ipostaze ma rog, camera il cam distrage sau atrage , cum vreti sa ziceti si mimonixu' e chior de somn si nebarbierit dar faceti abstractie


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Vladut la joaca
Sunt 4 filmulete, daca aveti timpul , rabdarea si placerea sa-l priviti in diferite ipostaze ma rog, camera il cam distrage sau atrage , cum vreti sa ziceti si mimonixu' e chior de somn si nebarbierit dar faceti abstractie


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze
mie Vladutu mi se pare absolut delicios!ce bine merge si ce frumos se joaca!!!mai,mamico,nu iti mai fa deloc probleme,ca nu e cazul,da???

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Vladut la joaca
Sunt 4 filmulete, daca aveti timpul , rabdarea si placerea sa-l priviti in diferite ipostaze ma rog, camera il cam distrage sau atrage , cum vreti sa ziceti si mimonixu' e chior de somn si nebarbierit dar faceti abstractie


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze


euu vreeeeaaau si nu pooot, ca nu merge!! cred ca din cauza calc meu, de cand face figuri, nu mai merge sa vad nicvi pe webshot, dau play si nu pleaca..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Bravo,Nicol
Ariel!hai sa mai povestesti de copilasi

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Mimo te bat daca te mai plangi de minunea asta de copil!
E superb, e perfect...poate n-are nimic interesant de zis deocamdata

Nicol, felicitari. Ce mai fac frumusetile tale?


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

GATA PRANZUL DE MANCAT...urmeaza alte vase de spalat, mai am de dat u aspiratorul in sufragerie...

Macar sunt cu burta plina, chiar foarte plina!
Randunoil zice ca e bun si internetul asta la ceva....mai fac cate ceva nou de mancare!

Mimo, Vladut e frumos, delicios si foarte cuminte!
Pai sa fi avut Sebul atatea jucarii pe o masa nu cred ca rezistau mai mult de 30 secunde...el n-are liniste pana nu le arunca pe toate pe jos!
Asa...deci frumos, cuminte, normal...
Cat despre vorbit, Seb in afara de tata si gata si ocazional un Ili gatuit, a zis de doua ori papa si de doua ori mama! Atat!( daca aveai nevoie de comparatie!)

Si cu vorbitul brusc si deodata stiu si eu o faza-fetita nasilor unor prieteni nu vorbea nik pana intr-o zi cand a zis" mami, uite o betoniera!" de au ramas aia paralizati!

fug sa parchez Ilincoasa!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Super Vladutul! Cam asa face si Iulia, ma rog, la ridicatul si mai ales asezatul la loc jos nu e atat de iscusita dar...exersam
In rest...mie mi se pare ca intarzierile motorii sunt mai de ingrijorat decat cele de vorbire...pt ca vorbirea (ca si imitatul de ex) tine de personalitatea intrinseca a copilului. De la un copil cum e Vladut care asculta cu placere muzica, sincer Mimo, eu nici nu ma astept sa vorbeasca prea repede. Iar povestea cu fetita care deodata a legat o fraza sunt convinsa ca e reala, pt ca mai cunosc 3 cazuri...de fapt 4, daca socotesc si pe fetita unei colege...are gemeni, fata si baiat; pe la 2,5 ani era ea tare necajita ca baiatul vorbea cursiv, desi pocea cuvintele, in timp ce fetita era exact cam ca Vladut acum...totul pana intr-o zi cand a surprins-o pe fetita singura in camera, vorbind PERFECT, nestalcit...Ea se temea sa vorbeasca in public

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput