Iubirea noastra, David

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Eu m-am emotionat cand ai descris vizita la mormantul regelui david... Dumnezeu ti-a indeplinit rugamintea!
Ai un baietel minunat! Sa-i dea Domnul sanatate, viata lunga si fericita !!!

A, si ai si povestit tare frumos ! Felicitari !!!

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

eiii , iata o poveste pe care o astept de multishor ce frumos ai povestit olivia si ce minunatie de baietel aveti!!! imi place freza lui

iata ca am reusit si noi, ne-a venit randul ca sa zic asa....stii despre ce vorbesc...si kriss e mamica si lorina ne-a ajutat DUMNEZEU pe toate!!!

va doresc sa cresteti mari si sanatosi si davidutzul mic sa va aduca numai bucurii!pupam si noi davidutzul

edit: bey da ce cauta sotul pe wc??? asa se manifesta emotiile??Ca al meu tremura mai tare ca mine cand mi s-a rupt apa...numai de nu=i ardea



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Carmen, multumim mult, pupam si noi pe Victor, minunea voastra scumpa.

Andy sanatate multa si voua si numai bucurii alaturi de Andrei, pe care-l pupam cu drag.

Laura
, multumim din suflet pentru urari. Ti-am admirat pozele, sunteti o familie fff frumoasa. Pupicei dulci pentru Eleni si Dimitrakis.

Nusha, multumim pentru cuvintele frumoase, sa stii ca si eu te-am urmarit la Odisee M-am bucurat enorm si pentru reusitele celorlalte fete de la aspirantele de Iasi.

Cat despre emotiile sotului, pai el a stat langa usa cat am facut eu dush si cred ca de aia l-a apucat



Olivia de www.flickr.com/photos/24386067@N08/sets/72157610614218627/detail/" target="_blank">David, barbatelul mamei - 5 noiembrie 2008

Povestea nasterii

Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

In sfarsit am citit frumoasa poveste!!! ai uitat un amanunt: paturicaaaaa (stii tu)..
pupam familie frumoasa si fericita in special pe Davidutz, rivalul nostru furacios de fetite!!!!

mami de Thomas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Na ca m-am inteles cu Oceanborn sa scriem amandoua astazi , asta ca amintea de , noi ii pupam dulce pe amandoi cavalerii .
Am citit mai demult povestea dar abia ieri (la implinirea a 4 luni ) m-am gandit sa si scriu . La tine chiar s-a intamplat o minune tinand cont de excursia pe care ati facu-o in Tara Sfanta si a fost frumos ca ti-ai tinut promisiunea si i-ai pus numele David !
Sa fiti sanatosi , la fel de frumosi si de veseli ca pana acum

Criss de Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
Botez
PovesteaNasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Oceanborn, multumim din suflet, ai dreptate, am uitat de paturica si asta pt ca e tot neterminata Pupam rivalul cel frumos.

Criss, multumim pentru urari si pupam dulce gagica noastra cocheta si frumoasaaaa foc.



Olivia de www.flickr.com/photos/24386067@N08/sets/72157610614218627/detail/" target="_blank">David, barbatelul mamei - 5 noiembrie 2008

Made in the Holy Land
Sunt baiat mare Poze de la 3 luni

Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput