Prietenie la plesneala - spovedania (12 bis)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

S-a trezit Tantza!!!!!!
Guvernu' s-a mutat la ZZ, ca si in viata reala tot acolo e locul lui.
S-a luat una de noi si iti dai seama ce a iesit cind au sarit nebunele pe ea, saraca.
Iote linku': http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=131414&whichpage=7

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

bei, da voi scrieti cat altii intr-o luna! frumos din partea voastra!
eu fusei azi la piscina, am aterizat acasa mai devreme si acum imi pica ochii in gura.
da revin maine dimineata si va povestesc una jenanta.
acum tuc fetele cucuietele!

Kari
"
"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

ai grija kari pe la ce capitol ne cauti
abia astept spovedania, dar si cea pe tema propusa de Ripley (io am zis ca nu raspund la provocari )

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

ladies, dedicatie de la mine pentru tuate mamele care sunt si care vor fi, cu organ, fara organ, deci luati de-aci fara numar:


www.vimeo.com/1509073?pg=embed&sec=1509073" target="_blank">THE MOM SONG



"Cred si nu cred tot ce spun cand tac../Vreau si nu vreau sa revin de unde n-am plecat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

S-a trezit Tantza!!!!!!
Guvernu' s-a mutat la ZZ, ca si in viata reala tot acolo e locul lui.
S-a luat una de noi si iti dai seama ce a iesit cind au sarit nebunele pe ea, saraca.
Iote linku': http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=131414&whichpage=7

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor




misho, gabito,kay pentru raspunsurile de la generale!
pupa-var mama pe voi da dastepte!

ei uite ca nu ma lasati sa plec la culcare!
si mai scriu si prostii, dar am rectificat!

Kari
"
"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

eu stau si beau, si beau si plang ca maine imi pleaca infanta la gradinita prima zi...
nu pot sa creeeeeeeeed, nu mai e bebe?



"Cred si nu cred tot ce spun cand tac../Vreau si nu vreau sa revin de unde n-am plecat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Fata,Misha ce zici tu aici :sterge si cookies si temp-urile ca nu numai history e

Oi fi eu desteapta,dar nici chiar pe felie nu's ...astea cu it-ul ma depasesc

****************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

pe boom drama incepe Henry si June, despre viata scriitoarei Anais Nin, vi-l recomand din corason
ma duc sa ma uit, poate imi trece jalea



"Cred si nu cred tot ce spun cand tac../Vreau si nu vreau sa revin de unde n-am plecat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Noe, am vazut si eu filmul... vreo trei sferturi din el, nu stiu de ce i-am ratat finalul. Dar e ... bun de privit
Citit si treaba cu guvernu'. Toate ca toate, da' pana la sferele Gabrielei!!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Noe, bea draga bine.... sper c-ai trecut de Martini la ceva mai ok, ca altfel maine ti-o fi rau de n-o poti duce la portita.

Din propria si proaspata mea experienta: m-am tinut tare in prima zi, am depus fata, schimbata in haine de gradi, pupata si fte vesela. De-abia astepta sa ma carabanesc de acolo sa fuga la copii (mai fusese 1 sapt in vara la "cunoastere"). Eu de la usa pana la poarta, nu-s 15m, nu mai vedeam clanta de lacrimi, nu stiu cum am condus pana la birou, max. 1 km, in plin centru, da' ma mir ca am ajuns intreaga. E de neexplicat, poate suna ridicol, dar simti ceva special: ai copil mare.

Nu-ti zic de prima serbare, de-abia astept dvd-urile cu poze si filmari ca am pleznit toata de mandrie si emotie cat o durat.

Mai, asta cu guvernu e de toata kkaua... da-o naibii de treaba, b.nica a ramas fara idei - din alea de-ale ei, nu le zic cretine ca iau iar cartonas rosu si vrea musai sa faca trebi serioase de neam si tara pe forumul copiilor, amantilor, sotilor etc.... nici nu-mi sterg degetele peste tase sa raspund.

Ripley, mami de Ana(10.11.2005) si Iris(10.10.2007)

Mergi la inceput